Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za zajcka …..

Za zajcka …..

Misli mi uhajajo med iskrene ljudi, med prijatelje.

Tebi namenjam veliko dobrih želja, ki niso zveneče, a s seboj prinašajo za tvoj rojstni dan kar največ sreče.

Naj te sreča in nasmeh spremljata v dnevih in nočeh! A če sonce kdaj zakrije ti obraz, ne obupaj, saj dan dnevu ni enak! Daj vsakemu dnevu priložnost, da bo najlepši v tvojem življenju.

Srečali smo se, da se enkrat razidemo, a nismo se srečali zato, da se enkrat pozabimo. Vse najlepše….

tvoja cebelica

Ljuba moja čebelica !

Nikoli prej , zdaj pa se mi dogaja , da ostajam brez besed . Tudi tokrat je tako . Zelo sem ganjena..
In da veš , nikoli nisem pozabila na tebe !

Tvoj zajček

Vidiš, zajček, dokler boš imele okrog sebe
ljudi, ki znajo ceniti to, kar jim ponujaš – sebe
samo, ki vedo, da je vrednost v tem, kar ti si,
toliko časa lahko mirno stojiš pred ogledalom
in si praviš:

JA, VRAGA, TO SEM JAZ IN …. NEKAJ SEM !!!
NEKAJ NEKOMU RES POMENIM. IN ČE JE TAKO,
POTEM SEM MOČNA, POTEM SEM – ČLOVEK !!!
POTEM BOM ZMOGLA ŠE KAJ …. PASTI IN SE
SPET POBRATI IN UBIRATI TE ŽIVLJENJSKE STEZICE
IN POTI, KI NISO LAHKE.

TO SEM JAZ …. MALI MILI IN NEBOGLJENI ZAJČEK,
ZAJEC PA, KO JE TO POTREBNO !!!

Rada te imam, zapomni si to, zapiši si v črni dimnik z belo kredo, radi te imamo tu gori, tako malokrat se javi čebelica, a tebi se je oglasila – torej, te neizmerno ceni in spoštuje in te ima rada …. in ti veš, zakaj, kajne?

Zapomni si tudi to, da ni nobena umetnost pasti, umetnost se je ponovno pobrati. In da ni v tem, da človek daje nič posebno umetelnega… je pa ta zelo umetelno in ogromno, kadar človek daje, ko sam ničesar nima, kadar daje – sebe. In ti nam daješ – sebe, kar je za vse nas največji dar, nepozabni dar, dar, ki ga prenekateri od nas s hvaležnostjo sprejema. Ker – TI SI DAR !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… zajček z levjim srcem !

Tako !
Nikita

cmoka.
Upoštevam tvoj nasvet !!!!!!!

ojej , ne morem pisat !
Meni je tko hudo , a tko lepo !!!!!!!!
Hvala mariči …

presneto le kdaj bom velik zajček , da ne bom tako cmerav !

… so biseri !

A si vedela , da so stari Rimljani imeli posebne stekleničke za biranje solza , ki so bole posebno dragocene ?!
… niso vse solze dragocene , namreč .

Nikita

REEEEES :))))))))))))

Nikita je hudo vesela … za zajčka z velikim hrabrim srčkom . Tako !

Ojoj , hvala ti . Sem razumela . Ojoj !

Čau do ponedeljka !

Privošči si vse , kar si le lahko !
Lupčka , Nikita

New Report

Close