Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za sex 20 letnica ali 40 letnica

Za sex 20 letnica ali 40 letnica

Fajn, pa še daleč ni. Uživaj.

Stvar okusa.Osebno so mi všeč starejše (40+) ženske,verjamem pa tudi,da povečini moškim od 35-40 so pa všeč 20 letnice.Je pa tako,če se hočeš dobro posexat boš sexal s 40+ letnico,če hočeš pa maratonske noči pa 20 letnico.

Meni se tu ne zdi nič narobe… Mene privlačijo tako 40 letnice (seveda tiste, ki vsaj minimalno pazijo na svojo postavo in niso zanemarjene) kot tudi 20 letnice… Mogoče je nekaj na tem, da 20 letnice še niso tako gubaste, imajo lepšo kožo, manj star obraz, ne potrebujejo toliko pudra, šminke,itd. da bi zakrile gube, starostne bradavice,itd.

Nagonsko gledano je bistvo seksa razmnoževanje.. Morda (nekateri) moški nevede nagonsko vidijo 20 letnico kot bolj primerno za razmnoževanje, manj možnosti za nezdrave otroke,itd. Zavedno pa je seveda povprečna 20 letnica lepša kot 40 letnica, spolno gledano. Povprečno lepša naravna postava, lepši (manj ostarel, manj gubast) obraz,itd.

Osebno ne vidim nič narobe v tem, če koga privlačijo 20 letnice bolj kot pa 40 letnice… Dokler gre za polnoletne punce, ki se strinjajo z odnosom, ne vidim v vsem tem čisto nič napačnega.. Vsak ima možnost biti s  40 letnico ali 20 letnico. Če pa kdo misli da nima te možnosti (ker izgleda “prestar”, ne da nič na izgled, je plešast, gubast, se oblači kot 50 letnik oz. se ne drži “mode”) itd., in zaradi tega ne najde 20 letnice (pa bi si morda želel), ima tudi takšen moški možnost spremeniti izgled, miselnost,itd. in priti do 20 letnice. Vsekakor bolje to kot pa zavidati tistim 40 letnikom, ki imajo ali občujejo z 20 letnicami… Sicer močno dvomim, da se najde veliko 40 letnikov, ki bi nasprotovali seksu z 20 letnico….

New Report

Close