Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse samske, osamljene ki si želite najti resnega partnerja.

Za vse samske, osamljene ki si želite najti resnega partnerja.

Težko ocenim kako je to pri vama.
A tudi ona tebi kupuje darilca?
Meni osebno bi bilo to z darilci neprijetno.
Drugače pa imata kake skupne hobije? Jaz sem tudi skoz nekaj zaposlena, ker imam več hobijev, ki jih zaradi moškega ne bi skenslala. Bi bila pa nadvse srečna, da bi se mi ta moški pridružil pri teh hobijih. Darilca me odbijjajo, družbe pri hobijih pa si izredno želim.
[/quote]

O katerih hobijih je tukaj govora, da vidim, če sva slučajno na isti valovni dolžini? 🙂

Težko ocenim kako je to pri vama.
A tudi ona tebi kupuje darilca?
Meni osebno bi bilo to z darilci neprijetno.
Drugače pa imata kake skupne hobije? Jaz sem tudi skoz nekaj zaposlena, ker imam več hobijev, ki jih zaradi moškega ne bi skenslala. Bi bila pa nadvse srečna, da bi se mi ta moški pridružil pri teh hobijih. Darilca me odbijjajo, družbe pri hobijih pa si izredno želim.
[/quote]

O katerih hobijih je tukaj govora, da vidim, če sva slučajno na isti valovni dolžini? 🙂
[/quote]

He, he, dam tebi prednost, da ti napišeš svoje in bom povedala, če imam kaj podobnega.

Težko ocenim kako je to pri vama.
A tudi ona tebi kupuje darilca?
Meni osebno bi bilo to z darilci neprijetno.
Drugače pa imata kake skupne hobije? Jaz sem tudi skoz nekaj zaposlena, ker imam več hobijev, ki jih zaradi moškega ne bi skenslala. Bi bila pa nadvse srečna, da bi se mi ta moški pridružil pri teh hobijih. Darilca me odbijjajo, družbe pri hobijih pa si izredno želim.
[/quote]
Tudi od nje kdaj pa kdaj kar koli dobim, spoštovanje je iz obeh strani. Skupnih hobijev na žalost nimava, prav tako nima nekega hobija, ki bi ga redno izvajala. Sicer težko ocenjujem kako deluje, jaz sem tak, da si vzamem čas, če mi nekdo nekaj pomeni pa še posebej, ne pomeni to vsak dan, ampak 1x na 14 dni pa tudi ne.

Odvisno, imam kolega, ki je mesec ali 2 za vse (starši, kolegi,..) odsoten, ko ima gužvo. Tudi nekaj takšnih poznam, ki so karieristi in izginejo iz radarjev za nekaj mesecev. Pri njej in njenem bivšem vem, da sta bila nekaj let skupaj a nikoli nista skupaj živela, čeprav bi lahko.

Težko ocenim kako je to pri vama.
A tudi ona tebi kupuje darilca?
Meni osebno bi bilo to z darilci neprijetno.
Drugače pa imata kake skupne hobije? Jaz sem tudi skoz nekaj zaposlena, ker imam več hobijev, ki jih zaradi moškega ne bi skenslala. Bi bila pa nadvse srečna, da bi se mi ta moški pridružil pri teh hobijih. Darilca me odbijjajo, družbe pri hobijih pa si izredno želim.
[/quote]
Tudi od nje kdaj pa kdaj kar koli dobim, spoštovanje je iz obeh strani. Skupnih hobijev na žalost nimava, prav tako nima nekega hobija, ki bi ga redno izvajala. Sicer težko ocenjujem kako deluje, jaz sem tak, da si vzamem čas, če mi nekdo nekaj pomeni pa še posebej, ne pomeni to vsak dan, ampak 1x na 14 dni pa tudi ne.

Odvisno, imam kolega, ki je mesec ali 2 za vse (starši, kolegi,..) odsoten, ko ima gužvo. Tudi nekaj takšnih poznam, ki so karieristi in izginejo iz radarjev za nekaj mesecev. Pri njej in njenem bivšem vem, da sta bila nekaj let skupaj a nikoli nista skupaj živela, čeprav bi lahko.
[/quote]

Čakaj, to pa ne razumem. Sploh nobenega skupnega hobija nimata? Pod hobije štejem tudi šport.
Kaj bi pa potem počel skupaj z njo?
S čim je pa ona tako zaposlena, če hobijev nima? Je skoz v službi?

