Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za vse, ki boste danes nekje ….

Za vse, ki boste danes nekje ….

Ojla!
Še nekaj, prijatelji oz. prijateljice. Za vse, ki boste danes
nekje uživali, se imeli lepo, bogatili svojo dušo in srce
z vsemi, ki so vam to pripravljeni nuditi, dvignili svojo
samozavest s kančkom pridiha skrivnostnosti in ugibanja, za vse, ki si boste stisnili roko in si pogledali v oči, za vse, ki se boste toplo objeli in se smejali življenju, ki vam ponuja nekaj nepozabnega, za vse, ki si boste zaželeli podaljšati trinajsti april, za vse še ena prečudovita misel, ki je meni dala mnogo mnogo v razmišljanje. Naj vam sede tja notri, naj vam ponudi to, kar je ponudila meni – nevidno ogledalo !!!

Nikoli se ne mršči, niti, ko si slabe volje, saj nikoli ne veš, kdaj se nekdo zaljublja vate zaradi tvojega nasmeha.

Lep “tih deževan dan” – ma ne deževen, rahlo meglen, z mislijo na vse muke, ki jih mora sonce vložiti v vsak svoj žarek, da prodrejo skozi nedolžnost megle, no, tak dan, da se bomo tudi sami počutili, kot bi nam jemali hm, no ja, hm …. tisto no ……. tak dan želim danes vsem, čisto vsem, vsemu, vsakemu, vsakomur, spečemu murenčku, otožni lipi, prebujajočim se tulipanom, pojočim kosom, lenemu polžu (eh, s polžem imava še od lani eno debato za dokončat, imam pri njem še dve neizpolnjeni želji!!), tako, zdaj pa – marš radni narode crne gore, okreni se – i piši dalje!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Huh jebo ga ja…. Koje komande :))))))))

Marička, evo ne bom komentiral.. tud jest želim lep dan vsem… ovenčkom, koštrunčkom, tazgornjim in taspodnjim ribcam :)))))))))

Naj vas… sreča spremlja prov vse dni!

Jani lovi….. srečo za rep 🙂

dobro jutro , MARI !!
Sporočam tudi tudi jaz neko žalostno novico ,…………….. Od dela (za šankom) se mi je spustil “ocvirk” , smrk , smrk ,…..
Prosim ,svetuj mi kako naj to rešim do večera ??? Ker če ne bom znal tega problema rešit , se ne upam niti pomislit ,kje pa šele prikazat .
Smrk ….
lep dan vsaj tebi in ostalim , smrk ….hehehehehehhee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kljuka !!
Samo toliko da te pozdravim ,sorry za mojo odsotnost!
lep dan tudi tebi !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

O ti ljubi Štumpi, že zdaj, ko samo pomislim, da
imaš ocvirkeca, si mi še bolj všeč, ker jaz in ocvirki –
mi smo eno, veš! Če te pa tako hudo moti, pol pa
naredi tole: iglo prežgi na plamenu plina (toliko,
da razkužiš, saj veš!), čisto narahlo in čim manj boleče, žal pa popolnoma brez bolečine ne bo šlo, naredi luknjico v ta ocvirkec, o bemti, ocvirkec ej, no, naredi luknjico, da izteče tista vodica, potem pa močno (no, to pa je boleče in pekočo) zdrgni z alkoholom ta ocvirk. Par minut boš vriskal, kot bi doživljal, hah ….. in preklel boš tudi vse svetnike, ampak, do večera, verjemi, do večera, za ocvirkec ne boš več vedel, jutri pa bo le-ta že spomin preteklosti. In potem narahlo namaži z žavbico, najbolje z ognjičevo kremo, pa vem, da je nimaš. Pa skoči v lekarno po virulex ali neka podobnega za te ocvirke. Če boš imel pa belo pikico, ej, šarmer, ti ne garantiram, da se bom znala vzdržati!!! Res no!!! Ker to je tisto, kar je na moških “napakica” ali “nepopolnost”, jaz pa, bemti Štumpi, obožujem, naravnost obožujem moško nepopolnost!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hojla Štump 🙂 Veš imam en domač recept, kaj narediti z ocvirkom, samo ne vem če bo deloval pri tebi…. Škoda da imaš samo en ocvirk, ker bi lahko spekel ocvirkovco :))))))))) Pa bi bil rešen do večera 🙂 Tko pa.. lahko samo upaš… da zvečer bo kej :))))

Jani ma full rad ocvirkovco 🙂

Obema hvala za NASVET !!
Ocvirk bom ,kar z nohti stinu , da bo šriclo vse okoli, hehehehee
Ja vazelin ,pa tako ali tako moram vzeti s sabo , hehehehehe

Brez poljubov !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

si jo že ujel ? .. srečo mislim :)))))

ja tud tebi en prav lep moker dan.

B.

ups … zdej se pa ne boš mogel lubčkat :))) .. če seveda tale reč po čudežu do večera ne izgine :))

B. dobi herpes takoj .. sam da ga pogleda :)))))

tudi tebi en fuuuuuuuuuuuuul lep dan marija …

B.

Za vse, ki se jih tiče:

SE VIDIMO!!!

Lili

p.s. pozabla ob kateri urci

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Super !
Samo, da se mi ne boš najedla lapačink !

Od 19.30 do 20.00

čau, zajček

heheheheh kaj se boš kušval.hahahahaha a moja magija deluje?hehehehe
A ti zaupam,sam z mojo pomočjo bi ti zginil?
he zdej mi bo koj lažje pri srcu..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheheheheehe, saj bi še kaj dodal , heheheheh
bay bay

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

he he he … jest bi pa kej nazaj vzela … namreč nekatere moje besede :))) da ne bo spet pomote :)))))

B.

Barbi, kaj si ga spet polomila?

pazi se,da magijo še nate ne spustim,ampak kero drugo.hahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close