Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za vse, ki nas samo berete!

Za vse, ki nas samo berete!

Ob preletavanju foruma sem zasledila, da je nekdo pomislil, da smo neka zaključena družba in se ni hotel priključiti…

Napaka, seveda smo že družba, ampak ne zaključena, zato vsi, ki nas trenutno samo berete, ste dobrodošli, da tudi kaj napišete, da se priključite naši družbi.
Ne grizemo, pa čeprav včasih kaj takšnega napišemo.

Zato le pogumno, veseli vas bomo!

Ali ne klapa???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

le pripravbiti se morate na krst… he, he, pa bomo imeli “guštre”… u, sem že žleht…
:-))))

P.S.
Pa ne me resno jemati, le pridite k nam, luštno bo še bolj.

Nikoli nas ni toliko zadost,da ne bi mogel zaje****t še več prihajajočih 🙂
Sonček,mene je začelo malo zebst,a misliš,da bo gripa,al moram iti samo peč podkurit?
Lepa si
Sp

Jaz grejem, ampak ne vem, mogoče te bo pa res kaj v posteljo položilo, včeraj si bil že tako siten.
Cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… več nas je, boljše je … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja,če me prideš položit ti osebno,bom ležal kar en mesec.Pa če mi še kako pravljico poveš,tolk lepše,pa če še…eh,zdaj sem pa že prezahteven.
Lep si sonček,lep
Sp

Diagnoza:”Ne boš zbolel, ker ti še vedno hodijo neumnosti po glavi.”
Preventiva: Poglej skozi okno, ti mežikam in te božam, to je pa vse.
Kuretiva: Pa zaenkrat ni potrebna in ne želi si, da te položim, ker potem ne boš obležal samo za en mesec.;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če me že položiti nočeš,mi daj saj kakšen medikament(Pika Nogavička jih je tudi jedla,pa je bila zdrava ko dren)
Lepa si sonček,lepa..
Sp

P.s.:A so severni medvedi našli pot domov?

Si prebral preventivo??? Ko pa bo potrebna kuretiva se javi.

Pri meni ni medvedov, mater spet te tvoje uganke, ja bi pa imela enega tapravega severnega medveda, belega kot sneg, nekaj takega kot tisti mladiček iz reklame za Coca Colo. Ko je ves mehak in samo moj….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa imam…. ti ga ob priliki pokažem…..:-)
Res, pravzaprav ga že poznaš……:-)

Tudi jaz ga imam, evo je že v mojem naročju, vidiš, si me spomnila…hvala.

Eno cmoko pritisni potem kasneje….svojemu medvedku namesto mene!
Pa naj mi zopet kaj napise.;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma jaz sem malo podoben medotu,sam bolj grizliju iz Kanade.In barva se le počasa spreminja v belo.
A bo šlo?
Lepa si,
Sp

Ja, saj sem ga ravno včeraj spet ogledovala – njegovo frizurco spredaj… je isti kot tvoj, tak, z dvema rožičkoma…
:-))
Izgleda, da sta najine gene potegnila…:-))))
Cmoka obema.

a maš roge tudi?! :-)))

Sam enega,pa še tisto ni glih ravno rog.
Za drugo rogovje bi moral pa malo ženo pa ljubico vprašat,če bosta iskreni pa ne vem…
Lepa si
Sp

Bodi tiho, a nisva že midve dovolj…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja tudi takšnega medveda potrebujem, ki zna zagrabit in zarjovet, znas to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni potrebe!Se da tudi z lepim grnjanjem stvar doseči…
Lepa si
Sp

To je že res, ampak včasih pa potrebuješ tudi takega in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne met tega kompleksa :)))) mi na uni strani smo že parkrat šli skos vse to :))) in.. nas majo še skos za … mmal premaknjene :)))))

Hvala Jani,za tele besede, ne bomo obupali, ampak tako za vednost smo napisali, da je dobrodošel vsak pri nas in tudi ti. Dobrodošel in lep dan ti želim in pa-pa.

p.s. Premaknjeni smo pa itak vsake toliko časa vsi, samo eni to priznamo eni pač ne, ampak takšno je življenje. Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa en lep cmok od enga ful zmaknjenega trenutno!
Šumi mi šumi,pa še šumi,pa bacili po meni letajo,pa bom en šnops ruknu,čist zares,ker takega napada mikrobov še nisem doživel…
Lp
Sp

Pizdarija……..človek klikne po pomoti en forum preveč spodaj…in glej glej…zanimive in odštekane poste…še bolj zanimivi nicki in hehehe
še bolj zanimiv znanec….sem prav v profil bulu če je res…

Ja no…čau Jani….tudi tle,,,,hehehe se mi ne neha smejat…

Pozdrav pa tudi ostalim iz “brezveznega foruma”…vidim da kar dogaja, mogoče pa še kej uletim.
Lepo se mejte.
Čau.

Ja, jebi ga – zdaj si pač tud’ naš…:-)))
Pozdravljen v naši kletki……..

Cmoka na lička.

Uff kak pozdravček :))))

Ja, se bom potrudil še kej uletet….mi je prav žal, da se mi working day zaključuje…naslednji pa je spet v sredo…torej…do takrat pozdravčke vsem!

New Report

Close