Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZA prijatelje in lep vikend

ZA prijatelje in lep vikend

Klepetavc????? Buaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu, ko pa ne morem gor…ah, imam vsaj spanje zagarantirano :))

Lep dan, pa veliiiiiiiiiiiiiik sonca!

Jani

Ja, danes ob 4.30, drugače pa mal čez 5… pa brez lambarja ledu 🙂

Jani

Sem v par letih ugotovil, da pomaga proti tako krutemu vstajanju edino popolna ignoranca vsega, do 9 ure. No, razen kave, mogoče.

eeeeeeee, zgrešil.,…ni bil klepetavček:))))))) nekaj še malce boljšega,……netmeeting:))))))))))

ja tko….k maš samo oči odprte, in vegetiraš…..možgani so na off, telo pa sploh……, edino k ti roji po glavi je omamno dišeča. tako zelo pričakujoča, v jutri prilegajoča, KAVA
sej še reklama pravi…zdrami in premami

Vuuuuuaaaaauuuuuuuuuu!

:))))))))))))
ja nooooooo, enkrat mormo pa tud ženske met mal zabave na ircu….

Klinc, pa irc, ke mi ne vleče čez server :)) Dela samo MSN

Hudica….pol te je pa res zdelal..hihihi
Kdaj jaz dobim tisto umetnijo..hihihi
Me prav zanima..!!!!

Točno tako.

Veš kaj pa ne razumem.
Vse te jutranje stvari, ki jih priporočajo.
Jaz moram bit naprimer v službi ob 6.00. Kar pomeni, vstanem ob petih, pa to pa ono po bajti, pa pol ure vožnje. Ok.

Zdej, je pa baje full zdravo jutranji tek, pa tuširanje, pa jutranji sex, pa obilen zajtrk. No, sej verjamem, da si po vsemu temu kot nov, samo, KDAJ?

Vstat bi moral ob treh zjutraj, dat oba otroka v skrinjo, da ju lahko potem odmrznem, zbudim ženko, greva šibat na bližnji hribček, en tak lagani jogging, pa potem pod tuš, nato pa kakšno urico otroke delat.

Potem pa zopet pod tuš, pa zajtrk pripravljat.
Po zajtrku pa urejanje in rihtanje zunanjosti, potem pa hajd v službo.

V službi pa jogi ven, pa hitro spat, a ne?

Bodi vesel bratec..marsikaj ti je prihranjenega..hehehhe
še posebno,ker en virus razsaja tam gori..hihihi

hahahahahahaa..sandraaaaaaaaaa a si povedala ka si dobilaaaaaaaa..ker te je obiskal.heheheheeh tok tok tok,na nebeska vrata

Živ Sandra,

jest sm bla tud včeri prvič na ircu. Cool zadeva.Pa še ven me ni metal tko k na Klepetu.

LP,Kaja

hej..a vam cem jet povedat kako zgleda bit pokonc celo noc..madona..mam roke cist odrevenele..od nosenja tamalga..a ga je sviral..nak,zdej naj sma on se zboli..pol pa jest uidem..

Ojla, ojla, smo vstali ?

Ma kje si bla Kaja..sem te iskala..pod kerim nikom?

Uf, to ti pa ne zavidam, Perla.

Hodiš ko zoombe po svetu, ko so te vrste dežurstva v hiši….

Živ Sašk,

spet radni dan, a ? Midve s Saro sva se danes do 9.15 valjale po postleji, tako da sva zamudile ustvarjalne delavnice. Bova pa kar doma ustvarjale.

Drgač se pa jest hvalabogu zbujam med tednom brez ure ob sedmih.Če si uro naštimam, sem čist blesava pol. K sreči mamo drseč delovni čas, tko da lohk pridem kadar hočem.Ena hodi celo ob desetih.
Je pa pol tko, da se tud ob vikendih zbujam ob sedmih.Pol pa še lenarim.

Ajd, čau, Kaja

Sašo..nekaj stvari spust..vsak dan eno dobro delo..pa bo..tud ce sam ostanes na delanju otrok..bo cist kulll heheheh

hahahahaha mas prav ejj sem glih dala spet eno rundko skoz..al ga nemorem pretentat,ko ga polozim..spet jok..mislimmm…

Ej moja žena ima eno tako biološko uro v sebi. Zvečer si samo zamisli, kdaj mora vstat, pa zjutraj pogleda uro sekundo preden se ta vklopi. Grozljivo.

Jaz rabim kruto, surovo in odločno bujenje, če ne ni nič. Še tank bi ignoriral.

Zadnje čase me vrže pokonci samo dejstvo, da bi budilka utegnila zbudit tudi Rokca, pa se potrudim. Sicer sem bil prvak v jutranjem zamujanju, čeprav sicer ne maram zamujanja.

Ejte, kateri IRC je to…. me fulll zanima, mogoč pa bo?

Kaja, dober in lep dan!

Jani

Moj nick je tko k moj mail – novsco61. Na ker server se prjavljate ?

Dal net-madona jest mam svoj kanal registriran..sam sandri ni uspel prided gor

Zdravo Jani,

men je bocco22 reku na irc.uni-mb.si, pa je bla sama mularija.

Maš spet delovno soboto ? A je kej sončka pr vas? Tuki je megla, bljak.

LP,Kaja

New Report

Close