Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za popiz**** 33 let pa še vedno čist mozoljasta

Za popiz**** 33 let pa še vedno čist mozoljasta

Brez Mozoljev leta

Jaz redno hodim na 5 tednov v salon da mi ščistijo kozo in uporabljam kozmetiko medibac to je kozmetika prav za aknasto kozo. Edina stvar ki mi je pomagala….. res pa je da so se mi učinki začel kazat po dveh mesecih, sam sem kar vztrajala, ker mi je ta kozmetika blazno pasala na kozo. nič mastna al pa da bi kaj kožo izsušilo. res je vrhunska zadeva,

jaz mam piling vsak dan, zvečer dam specila cleaning overnihgt gel za ćez noč, pol pa zjutraj dnevno kremo medibac, in se mi samo še sam pa ja kaj pojavi .
ja jaz mam 35 let pa sem zdej šele ornk porihtala s to kozmetiko obraz, in vsak k me sreča mi prav kolk mam lepo kozo, sem kar ponosna samanase da sem vztrajala. zamenjala, sem pa sigurn 10 linij kozmetik, sej veš vskak kolegica ti neki svetuje….. edina stavr je Dermalogica, ti rečem..

je pa res da hodim kot sem že napisala na 5 tednov v salon kjer mi res vrhunsko nego nardiji, pa vsakih tretjič še mikrodermaabrazijo, tko a jeaz sem super zadovoljna,

ozmetika Dermalogica je najboljša kozmetika za moj okus.

moj strošek za kozmetiko je vsake 5 tednov 55 eur nega obraza, pol pa še vsake 3 mesece 60-80 eur za kreme in to je to. Dermalogico priporočam vsem!

Pozdravljeni, morda se bo pa se le kdo ogladil tule.
Za kozo svetujem pitje cajev (glede na tip menstruacije – rman, plahtica itd.- to si poglejte same) in nejemanje kontracepcijskih tablet (jaz sem po Yazu dobila taksne mozolje, obraz sem imela posut z ogrci, kozmeticarki sem se smilila pa je videla ljudi z aknami; tudi kandidozo noznice sem imela grozno: suho, peklo in srbelo, nic ni pomagalo). Po letu jemanja sla na Roacutane, Skinoren. Potem ok. Sla sem tudi k kozmeticarki v Sp.Duplek na clarler terapijo (zge robe brazgotine)- 30€, ta zadeva dela cudeze za brazgotine kot tudi akne-pozge tudi te. Potem sem, da sem pospesila rast kolagena v luknjicah braugotine, te napikala s sivanko in sproti razkuzevala. Da bi videle mojo kozo nekoc in danes l, ne aken, ne brazgotin (teh sem imela ogromno, sploh po licih). Svetujem tudi fizicno aktivnost, da se spotite, vsaj 2× tedensko. In pa mineralni puder tudi, brez olj (npr.artdeco cca.25€). Obvezen tudi gel za umivanje (za dojencke, brez olj, brez mila, lahko tudi brez parabenov itd-Mueller). Pa, seveda, krema-Bepanthen krema (ne plus, ker je premastno) in pa kaksen aloe vera gel. Ce so mozolji od sonca, hladite kozo, spirate z ledeno vodo veckrat. Drugace se obraz umiva s toplo vodo (ne vroco), da se odprejo pore, nekaj sekund, potem pa z ledeno, da pore zaprete. Priporocam tudi korenje, korenckov sok, vse vitamine (sokovi, zelenjava, sadje,nazadnje ce res ne gre pa dopolnila-ta jem jaz tako ali tako zmeraj). Veliko vode, caje se enkrat, da vzpostavite hormonsko ravnovesje. In predvsem, miselno ne ustavljati na njih, minili bodo, ko boste zaposleni. Ne stiskat, delajte nekaj, karkoli. Naj vam povem moja koza je bila aknasta, sijoca, polna madezev in brazgozin. Bila sem zalostna zaradi tega. Danes pa je popolna. In naj se kdo rece, da brazgozin ne gre odpraviti…aja uporabljam pa se danes skinoren in jem zdravo (par dni jem cokolado, sladko pac in ze mozoljcki, mleko in pa meso isto. Zelim vam optimizem in verjemite v alternativno medicino. Lep pozdrav

Poslusaj.ne trudi se prevec z kozmetiko in s tem da si izocis najlubse jedi z jedilnika.probaj se umit kdaj � cista koza te bo resila mazolckov.uporabljaj tonik za lice.
lahko uprabis tudi masko za lice 2krat na teden.
(pazi kaksno).
vazno je da si umivas lice z cisto vodo poskusaj imeti cim bolj naraven izgled in neuporabljaj smink posebej pudra.
veckrat na dan se umij zvecer pa nanesi tonik najbolsi je od nive.
upam da sem kaj pomagala.byee 😉

New Report

Close