Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za vse, ki nas samo berete!

Za vse, ki nas samo berete!

Saško, ti se še kar moti, saj te ne bomo zašpecali, nič bat, saj veš za dobre sosedske odnose.;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

prav, lepo domov, ne pozabi ženki večerje pripraviti (saj jo imaš, ne?!), pa se v sredo spet kaj beremo……..

Cmoka na lička.

Priznam, priznam, samo berem, nekako nisem imela ideje, kako se vklopit, torej evo me
bastet

Vidiš to, dobrodošla med nami, napiši kaj in vklopi se!

Vidiš Razočarko imaš že dve!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hojla
evo zdaj si se priklopil in pojdi men pomagat mal tisto frajlico soncek nadlegovat

lp

ops. lepo pozdravljen

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mislim, da je bastet se ena deklica kot jaz in zato bova midve tebe nadlegovali…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če nimaš ideje,kako se vklopit,zakolni!Če drugega ne,boš pastirja priklicala!
LP
Sp

saj zglead da je res puncka…
ah ta noc….ce ne poslatas, pa je koj lahko narobe…

oprosti bastet,prosim!
sem bil tolk z soncecem zaseden, da sem se te potzabil datknil in ekola, skoda narejea…ampak se tui bom ze poskusil odkupiti….obljubim…

eh kar se pa nadlegovanja tice…hmmm…sta se prerosni…….al pa sem jaz prevez zauzet….ampak zanimivi pa sta, ni kaj…..oh ti skomini….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Joj, evo bastet kje si sedaj, malo me je kar strah med dvema, ki ne izbirata besed…
Ampak bo že…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj se bojiš?Saj sem samo meteorološko poročilo pogledal,pol pa zbežim…
Lepa si
Sp

Seveda ko postane prevec napeto, smo premlade, on zaseden in to je to… Besede, besede!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vauuuuuuuuuuuu
zdaj je pa konkurenca prisla in razo tu je odklenkalo

smrk…skoda…pa kaj….se ga bos ze navelicala….

lp obema

leta letijo - iščem stevardeso.....

A zdaj sem pa jaz kriv,pa grem pubertetnice gonit h ta mladim..Sorry!
LP
Sp

saj se ne bojim, ne ne, se ne ustrasim kar tako, prijatelja pa sploh ne, saj si moj prijatelj, ali ne?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lep izgovor, daj potrudi se in se na lepši način izmuzni!

cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prijatelju je treba kaj več povedat,se ti ne zdi?
lepa si
Sp

ja prav imaš, se bom poboljšala! Si me pa ofrcal na en dva tri, kot šolarko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Me je prijelo sr**,no moram kakat.A je to kej lepše?
lepa si
Sp

hahah
a ves da so men tudi skoz bolj mlade vsec……joj…kak grdo mislim

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ej, pa kaj je danes to, pa ti si bil že vceraj tak, te zopet kaj muci???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti nisi šolarka?Uh,jaz pa ravno na take palim!Bom šel res tja h ta mladim,da upecam kako frkljo,ki ne ve,kako je treba…
Lepa si
Sp

Okej, potem pa na mlado meso! Uživajta! vama privoščim!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja kak ti grdo mislis..
ampak z maldimi se ja tako fino pogovarjati..te nic ne zafrkavajo,nic ne drazijo,pa tako lepo disijo….hmmmmm..jo kar duham preko neta tisto mojo…opsss…skoraj bi me zavedla, ti grad soncece…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ah kaj,moč navade pač.Pa še hči mi je servirala toast zdaj(!!!!) pa sem čist iz sebe!Hvala hčerka,če pečeš toast,pomeni,da mi ne repliciraš…
Sp

No potem pa jaz grdo mislim, ko ti samo privoščim, ti pa ko bi in boš, pa si kaj??? Aja, pravi moški, saj res.
Pa saj tebi so baje vsec zahtevne ženske, ki imajo kaj v glavi, ki znajo in vedo kaj hočejo…mlada deklica pa je vse kaj drugega kot tole opisano…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close