Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Žverči!

Za Žverči!

Ker me je sprovocirala!

Pa naj Primož tokrat stran gleda!

Žverči,si pa vseeno moja prijateljica!
Sp

nč se ne vidi…dej ponovi vajo..tud mene zanima:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehhe se ti pa trese rokca…..mater kolk se vidi….a je to res naša zverčica…..ti ti packa..kdo bi si mislil….

lep dan

ti kolega, pa si tisto z ljubico probal…mislim kakšen a je bil filing….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Viš, kaj pa hočeš butarije delati, šleka-pac!!!

Nekaj sem pobrkal.Poskusimo znova:

Sp

Sprevržko se trudi, prosi za še malo potrpljenja, bo nekaj lepega, nekaj velikega, baje…tako pravi, da nas bo vrglo iz stolov, baje bo neki ideal…pa da vidimo….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ooo madonaaa!!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O…Marija…so pa ustka kar premajhna za tazga tička…joj…joj…hudo…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheh mene je že…se pobiram pobiram..uhuhuuuuuuu..je pa res komad!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheheheheheh kapo dol:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj,ko ni polhn,imam za pol manjšega ;-))))
Sp

A to je tvoj? Hmmmmm….pa še enkrat hmmmmmmm….:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nisi zadel….
Imam raje majhne in vesele….. tale je pa debel in nič kaj vesel… saj še vstati ne more, madona.

Sem pa pričakovala kaj več okusa s tvoje strani….

Na!pa me je!A ti moram res svojega poslat,da boš kontent? ;-)))
Sp

Žverčka, ja moški ne, kdo bi razumel nas, kaj želimo, potrebujemo…oni sanjajo o debelini, velikosti…mi pa o…ja me pa o tistem tapravem…ne;))!
Da zadane, da čutiš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči?A moram tebi tud svojega poslat,da te zadene?
:-))))
Sp

Pa saj sem že napisala, da danes nimam pincete zraven…..:-)) Lupe pa tudi ne premorem!
Amen.

ob tem mi je pa prišlo na misel le njegov užitek – ko j**e babe!
Šovinist!!!

Huda sem, resnično.

Vrabec!
Sp

Nehaj…mene že itak vsak dan zadaneš…že nekaj narediš, da sem zadeta na en, dva , tri…ali me “razpizdiš”…ali me ne “razpizdiš”…če pa vidim še kaj…se pa bojim, da padem iz stola…se smejim…lump nagajivi, no pa ga pokaži v petek, če boš imel še toliko jajc, kot jih imaš tule, preko čarunalnika…ja res je lepo biti tvoja prijateljica-žabica, predvsem dolgčas mi pa res ni nikoli, ti znaš, ja, to je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti si itak že neki videla…in ceni to.
Sp

In obratno!
In nisem hud!
Sp

Jao meni, sedaj sem pa jaz na vrsti, da jih dobim po smrčku…in le kaj sem jaz že videla…ja seveda sem videla ogromno vsega sem videla, saj gledam, živim…ali pa si imel ti kaj posebnega v mislih, dragi moj prijatelj, ne izzivaj me, ker te ugriznem nazaj, ggggrrrrrrr;))!
In kakšen kaliber boš meni določil, Žverčka je majhna in je dobila velikega, jaz sem no bolj pri velikih in kaj, ali zato dobim majhnega…okej…samo, da bo živ…se smejim…grem raje dol iz neta, ker se kar bojim, kaj mi boš skuhal…no upam, da bo sočno in dobro in predvsem okusno…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz bi se raje vate spravil…pa ne bo dano…:-(((
Sp

Joj, saj nisem ne suha, ne debela, ne majhna…no sem kar taprava…ampak da bi se ti vame spravil, bo pa vseeno težka…to pa res ne bo šlo…in kako si si to predstavljal…kaj…da bi kar v mene skočil…;))…
lump nagajiv…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close