Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse, ki se sprašujejo, zakaj nimamo otrok

Za vse, ki se sprašujejo, zakaj nimamo otrok

zakaj pa Ceci? ker je Arkanovo vdova? saj se ni ona borila z njim po Hrvaški niti se ne spomnim, da bi imela kake domoljubne pesmi? sicer so pa Thompsonu prepovedali koncert v slo iz žlehtnobe, iz razlogov ki so znani slovenskim izvajalcem ki jih nihče ne posluša;sobili že prej pozivi da je potrebno omejiti nastope hrvaških izvajalcev in zdaj so končno našli kao razlog za prepoved; me pa prav zanima kaj bo če bo Thompson tožil zaradi poslovne škode, se zna zgoditi da bo na koncu še odškodnina za plačat
[/quote]

Ceca se je kar veselo sprehajala po Vukovarju, ko je bilo mesto povsem porušeno in ko so bili ljudje izgnani. Se dajo dobiti fotografije in posnetki.
[/quote]
drži ampak verjetno ni šla tja prostovoljno ampak jo je Arkan prislil zaradi morale, ne spomnim se da bi ceca kdaj podpirala velikosrpsko idejo

Ceca se je kar veselo sprehajala po Vukovarju, ko je bilo mesto povsem porušeno in ko so bili ljudje izgnani. Se dajo dobiti fotografije in posnetki.
[/quote]
drži ampak verjetno ni šla tja prostovoljno ampak jo je Arkan prislil zaradi morale, ne spomnim se da bi ceca kdaj podpirala velikosrpsko idejo
[/quote]

Ja, če primerjaš Ceco in dojenčka, ne veš, kateri je bolj nedolžen. :)))

Jaz se pa spomnim, da se je šušljalo, da je bila osumljena ugrabitve Breninega in Slobinega otroka. Prav tako je bila enkrat aretirana, če me spomin ne vara.


drži ampak verjetno ni šla tja prostovoljno ampak jo je Arkan prislil zaradi morale, ne spomnim se da bi ceca kdaj podpirala velikosrpsko idejo
[/quote]

Ja, če primerjaš Ceco in dojenčka, ne veš, kateri je bolj nedolžen. :)))

Jaz se pa spomnim, da se je šušljalo, da je bila osumljena ugrabitve Breninega in Slobinega otroka. Prav tako je bila enkrat aretirana, če me spomin ne vara.
[/quote]

o Ceci vse najboljše, tako kot o njej govori Ulemek, aretirana je bila večkrat povezovali so jo tudi z Đinđićevim umorom oz poznala je ljudi ki so ga ubili, pri njej so našli veliko količino orožja itd…nedolžna res ni…

Ja, če primerjaš Ceco in dojenčka, ne veš, kateri je bolj nedolžen. :)))

Jaz se pa spomnim, da se je šušljalo, da je bila osumljena ugrabitve Breninega in Slobinega otroka. Prav tako je bila enkrat aretirana, če me spomin ne vara.
[/quote]

o Ceci vse najboljše, tako kot o njej govori Ulemek, aretirana je bila večkrat povezovali so jo tudi z Đinđićevim umorom oz poznala je ljudi ki so ga ubili, pri njej so našli veliko količino orožja itd…nedolžna res ni…
[/quote]

Ja, in ona je dobrodošla v Sloveniji.

o Ceci vse najboljše, tako kot o njej govori Ulemek, aretirana je bila večkrat povezovali so jo tudi z Đinđićevim umorom oz poznala je ljudi ki so ga ubili, pri njej so našli veliko količino orožja itd…nedolžna res ni…
[/quote]

Ja, in ona je dobrodošla v Sloveniji.
[/quote]

zdaj je že dolgo ni bilo, sicer je pa tudi un od ribje čorbe našel svoje zatočišče tu

Ja, in ona je dobrodošla v Sloveniji.
[/quote]

zdaj je že dolgo ni bilo, sicer je pa tudi un od ribje čorbe našel svoje zatočišče tu
[/quote]

Seveda je bila. V Ljubljani je imela koncert, ko bi v MB moral biti od Thompsona.

Tebi je pa res težko kaj dopovedat.
ŠE enkrat: ljudje spadamo tudi med živali. Skupaj s sršeni, opicami, ribami… sestavljamo živalsko kraljestvo. Najbližji sorodniki so nam šimpanzi.
Smo pa najbolj zlobna vrsta, ki se pobija med sabo. Nobena žival se ne pobija znotraj svoje vrste tako intenzivno kot to počne človek. Pobijamo se zaradi vere, barve kože, zaradi denarja, zaradi ozemelja… v glavnem najbolj zlobna vrsta smo. Kar se tiče pobijanja znotraj vrste.
[/quote]

butara, ne spreobračaj mojih besed, sem ti lepo naštel dva primera kjer se živali brezkompromisno pobijajajo med sabo in sicr zaradi širitve ozemlja ali da se dokopljejo do vira hrane, to o opobijanju znotraj lastne vrste si ti butara privlekla na plan, d+ker želiš na vvsak način obdržati glavo nd vodo in se oklepaš tega kot pes kosti…. kot človek so tudi živali zlobne pika
[/quote]

Torej, ker nisi našel druge vrste, ki se tako pobija znotraj svoje vrste kot človek, si spacal skupaj samo žaljenje.
Zanimivo. Ko vidiš, da nimaš argumentov, začneš žalit. Verjetno tako navajaš tudi svoje otroke in taka kvaliteta se potem množi,


še ena z nacističnimi nagnjenji; ti je evgenika blizu bi rekel
[/quote]

Upam, da se ti nisi razmnoževal, ker že en primerek je preveč.
[/quote]

Sodrga se najhitreje množi.

Upam, da se ti nisi razmnoževal, ker že en primerek je preveč.
[/quote]
še 1x ponavljam, da boš razumela; načela nacizma so ti blizu si že dostkrat dokazala na forumu, tudi ustaštvo ti je blizu, kolikor vem imaš sorodnike preko kolp oz si hrvatica po rodu;
[/quote]

Tebi so tudi Hrvati napoti? Pa kaj si ti res en fašist ali kaj?

Men gre ta naci Thompson in poveličevanje ustastva iz njegovega umazanega gobca tud na živce.

New Report

Close