Naslovnica Forum Starševski čvek Za tiste,ki jih že sedaj skrbi za planet in podnebne spremembe

Za tiste,ki jih že sedaj skrbi za planet in podnebne spremembe

George Carlin samo za vas že v naprej, da se poklapa s propagandno mašinerijo in njeno agendo.

https:

//www.youtube.com/watch?v=7W33HRc1A6c

Scientists Admit Alex Jones Was Right: Human-Animal Hybrids Are Real! (infowars.com)

Men je bl žal,  v kakšn svet bota šli hčeri….umazan, v obeh primerih, uničena je  narava, družbeni sistem je gnil. Jz bom teh 40 let že še  preguru, oni dve masta pa še vse pred sabo.

Škoda mi je nedolžnih modrih oči.

Včasih si želim, da ju ne bi bilo….

Ja… škoda otrok. Sploh nimajo šans.

Ne strinjam se z vami, naši otroci imajo lahko zelo lepo prihodnost, samo moramo se že enkrat začet obnašat odgovorno in mislit, kaj bo čez 10, 20, 50 let! Pa ne le zanje, tudi za vse živali, za našo starost in za naše vnuke …

Jaz sem vegi že tri leta, prav zaradi tega. Res skrbeno ločujem odpadke, tudi potrošnjo sem zmanjšala. In sem prihranila tudi na denarju zaradi tega, še shujšala, pa na okolje pazim. Rada vidim, da za sabo puščam zdrav planet, mladi so pa itak še boljši od nas, kar se tega tiče …

Za boljši jutri je treba poskrbeti zdaj. Zdaj je treba posejati, da bojo mutri želi. Zdaj v Brdih nabiramo grozdje, da bomo pili sladko vino. Zdaj moramo paziti na naš planet, da bodo lahko otroci dihali svež zdrak. Zdaj moram hoditi v službo, da bom lahko čez poletje na morju. Zdaj šparam, da bom na stara leta uživala in se smehljala. Zdaj je treba skrbeti za otroke, da bodo oni zame, ko bom stara. Zdaj morajo politiki sprejet ukrepe, da nehamo uničevat planet. Važno je, da še kaj storimo, smo pa res že dosti zasrali

New Report

Close