Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek za tiste, ki imajo težave s krčnimi žilami

za tiste, ki imajo težave s krčnimi žilami

bojda so “tapravi” – preverjeno s strani mojega šefa 🙂

O, hvala za prijaznost, da si povedala.

Koliko pa stane operacija krčnih žil z laserjem pri njih?

Šef bo gotovo vesel, da si ga omenila…..

seveda bo vesel. še bolj pa tiste, ki jih zanima kam se obrniti pri teh težavah.

drugače pa cveta – pejd mal na sonček, in ne blebeči v prazno.

Operiral me je prav ta zdravnik in sicer v Kirurškem sanatoriju Rožna dolina. Naslednje leto sem zanosila in žile so mi zacvetele v polnem razmahu. Tista noga, ki je bila operirana, je vsa plava od žil in topla na dotik. No, poseg pri meni ni uspel.

O kriza!

Meni so se krčne žile pojavile že pri prvi nosečnosti (23 let), sedaj sem stara 28. In kar odlagam in odlagam…

Danes sem se pa opogumila in poklicala… Kriza!

Če se takoj prijavim, pridem na vrsto za pregled čez 1 leto. Če grem samoplačniško, me stane 65 € in sem na vrsti čez pol leta.
Tukaj me je prvič vrglo na zadnjo plat.

Drugi šok:
Vprašam, kako naprej in prijazna gospa pove: Če vas dr. določi za operacijo, pridete na vrsto čez eno leto. Na napotnico seveda. Če se odločim za lasersko operacijo (in je ta primerna), moram dodati še 220 €. Če pa celotno ceno laserske operacije plačam sama, se pa olajšam za 1100€. A ni to fino ?!?!?!
A čakalna doba? 1 leto, seveda. Torej za 30. rojstni dan…

Pa kaj je z mano, da nisem poklicala že 2 leti nazaj.

Ironično pri vsem tem pa je to, da si v operacijski sobi (po mojem mnenju) kakih 10 minut. Po laserski operaciji lahko mirne duše odkorakaš domov!!!

No, to sem izvedela…

Če bi katera kaj dodala, prosim….

lp in čim manj ovinkastih žil na nogah,
r.

Meni pa se žile po drugi nosečnosti počasi kažejo. Kaj lahko storim, da preprečim njihovo napredovanje? Ima kdo kakšen nasvet? Hvala.

New Report

Close