Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Sinca…;))

Za Sinca…;))

Flaškona…al pira?
Za dva pira je malo predaleč tja k tebi….za dva flaškona pa …..se bojim da bosta v cajtu,kr ga jaz do vaju rabm…vse popila ;-))
Sp

kar sanjaj ja, ko me bos zagledu, ne vem ce bos to dovolu…bo precej krinka padla tla na tla, cmoka…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tud zdej bom krepu od smeha…a mi daste malo dihat prosim?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

Hribuc!
Pa če nam še kej skuha…kej mislš?
Sp

mislis da zna? pomoje ne…samo PRAVE ZENSKE znajo kuhat!:)

Njima ja, teb ne…ja lahko kaksno salmonelo zakuham vate…cmokaaa, vsem trem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo je jaz,kdo sta onadva,kdo smo trije?
😉
Sp

Sam probaj…bom jokala…kako si grd, tako cortano bejbo;)), boš ti z palico, lump si in pika…sram te naj bo…grdoba grda!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… to je to :)))))))))

Nikitki se je včasih porajal en sum , da ji do popolne ženskosti samo nekaj malega manjka …. zdaj pa vem ! Kuharska knjiga :))))))))))))

draga moja…kuhanje je pogoj, za pravo zensko….do popolne zenske, pa nobena ne more:))

ljubezen gre skozi želodec, do popolnosti je pa potem samo še pikica na i…in to je to…cmoka…pa ne se tko šopiriti…si tko moj-moj, bolj si hot, večji strup si;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,to sem hotel slišat!Lahko bi bilo napisano že mnogo prej.
Sp

Naj ti paše in zadane;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je zadelo,je …v to si lahko prepričana!
Sp

Hvala enako…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close