O katerih hobijih je tukaj govora, da vidim, če sva slučajno na isti valovni dolžini? 🙂
[/quote]

He, he, dam tebi prednost, da ti napišeš svoje in bom povedala, če imam kaj podobnega.
[/quote]

No, očitno bom moral res prevzeti pobudo, no pa dajmo.
Ukvarjam se z numizmatiko, potujem in raziskujem naravne ter kulturno-zgodovinske znamenitosti (najbolj me pritegnejo lepote narave in se zato poleti odpravim rad v gore, v bližino jezer, kjer se lahko res umirim, sprostim in pomeditiram v tišino ob zvokih narave), zadnje čase predvsem tečem, ne vem mogoče se še kaj najde in niti ne jemljem jaz tega kot hobi. 🙂

Kako je pri tebi?

He, he, dam tebi prednost, da ti napišeš svoje in bom povedala, če imam kaj podobnega.
[/quote]

No, očitno bom moral res prevzeti pobudo, no pa dajmo.
Ukvarjam se z numizmatiko, potujem in raziskujem naravne ter kulturno-zgodovinske znamenitosti (najbolj me pritegnejo lepote narave in se zato poleti odpravim rad v gore, v bližino jezer, kjer se lahko res umirim, sprostim in pomeditiram v tišino ob zvokih narave), zadnje čase predvsem tečem, ne vem mogoče se še kaj najde in niti ne jemljem jaz tega kot hobi. 🙂

Kako je pri tebi?
[/quote]

Numizatika ne, ostalo pa ja. Aja, meditiranje tudi ne.

No, očitno bom moral res prevzeti pobudo, no pa dajmo.
Ukvarjam se z numizmatiko, potujem in raziskujem naravne ter kulturno-zgodovinske znamenitosti (najbolj me pritegnejo lepote narave in se zato poleti odpravim rad v gore, v bližino jezer, kjer se lahko res umirim, sprostim in pomeditiram v tišino ob zvokih narave), zadnje čase predvsem tečem, ne vem mogoče se še kaj najde in niti ne jemljem jaz tega kot hobi. 🙂

Kako je pri tebi?
[/quote]

Numizatika ne, ostalo pa ja. Aja, meditiranje tudi ne.
[/quote]

Potem imava kar nekaj skupnega. 🙂
Imaš slučajno še kakšen hobi?
Aja, ko sem ravno prej prebral, da se ne bi mogla skenslat svojih hobijev, bi se recimo lahko prilagodila numizmatiki, te to ne bi motilo?

Numizatika ne, ostalo pa ja. Aja, meditiranje tudi ne.
[/quote]

Potem imava kar nekaj skupnega. 🙂
Imaš slučajno še kakšen hobi?
Aja, ko sem ravno prej prebral, da se ne bi mogla skenslat svojih hobijev, bi se recimo lahko prilagodila numizmatiki, te to ne bi motilo?
[/quote]

Ja, še imam nekaj hobijev, so pa to aktivnosti v naravi.
Z numizmatiko se ne bi ukvarjala, ne moti me pa, če se nekdo drug ukvarja s tem.
Meni je važno, da ima partner nekaj skupnih hobijev, nikakor pa ni nujno, da imava vse iste. Pa, da ni to kak tak hobi, ki ga ne toleriram. Recimo popivanje je ‘hobi’, ki ga ne bi tolerirala. Numizmatika ali kaj takega pa seveda ni moteče :), razen, če bi to pomenilo, da gre ves prosti čas za to.


Tudi od nje kdaj pa kdaj kar koli dobim, spoštovanje je iz obeh strani. Skupnih hobijev na žalost nimava, prav tako nima nekega hobija, ki bi ga redno izvajala. Sicer težko ocenjujem kako deluje, jaz sem tak, da si vzamem čas, če mi nekdo nekaj pomeni pa še posebej, ne pomeni to vsak dan, ampak 1x na 14 dni pa tudi ne.

Odvisno, imam kolega, ki je mesec ali 2 za vse (starši, kolegi,..) odsoten, ko ima gužvo. Tudi nekaj takšnih poznam, ki so karieristi in izginejo iz radarjev za nekaj mesecev. Pri njej in njenem bivšem vem, da sta bila nekaj let skupaj a nikoli nista skupaj živela, čeprav bi lahko.
[/quote]

Čakaj, to pa ne razumem. Sploh nobenega skupnega hobija nimata? Pod hobije štejem tudi šport.
Kaj bi pa potem počel skupaj z njo?
S čim je pa ona tako zaposlena, če hobijev nima? Je skoz v službi?
[/quote]
Trenutno nič kaj takega (je imela pred letom poškodbo noge), vem da jo veselijo nekatere stvari, ki tudi mene veselijo. Drugače pa ji veliko pobere služba, potem še kakšen popoldanski projekt, kolegi/kolegice/starši, to je pa to.

