Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Sinca…;))

Za Sinca…;))

Lepo jutro, lep dan, naj bo z soncem obsijan, si dobro ninčkal…si kaj lepega sanjčkal, pa evo cmoko, na cmoko, mam še u dobro, saj veš, da te je vceraj Hribuc prodal za eno flašo piva…pa taka ljubezen, jaz ti kaj takega ne bi naredila nikoli;))…to ste zmožni delat sam moški;;;)))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cuj…sodcek…js sinca vceri nism prodau, samo dovolu sem ti da ga lupckas. In sigurn si se vprasala zakaj sem to naredu je tak? No, ti povem…zdel se mi je, da ste ve mojga sinca mal zmesale in da so se mu zacele micken punce nazaj dopadet. Js pa vem, da se ve ne znate lupckat, zato bo since meu mene se rajs, ker js se pa znam fajn lupckat. Je tak since?:) V glavnem, since spet nima zensk vec rad, mene ma pa se rajs…hvala sodcek!;)

DRAGIIIIIIIIIIIII :*****************

Ti si en in edini in ah in oh in RAD TE MAM!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pa kok sta vidva prisrčna … :))))))))))))))))) Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … :)))))

Na … cmokca obema … :-*****************************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pazi se ti mene, ti bom jaz dala sodcek, ti Hribovska flaša!!!
Pa kar tolaži se o lupčkanju, kar daj,,,jaz pa nekaj vem, kar ti ne veš…ja ves kako pravjo…ce ne ves ne boli…je tako…pa naj skrivnost ostane se naprej, jupiiiii, ti kar misli, da je samo tvoj, blalblablalba

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje sem že to slišala;)))hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa cortana tuddddd…cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sodček?
Hahahahahahaha!!!!
Bravo Hribuc!!
Sp

Stari…a ti paše se norca delat iz mene…kaj…naj ti paše in zadane;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako je zdaj to – se bomo od danes naprej zmerjali ali kaj?! Hitro sežita v rokce, drugače izstopim iz mušketirstva…..:-((

Pa res Hribuc!
kaj si pisal,da je sodček…če pa ni…
;-)))
Sp

adijo zverca…fajn te je blo poznat….:)

sprevrzenec je na najini strani…in kmalu bojo tudi vsi drugi…mo ja…za vitkega mal dvomim:)

ej..kar js napisem vse drzi!:)

Jaz ga ne maram več, ker me drka na suho, tko!!!Pa naj bo sedaj kar hoče…Ku…cenzura…pa tak prijatelj in mušketir…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsak taprav dec, že ve kje mu je mesto…vi mladci pa uzivajte, hihihi…tam u jaslicah, Sprevržko bo pa vaša varuška…;)) cmoka vsem, ste tko cortani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A maš kej pira naa zalogi?
😉
Sp

se mal bot glasna, pa te bom po hribu dol zakotaliu!

Sprevržko tu je križišče…………………..ODLOČI SE KAM BOŠ ZAVIL…..popravnega izpita pri nama ni!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mislim,da bom krepu od smeha!
Sp

Ti …pazi, da te ne zagrabim tja nekam…boš potem ti eksplodiral kot en sod smodnika;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Blablablabla, no saj jaz bi tudi raje k vama zavila, k sta tko cortana, a lahko???Saj bom tko pridna;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mam dva:)

hihihih, to bi pa rada vidla…komaj čakam na tvoje roke…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lahk zavijes k nama ja…v kuhno z vedrom pa ajaxom v roki:)

te bom s palco:))

New Report

Close