Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za vse, ki nas samo berete!

Za vse, ki nas samo berete!

kar izvoli, saj sem ti že dala dovoljenje…pa srecno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je veliko lepše, šibaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihiih
no koncno sem te malo razdrazil..

pa da vidiva, koliko si ti mlada:

kaj mislis o tem:

ko ti je nekdo vsec – ali to pomeni da ga ljubis? in ko gres domov stalno in edino na njega mislisis…JE TO PRAVA LJUBEZEN ALI pa je samo NAMIsLJENA.
Kateri so pravi znaki zaljubljenosti in prave ljubezni?????…jih lahko spozns, samo ko si znjim ali ko si stran od njega??!!! ha

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz sem mala deklica ki jo ti učiš, si pozabil to, zato ti meni povej, kaj pomeni, ko se samo spogledaš in oči povedo vse, ko te v želodcu tisci kadar pomislis nanjo, ko se ti prsti prepletajo in komaj cakas… Ja kaj zaboga je pa sedaj to, je morda ljubezen, povej ti, ti si ucitelj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

haha
jutri, draga moja….moram premisliti..tole tvoje…..nekaj novega zame..mislim iz zenskih ust,,,,,hihi

zdaj pa potolazi enega mojega frenda…ne vem, pravi,da nekaj zveci sam mislim, da mu proteza nagaja, ali pa ima pretrd meso v ustih….marsikatera bi bila tega vesela….hhhhmmmm…mislim mojega prijatelja…

pa pridna bodi…
oprosti moram iti, ker drugace me bos res cist v mikser dala, pol pa ne vem, ce si bom taki se vsec…

adijo soncece…se vidiva cez……nekaj ur,,,,,

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja moški, besede, besede in pika. Nočka sem ti že prevečkrat napisala nocoj, ker si se že tolikokrat poslovil, želim pa ti, da bi sanjal o resnični ljubezni, kajti ne vem, če sploh veš kaj je to, ker dugače to ne bi mene spraševal. Tvoj prijatelj, pa brez skrbi si nocoj želi mlado telo in zato se bo pač trudil sam, brez moje pomoči.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pardon, pardon, šibam po celem netu, vidim, da se ful dogja, saj vas sploh ne dohajam, hudirja, a ste zmeraj tolk hitri

Vedno!Ampak,ko se počasi umirjamo,pol pa nežne besede plapolajo pa tudi besede po željah izpolnjujemo!
Ostani tu!
Lepa si
Sp

Lepo, lepo… da se niste zaprli vase, hihi…
Kar tako naprej :))

Dajte se opogumit in kar pisat nekaj,mislim,da se bomo vsem z veseljem pridružili v pogovoru…Res,ljudje,ne se bat!!!! Dajmo se družit,ni ga lepšega…pa naj bo tema takšna ali drugačna….

Cmoka vsem “novincem”!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

hehehehehe Saško.. ja sem jih tud jest enkrat pomotoma odkril pa evo :))))) sej je kul tuki, samo še na našem forumu mii ne znese, tako da tukaj.. samo občudujem 🙂

živjo Saško, živjo vsi ostali :)))))

Keku ste kej sosedje :))))

adličnu, adličnu :))))))))))))))9

živjo razbojni.c in vsi ostali :))))

Jani, lepo jutro in lepo, da naredis ovinek predno zapeljes kar tja v en dan.
Cmoka ker si taprav sosed, pozdravi nase sosedke oziroma tvoje prijatelje, se posebno muco in malega zajcka!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojla 🙂 ma ja.. kot sem že včeri napisal, me tolk daje čas, da sem še v baznem taboru manj naliman, tuki mi pa sploh ne rata bit, niti prebirat vas 🙂

Sem pa vesel, čeprov po eni strani žalosten, ker se zgodovina ponavlja…. tud nas so pregnali, samo nas so s foruma Srednja leta (sedaj življenje oh to življenje), ker nekateri subjekti niso hoteli razumeti, da je življenje lahko tud luštno in ne samo en kup jamranja, pa težav in vsakdanjih problemov 🙂

SončeK in vsi ostali fajn mejte, pa se ob priliki, ko bo kej več časa beremo… seveda, kakšen post pa pridem nalimat, oja, to pa ja :)))

Jani

p.s. Waldo je verjetno kdaj okusil tud slasti takih “forumov” :))) kot sta naša dva in zato ve, kaj govori 🙂

Pozdrav sosedom!
Tudi mi smo tako okupirani sami s sabo,da ne utegnemo še gor v vaš štuk.Pouzdravi vašo lepo in super klapo v našem imenu!
Sp

jani se beremo, cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close