Potem imava kar nekaj skupnega. 🙂
Imaš slučajno še kakšen hobi?
Aja, ko sem ravno prej prebral, da se ne bi mogla skenslat svojih hobijev, bi se recimo lahko prilagodila numizmatiki, te to ne bi motilo?
[/quote]

Ja, še imam nekaj hobijev, so pa to aktivnosti v naravi.
Z numizmatiko se ne bi ukvarjala, ne moti me pa, če se nekdo drug ukvarja s tem.
Meni je važno, da ima partner nekaj skupnih hobijev, nikakor pa ni nujno, da imava vse iste. Pa, da ni to kak tak hobi, ki ga ne toleriram. Recimo popivanje je ‘hobi’, ki ga ne bi tolerirala. Numizmatika ali kaj takega pa seveda ni moteče :), razen, če bi to pomenilo, da gre ves prosti čas za to.
[/quote]

Potem sva si precej podobna, sam sem namreč že od malih nog pridobil to ljubezen do narave in se podil s kolesom v bližnjem gozdu.
To popivanje spada že bolj pod zasvojenost in je tudi sam ne bi mogel tolerirati, kakor tudi kajenja recimo.
Z numizmariko je tako, da nisem tako zagrižen in sem si že ustvaril zbirko, tako da je zadnje leto nisem pretirano spreminjal, edino kakšen spominski evrski kovanec sem dodal k njej. 🙂

problem je da ljudje danes niso več resni. ne vejo, kaj v življenju si želijo, ves čas bi samo neke nove stvari sprobaval, zato nikomur in ničemur ne pustijo, da bi bil v njihovem življenju, da bi mu zaupali. po eni strani si želijo varnost, ljubezen, zaupanje, po drugi pa hočejo spoznavat nove ljudi, iti v neznano, tzvegati, saj imajo sicer občutek, da bo njihovo življenje prazno, če se ne bojo “zdivjali”.

jaz si želim spoznati punco, ki si želi resno zvezo. in ne mislim tisto kvazi resno zvezo kjer dva neki zabluzita in se pol še par let ugotavljata, kako sta sploh skupi prišla, potem pa gresta narazen ker imata čisto različne cilje v življenju, ampak tako resno, kjer se oba dobro spoznata, sprejmeta tako dobre kot slabe strani drug drugega in načrtujeta neko skupno prihodnost. za to pa mora človek vedet, kaj si v življenju želi – in že pri tem je problem.

drugi problem pa je spoznavanje. vse skupaj je samo neko brezvezno igranje za zvišanje ega in nič drugega. težko je najti človeka, sploh mladega, ki se je pripravljen resno spoznavat, dat karte na mizo, povedat “to pa to si želim”. v glavnem je samo neko mutenje, zmedenost, nesigurnost., igranje igric in ignoriranje, manipuliranje, in od tega ni nič.

ampak brezveze, raje sem pri 26ih sam kot da neke frajle čustveno manipulirajo z mano in izkoriščajo. ko bom pa srečal kakšno, ki bo sposobna vsaj zrelega pogovora, se bom pa odprl in nudil, kar sem zmožen nudit.

Slovenc 79 si morda z mb? Gres na drink z mano enako mislim sem z spol

Vso srečo, rabila jo boš! he he he….

Lepotci/lepotice se zelo hitro poparčkajo, mogoče za kratek čas, a vendarle doživijo vse to, kar neprivlačni ljudje nikoli ali zelo težko in na silo v poznih letih. Rojstvo te zaznamuje za celo življenje. Lepi živijo samo za zabavo in razmerja/sex, grduni, ki pa si sicer želijo teh stvari pa samo sanjajo in opazujejo. Verjetno bi bili veliko bolj pristni, ampak kaj ko niti do kontaktov ne pridejo.

https://www.youtube.com/watch?v=T3XkgbOFyJU

Ostali odgovori pa MGTOW.

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4754914/Where-good-men-gone.html

“One dating coach says there are seven women for every man aged 40-55”

https://www.youtube.com/watch?v=OrvlUAP_wC8

To je verjetno zrežirano, ker težko verjamem, da tak otrok lahko preživi v tem svetu. Pač starši so ji menjavali plenice do 30tega leta. Tako otročje ne more razmišljati normalna zdrava in zrela osebnost.

To je verjetno zrežirano, ker težko verjamem, da tak otrok lahko preživi v tem svetu. Pač starši so ji menjavali plenice do 30tega leta. Tako otročje ne more razmišljati normalna zdrava in zrela osebnost.
[/quote]
Saj to so pa tipične želje monkelj oz. današnjih mladih žensk nasplošno?? 🙂

Ah ne, kot je ena povedala, tisti, ki so zelo odprti do drugih ljudi, laže dobijo partnerja, tudi če so ne vem kako grdi. Je veliko primerov.

Stara tema

New Report

Close