Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek za sončeKa in ostale potrebne zvedave..

za sončeKa in ostale potrebne zvedave..

no se tuki zavfrkavate in izzivate, kakšni deci da smo in da si nič ne upamo….

bom pa jaz začel enkaRTA ZA SPREMEMBO IN VAM POKAZAL SVOJEGA TIČA………………………….UPAM DA JE DOVOLJ VELIK ZA VAS ZAHTEVNIVNICE..GRRRRRRRRRRRRRR

pa brez neumesnih pripomb, ker bom druače požvinu….saj razumete, PRAVI DECI S PRAVIM ORODJEM SE PA NE PIUSTIMO NORCA BRIT……GRRRRRRRRRRR…..

lep dan

ps. pričakujem slike vaših m…… na moj privat mail…..ali pa kar tukaj, za bolj iskrene in poštene….

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehehehee:))))99

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej…a tazga imaš…ja potem pa ni čudno, da se tako šopiriš…ja sedaj pa razumem…cmoka!

No…. mojo muco, ti pa pošljem, ko jo poslikam…no ko jo ulovim ne;))!
Se lumpa potepa po svetu…ali si imel kaj drugega v mislih…ne..ne..ti že ne…ko si takoooo nedolžna dušca…cmoka lumpi moj…nagajivi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej…a tazga imaš…ja potem pa ni čudno, da se tako šopiriš…ja sedaj pa razumem…cmoka!

No…. mojo muco, ti pa pošljem, ko jo poslikam…no ko jo ulovim ne;))!
Se lumpa potepa po svetu…ali si imel kaj drugega v mislih…ne..ne..ti že ne…ko si takoooo nedolžna dušca…cmoka lumpi moj…nagajivi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Muco? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hi,hi,se kar na hladilnik spomnim,pa me sili smeh
Sp

Pazi, leti…koruzni storž, direkt u tvojo glavco…ja tudi meni se smeji, lump…poreden!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Auč!
Pa glih tam je priletel,kjer si me že zadnjič udarla :-(((
Sp

Pa še te bom…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close