Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Za tiste, ki si še vedno zatiskajo oči – Ruski virolog

Za tiste, ki si še vedno zatiskajo oči – Ruski virolog

V enajstih minutah pove vse kar morate vedeti:  (https://www.youtube.com/watch?v=8AWf3hoW0ac )

Res je. Že včeraj sem delil to povezavo.

Lepo je razložil, zakaj bomo v roku enega leta vsi cepljeni. Tudi tisti ki se upirajo, bodo na koncu pristali, ker je ta virus šele začetek nove grožnje…

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 14.11.2021 ob 09:53

Lepo je razložil, zakaj bomo v roku enega leta vsi cepljeni. Tudi tisti ki se upirajo, bodo na koncu pristali, ker je ta virus šele začetek nove grožnje…

Antivakserji, ki ste preboleli in tulite, ker vam ne priznajo statusa na podlagi protiteles – kaj pa zdaj? Tale dottore pravi, da je njihovo število nepomembno. Auč 🤣

Stari, zakaj si potem podaljšuješ muke. Jutri v vrsto po pikico, pa ti bo lažje.

Odgovor na objavo uporabnika
Hehehe, 14.11.2021 ob 09:57

Stari, zakaj si potem podaljšuješ muke. Jutri v vrsto po pikico, pa ti bo lažje.

Zato ker bo ta pikica vsako leto po 3krat, hvala ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Haha536, 14.11.2021 ob 11:04

Zato ker bo ta pikica vsako leto po 3krat, hvala ne.

jao no, pustite cepljene pri miru, saj niso sami krivi da so se cepili, pač nimajo moći da bi se uprli in tudi sicer ne vidijo ishoda iz tega sranja, po moje so v veliki stiski in jih ne smemo še bolj tlačiti na dno. Jaz bi samo apeliral na njih, naj bodo pametni in naj se več ne cepijo, ker jim imunski sistem ta cepivo uničijo po 3-4 dozi, potem bodo pa res v dreku!

nobenemu teh antivakserjev ne verjamem. Zakaj? Izkušnja na lastni koži. Ko sem čutila, da sem zdrava, sem bila 10x negativna na testu. Ko sem izgubila vonj in okus, pozitivna. Se pravi, testi delujejo.

Moji sorodniki, še mlajši od mene, podobna genetika, hudi problemi- necepljeni, še preden je cepivo prišlo na trg. Dva operirana, poškodbe pljuč, respirator…

 

meni ni bilo nič, popolna vrnitev sluha in okusa v treh tednih, malo prehlada. Se pravi, cepivo deluje.

Odgovor na objavo uporabnika
ianna, 14.11.2021 ob 11:10

nobenemu teh antivakserjev ne verjamem. Zakaj? Izkušnja na lastni koži. Ko sem čutila, da sem zdrava, sem bila 10x negativna na testu. Ko sem izgubila vonj in okus, pozitivna. Se pravi, testi delujejo.

Moji sorodniki, še mlajši od mene, podobna genetika, hudi problemi- necepljeni, še preden je cepivo prišlo na trg. Dva operirana, poškodbe pljuč, respirator…

 

meni ni bilo nič, popolna vrnitev sluha in okusa v treh tednih, malo prehlada. Se pravi, cepivo deluje.

No ja, malo te je zaneslo. Nisem še slišala, da bi obolele za covidom morali operirati. Če gre za krvne strdke v fazi long covida, je pa to povsem primerljivo s cepljenimi, ki jih tudi morajo operirati.

Še to – več kot 90% necepljenih obolelih ima iste znake (malo prehlada, izguba vonja in okusa). Kako torej veš, da je cepivo karkoli preprečilo?

Pusti Ruse, dovolj je, da danes prisluhnes dr. Ihanu, v oddaji ena na ena.

A to je sedaj dodatno, da sluh izgubiš?

Za ianno – spet ne citira:(

New Report

Close