Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za starejše dame! (Gospodje, adijo ;] )

Za starejše dame! (Gospodje, adijo ;] )

stud … moram priznat, da mi je všeč tvoj način komuniciranja. mogoče se pa še zapalim … 🙂 vljuden si, znaš lepo sestavit povedi … zanimivo res.

Izredno zanimiva tema. Aktualna. Nadaljujte, prosim …

😉

nop, nisem užaljena, ne si laskat preveč hahaaaaaaaaaa ampak ne visim tle stalno, ker ne rabim tle iskat…..
zate mi je pa jasno zakaj spremljaš temo 🙂 in si seveda posledično več gor

mogoče se pa le najde kaka, ki si želi naravnih katastrof……

Koliko plačaš?

Koliko plačaš?[/quote]

hahaaaaaaa vidiš, da še v šolo hodi no :)))))

Koliko plačaš?[/quote]

hahaaaaaaa vidiš, da še v šolo hodi no :)))))[/quote]

Ja kje pa ti to vidiš?

Eni imate očitno dodatne podatke tle gor – zadnjič pravi dora, da ima tema veliko obiskovalcev (kje se to vidi???), ti vidiš, da firbčna hodi v šolo …

mali hodi v šolo – 20 let pravi, da ima…… :)))

To vem, samo k razpravi nas pa spodbuja firbčna ko strela.

To vem, samo k razpravi nas pa spodbuja firbčna ko strela.[/quote]

Aleksandro sem očitno tako očaral, da povsod vidi moj nick. 😉

Ne morem verjet, da resno jemljete komentarje te aleksandre..če se javi kdo pod 30 začne pisat, da mladi itak ne znajo fukat..če s ejavi kdo nad 45 pa piše, da starim itak ne stoji več…

Ženska samo nekaj provocira, po vsej verjetnosti pa seksa že dolgo ne.

To vem, samo k razpravi nas pa spodbuja firbčna ko strela.[/quote]

Aleksandro sem očitno tako očaral, da povsod vidi moj nick. ;-)[/quote]

ja prov mokra se že zbujam….. zaskrbljujoče :))

veliko besed,malo dejanj…to je politika slovenk in slovencev…na žalost…

Naša politika je kritizirati čredo, v katero spadamo sami. S klobasarijami, preko forumov. Po sreči v temo, ki je izključno za dame. Z vsem spoštovanjem, pritožuj se kje drugje. Tukaj se bo že urihtalo kaj. ”Samo ti polako”, pravijo južni bratje 🙂

Je nekaj na nas, ki nismo zabušavali v osnovni šoli, a? :-))
Meni pa je všeč, da si dame, kot ste ti, neugodna, ona77… vzamete čas ter odgovarjate spodobno, imate spoštovanje in posluh tudi za nas, ‘mulce’. Po resnici povedano sem pričakoval več zgražanja in neresnih odgovorov. Sem moral zbrati pogum in premisliti, preden sem se razpisal. Sicer smo za ekrani anonimni, pa vseeno.
Tako da super, no. V redu ste, damice. 🙂
Mogoče je res najbolj neumno vprašanje tisto, ki ga ne vprašaš.
Mi da misliti, kako bi bilo čvekati z vami ob kavi… 😉

napiši svoj mail…prosim

Je nekaj na nas, ki nismo zabušavali v osnovni šoli, a? :-))
Meni pa je všeč, da si dame, kot ste ti, neugodna, ona77… vzamete čas ter odgovarjate spodobno, imate spoštovanje in posluh tudi za nas, ‘mulce’. Po resnici povedano sem pričakoval več zgražanja in neresnih odgovorov. Sem moral zbrati pogum in premisliti, preden sem se razpisal. Sicer smo za ekrani anonimni, pa vseeno.
Tako da super, no. V redu ste, damice. 🙂
Mogoče je res najbolj neumno vprašanje tisto, ki ga ne vprašaš.
Mi da misliti, kako bi bilo čvekati z vami ob kavi… ;-)[/quote]

Hvala, ker nadaljujete.

