Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za zelo radovedne!!!!!

Za zelo radovedne!!!!!

Ja,nič….Samo DOBRO JUTRO bi vam zaželela!!!!Kako ste radovedni,joj,joj,joj…….:-)))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
če ne nehaš zajebavat na tak način,bom tu objavil tvojo golo sliko!
;-)))))
Sp

tudi tebi :DOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBRRRRRROOOO jutro !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj pa nisem nikjer gola….pa kaj se dereš….kaj me ne maraš (več)????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

trilči…ne izzivaj………….

tuki nismo mladiči…se ti lahko kaj zgodi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa še na cmokece sem pozabila,no pa enega kar prek neta…..cmoooooooook…………..seveda vsem ostalim tudi!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

če ne bo….kaaaaaaaaaaaj???????????
(sem razposajena)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz te v hipu lahko naredim golo!AdobePhotoshop dela čudeže…;-))))
Sp

Jaz pa tebe…..!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Torej oba veva zakaj se gre,ne?
Ljubčka Trilči!
Sp

generalno je tako: da se kam pride….sem danes hudo razposajena in nagajiva….za ostalo,pa valjda da se ve…čuj,ampak da si boš cajt vzel in dobro zretuširal sliko,da ne bo zgledalo kot da je vse skupaj samo nalepleno in popolnoma neprofesionalno…veliko veselja,če ga že imaš!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, lumpka, kar zezaj, firbček si tudi ti…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ah,saj veš,da tega ne bi NIKOLI naredil!
Mislim,da niti tistemu ne,ki bi me zelo prizadel,kaj šele prijateljici!
cmoka
Sp

Cmoka,lupčka in petek je blizu……….pa priznam,da sem ena velika (danes poredna) radovednica…..me danes tako razganja…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

To pa so lepe besede…..ganljive (brez zajebancije)…..zlatek si…..jooj…..brez besed sem…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja petek je blizu in jaz priznam, da sem vsak dan nagajivka in komaj čakam na petek, da vidim koliko nas je zares u hlačah;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,jaz pa upam,da bom uspela priklicat Poletko….da se zmeniva,če bova obe prijadrali v naše društvo sodobnih klepetačev……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…čez dobro urco in pol,ker je sedaj po kafeju in WCju na vrsti šprt oz. laufarija….Če je kdo blizu,naj pride na Mb Otok,pa boste videli ko je Trillička zadihana in jezik vleče za sabo………:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz se pol vrnem in se kar priklopim,pa boma pol nadaljevala!!!!
Cmoka za ta cajt….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

V hlačah sta dve kosmati taci,dve prav tako kosmati jajci in en tič(nekosmat).Za vsak slučaj,če me ne bo,da boš vedela,kako izgledam ;-)))
Sp

New Report

Close