Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za vse Volja.net uporabnike

Za vse Volja.net uporabnike

Stara številka očitno od včeraj popoldne ne deluje več. Sicer so obljubili, da bo delovala do 15.10. pa so očitno zvohali denar.

Na naslovu: http://www.volja.net/accounttools/slo/access_setting.php

lahko dobite vse navodila in celo programček, ki vam bo nastavitve naredil sam.

Pa veliko uspeh, še posebno naši Marički, da ne bo tako besna :)))

Bohlonaj !

Pa še en Očenaš dobiš !

hehehehe očenaš pa podarjam v dobrodelne namene :))))

Naj te bog blagoslovi in zajček :))
cmoka

Ja, deluje, samo klikneš in naredi samo.

Ej, sam še en uprašajne, kako to realizirat,
poiskat tale http, če ne moreš NOT, jebemti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo, sem skušala vse to v službi naredit,
se ponovno prijavit, pa ni šlo, ker je tale
“uporabnik” že nastavljen. Ali to pomeni, da
če se prijalvjaš ko t posameznik, daš samo
številko telefona isto, vse ostale podatke,
kar jih je možno sresnične, geslo in ime in primek pa novo, ali kaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zdejle k si not, jebenti, sprintej pa nesi dam pa samo po slikah greš in zrihtaš… brez da si not ;))))))))))))

v službi ne počni tega, ker… predvidevam, da mate zakupljen vod in LAN povezavo med PC in z zunanjim svetom.

Ta link velja samo če se na net povezuješ preko modema. In to boš morala sprobat doma. Dokler si v službi pejt na link, probi al downlodat programček in ga shraniti na disketo, nest dam in pognat z diskete na tvojem PC, al pa sprintej tisto pomoč ki pripada tvojemu operacijskemu sistemu (Win98, Win200, XinXP ali podobno)…

Če bo ratal… bom.. full vesela :)))))))))))

Kaj jaz danes molim … !

mogoce molis nogo cez okno :):))

Uf, Nioba, je zajček mende razkuru čebelico, ker se kao nisem lepo obnašal, pa danes kar strelja okrog…
še meni zdaj pravi, da sem saint rabbit, sreča, da je dodala še pridevnik ” Moj zajček ” zraven, sicer bi mi že treslo tla pod nogami..

hja, se dobro, da ni ene pol metra frontalnih motenj :):)))))

knedl, knedl

Ja, danes si streljala iz vseh topov. Še zajčka si enkrat zadela.
U kožuh :)))))))))))

knedlčke:))))))))))

Mene pa nis zadela nikol ,
molim na pravem koncu
zemeljske oblate … ma kaj ,

čuvelca ne sme bit
slabe ole !! , k potem
je kukar sršen , ne čebela !!!

…Jest pa neki vem !!!!

Sem že vidla !!!!!

Muca je zgori !!!! Živjo muca , danes

jaz knedle Pečjakove talam … na enga !!

Uh Hvala za pečjaka ga ful obrajtam…drgač pa,kdo se moli,za koga se moli…???? Muci nč jasn…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti samo moli muca in ne sprašuj :))))))
saj zajček tudi ne ve zakaj gre..
aja, zadnje čase se kaj pogovarjamo kar tako brez posebne veze , recimo tkole : danes cvetijo češnje….
uh, noro

Zajci, a bo ze bozic.. Ampak knedli redijo, tud Pecjakovi… Saj sam se mal manka, pa bo snezilo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Res bo kmalu snegec, zato gre zajček zdejle lepo ajat, veš.
Samo še tebi dam lupčka, pa skočim pod kovter ! Pa nočko ! Lepo !

ja, kmalu bo pognalo prvo cvetje na travnikih ja :)))) Dobro jutro zajček :)))

Aha..pr nas tud..heheheh a ni to fino..hja molim pa že,pa še bom…sam me neki zanima..a je treba na kolena???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

okoli že prav omamno diši po cvetju in drevesa zelenijo :))) dobro jutro Jani :))

Kolikor večja je želja, za katere uresničitev moliš, bolj se moraš isprožiti po podnu :))))))
Jutro mucka ***

moliti -im nedov. (i i)

1. imeti, ohranjati kaj v položaju, da seže bolj daleč kot sosednje stvari: pes je molil jezik iz gobca; ZVONČEK ŽE MOLI CVET IZPOD SNEGA; čez
mizo je molila lipa svoje veje / hiša je molila svojo rdečo streho kvišku / moliti dlan za plačilo nastavljati; molila je roke proti meni iztegovala;
moliti roko v pozdrav

• star. fige, jezik moliti kazati; šalj. ustavili se bomo, kjer bog roko ven moli v gostilni; ekspr. vem, kam pes taco moli kaj je skrivni namen govorjenja,
ravnanja kake osebe; ekspr. moliti vse štiri od sebe ležati v sproščenem položaju, navadno z iztegnjenimi nogami, rokami; ekspr. moliti komu dokaze pod nos povedati, predložiti mu jih, navadno nekoliko škodoželjno

2. hoteti dati, izročiti kaj, držeč pred seboj: molila mu je nekakšen dokument; molil ji je kozarec; moli mu telefonsko slušalko moleč -eča -e: pes je ležal, moleč jezik iz gobca; moleč noge od sebe, je ležal pod
drevesom

………………
ali pa danes bi najraje molila vse stiri od sebe ….. cccccccccc …… vse “molitve” se pa res ne zacnejo in koncaju pri …..

knedl, knedl +1

p.s.: se dobro, da jecvetje pricelo omamno dehteti v to pomladno jutro :):)))

In čebelica je zajčka poučila ( se mi je zapisalo ..počila ) , da so stvari lahko tudi drugačne.
Glede na dolžino njenega teksta ( običajno je krajši ) sumim, da se mi obetajo malo težji časi.
Najbolje da se skuliram..

knedlčke :))

New Report

Close