🙂

Predlagam, da se registriraš in si preko zasebnih sporočil izmenjava kontakte, na javni forum raje nebi objavljal svojega maila. Bi ti to ustrezalo? 😉

Vsaj eno kavo bi lahko častila …

Je nekaj na nas, ki nismo zabušavali v osnovni šoli, a? :-))
Meni pa je všeč, da si dame, kot ste ti, neugodna, ona77… vzamete čas ter odgovarjate spodobno, imate spoštovanje in posluh tudi za nas, ‘mulce’. Po resnici povedano sem pričakoval več zgražanja in neresnih odgovorov. Sem moral zbrati pogum in premisliti, preden sem se razpisal. Sicer smo za ekrani anonimni, pa vseeno.
Tako da super, no. V redu ste, damice. 🙂
Mogoče je res najbolj neumno vprašanje tisto, ki ga ne vprašaš.
Mi da misliti, kako bi bilo čvekati z vami ob kavi… ;-)[/quote]

Po mojem, da bi bilo več zgražanja, če bi kaka 50-letna odkrito iskala dvajsetletnike …

Je nekaj na nas, ki nismo zabušavali v osnovni šoli, a? :-))
Meni pa je všeč, da si dame, kot ste ti, neugodna, ona77… vzamete čas ter odgovarjate spodobno, imate spoštovanje in posluh tudi za nas, ‘mulce’. Po resnici povedano sem pričakoval več zgražanja in neresnih odgovorov. Sem moral zbrati pogum in premisliti, preden sem se razpisal. Sicer smo za ekrani anonimni, pa vseeno.
Tako da super, no. V redu ste, damice. 🙂
Mogoče je res najbolj neumno vprašanje tisto, ki ga ne vprašaš.
Mi da misliti, kako bi bilo čvekati z vami ob kavi… ;-)[/quote]

Po mojem, da bi bilo več zgražanja, če bi kaka 50-letna odkrito iskala dvajsetletnike …[/quote]

in oni bi ob občutku, da so plen rabili pampers :))

zakaj bi ob kakršnikoli razliki v letih prišlo do zgražanja…v kolikor se dva strinjata, pa naj bosta stara 80 in 20 in jima to ustreza je lepo slišati,da sta se našla…ljudje smo si različni,enim paše to enim pa pač ono.

Dame so izgubile ves interes… Škoda.

No, iz mojih podvigov tukaj na forumu in drugod se je nekaj izcimilo.
Pobliže sem spoznal novo sosedo: Privlačna, visoka, temnolasa, samska, 34 let stara ženska, mati dveh otrok.
Začelo se je z vsakdanjim čvekom o otrocih, faksu itd., nadaljevalo s kavo pri njej doma ( otroci so bili zunaj, na treningu itd. ) in končalo v njeni postelji. Ena najboljših izkušenj do sedaj, če ne najboljša. Odnos med nama je nekaj meni do sedaj nepoznanega. Odprt in sproščen pogovor glede sicer ‘kočljivih’ stvari sploh ni problem, oba sva si na jasnem glede najinih motivov, tako da ni nobene prikrite paranoje, spletkarjenja, teženja ipd. In v nedogled lahko sprašujem in poizkusim, kar mi srce veli. :-))) Se mi zdi, da ji celo malo paše, da jo ima nekdo na ‘pedestalu’ ter zavzeto sprašuje in posluša, kar ima za povedati. Nekaj je bilo tudi čustvenih izlivov glede prejšnje neuspele zveze in otrok, a so se zadeve hitro umirile. Mogoče je le rabila nekoga, ki bi dejansko poslušal, kar ji je ležalo na duši.
Skratka, super, super in še enkrat – super. Nisem razočaran. 🙂
Moti me le to, da ima ta odnos zelo omejen rok trajanja in vprašanje je, kako dolgo bo vzdržal. Kot vse lepe stvari v življenju, ne? 🙂

Lep pozdrav

PS: Še vedno sem odprt za nova spoznanstva, tako da kar pogumno! 😉

in pol si se zbudu al kaj?

maš pa domišlijo hahaaaaaa ok, moški to rabte, da lahko zjutraj stvarco v red spravite :)))

Jaz sem 31 stara in me 20 letni fantiči niti pod razno ne zanimajo. In dvomim, da se mi bo pri 40ih tako skisalo, da bi me začeli zanimat. Zakaj ne? Ker me pri moških zanima kaj imajo v ta zgornji glavi. Glede ta spodnje pa tudi velja, da pri zrelih je zadeva bolj poštimana. POd zreli mislim zame zrele, torej kako leto starejši od mene. Včasih tudi mogoče kako leto mlajši, ampak to ne pomeni 25, 20 letniki. To je vse čisto preotročje.

hej jaz sem star 17 let in imam tudi rad milficen in sem spoštliv donih in bi tudu jaz šev stabo piši mi na [email protected]

New Report

Close