Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za sonči…

Za sonči…

Če bo brala in če mi tole rata….

Tako je to….ker ne vem ali si kej dobila od vseh poiskusov ali ne, in ker ne vem, ali potem še pride ali ne…ti limam sem….klinc jih gleda ostale…pa nej berejo, ne :)))))))))))))

Siemens M 35 je baje ta škatlica….in če se najde kak punjač zanjo…bo to glih obratno…ker zdej je tako….moja luknjica že dolgo ni bila polna in imam čist prazne baterije .)))))))))))))

Ampak to je za ožjo žlahto, da ne bo pomote.

Dokler imam Motorolo se s Siemensom pač ne bom “spozabil”…hehe

Zdej pa da vidim…al bo X al bo slikca:

x je.

Pa nič.

Pa kle klikni.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No, lepo si tole porihtala Bungi :)))))))))))

TNX

Jaz ga imam – glih takega .

… samo , kako je s polnilci … ma ne vem , če bi ti mojemu zaupal ;)))
Imamo pa tri take gsm-e in samo en polnilec , tako da … najbrž ne bo nič , ker ga hči še vedno rabi , žal , Saško !

Ma tvoj polnilc je zadnje kar bi jaz hotel privoščit GSM-mu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
(sorry-nothing personal)

Oziroma…kako baterijo mi boš tudi težko prodala veš :)))))))))))))))

.. taka sem , kaj si čem :)))))))))))))

Sem mislila , da bo s tanovim Gsm-om bolše , da dalj zdrži , ma …. :))))

Niki si bo le morala nabavit kak prenosni dinamo , recimo …

Prosim … :)))) ;)))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja, pa veš da res imajo eno tako stvar, kot so bili svoje dni uni teptalci za smetano iz beljakov …samo da ima le uno ročko ki jo vrtiš in baje proizvede dovolj struje, da lahko nujen pogovor opraviš…

A že spet ima zadeva žig: Motorola.

Jebi ga.

Razmili, da postaneš nezvesta Siemensu punčka…čeprav….tanovi CL 50 bi se ti zeloooooooo podal….

Jaz tud, samo modrega, ne rumenega. Baterija je že tko fuč, da zdrži samo en dan , pa tudi če nič ne govorim. Nove nočem kupit, ker sem dal za telefon 1 sit. Upam, da bo še letos kakšna akcija tja do 10K sit in da nabavim kaj novega.

Full je lušten .. :)))) … takega bi pa še jst mela … 😀

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej…:))))))))))) da nisi ti pod nickom “pomagač” :)))))

:))))))))))))))))))))) ;)))))))))))))) … he he … pa ko mi je tok fajn limat slikce gor … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vi samo pričajte………a ja idem kuči………..Čau se beremo…

Pa pa … Saško … se pričamo jutri … 😉 … :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Akcije so trenutno slabe, če smem pripomnit.
Ta od Simobila za 6000 za star telefon je čisti nateg, ker teh 6000 kao vrnejo po 1000 na mesec v pogovorih, v katerih ni všteto ne nearočnina, ne obvezna poraba, ne uno kar je v tarifi družina ali prijatelji.
Hvala za nič, torej.

Pa še prenaša se ne v drugi mesec. Take it or leave it.

Zaenkrat je taboljš ponuba Vege s telefonom Sagem MW3026, ki je prav luškan in spodoben…ima uno hitro pisanje sms T9 V sLOVENŠČINI….8 vrstični ekran, vibra, ipd…vse taosnovno. Nič mu ne fali.

In je 13,000 predplačniški paket.
Pa še če vklopiš in porabiš kar je gor odštej še kakega tisočaka…da ne omanjam, če jim vrneš kartico…dajo še nekaj za rd.

Tako da…pride skoraj toliko kot le bi kupil polnilec in baterijo.

Pač…predlagam.

Na uho pa tako….telefoni “brez obveznosti”…nezaklenjeni in v redni normalni prodaji so fuuuul cenejši v ITA.
In 1,5,2004 ga ne bo treba niti cariniku več kazat. Telefon mislim.

Alora…..

Jutri se bo saško razpričal v Gardalandu….v ponedeljek pa mogoče tu.

Kako je bilo. hehehehe

Lep vikend obema….no, vsem !

Cmokca.

GARDALAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JST TUUUUUUUUUUUUUUUUUDIIIIII!!! :)))

Uživaj!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma sej jest bi šel rajši s tabo kot z mulci, ma kaj čem :))))))))))))))))

No , jaz sem presedlala na Debitel , kjer je bil Siemens A 50 v kaciji za 10k :)))
Pa še signal imajo dosti boljši .

TNX za izčrpen info. Ma ne grem na Vego, ker so vsi moji okoli na Mobitelu.
Simobil je pa natega kot ponavadi.

Debil tel :)))))))))))

Fuuuuj :)))))))))))))

Ne ne sej samo kupiš in lahko zabrišeš njihovo sim v smeti.

Meni je ob začetku akcije celo ratalo (sami so si krivi) da ni bil niti zaklenjen gsm. Zdej menda je, ampak to te velja 2k :))))))))))

Se pravi, 15 bi bilo vse skupaj…malo dosti, samo ni nobene vezave, nič.

Pa drugič … ;)))))))))))) :)))))))))))) :-*******

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close