Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Žverči!

Za Žverči!

……CENZURA………………………..
Sp

Lepo, da si tako diskreten…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma KAJ JE ZDAJ TO……………..A BOM MORAL MAL VARUHA MORALE POKLICATI…………..PACKARIJE DA TE JE SRAM……IN VI ŠE REPLICIRATE NA TAKE SVINJA……IJE…………………GRRRRRR…..NO BO VSAJ FAJMOŠTER IMEL DELA…RAKOJ K SPOVEDI IN POKORO……….

MAPAK PA NE DA KAJ TAKEGA RES TUDI DELATE………A VESTE NEKAJ JE ZA LULAT ..NE PA ZA ..OPROSTITE IZRAZU….ZA V USTA……..BLJAK….PA VELIKEGA TI..KA VAM RES NI TREBA GLEDATI IN KOMENTIRATI……

A BOM RES MORAL POSKATI BOLJ “KULTURNO DRUŽBO”…..

JA ZA MILEGA BOGECA, KAJ PA VIDITE IN V ČEM PA UĆŽIVATE, ČE TO POČNETE…?????????

LEP KULTURNI IN DRŽBENO SPREJEMLJIVE POZE VAM ŽELIM V UPANJU, DA SEM VAS RASZVETLIL

leta letijo - iščem stevardeso.....

tale na sliki je fajmošter…. toliko, da boš vedel…….

TI PA TIH…NISI NIČ BOLJE KOMENTIRALA…GRRRR…..SAMO DA NAJDEN USTREZNO SLIKO IN POSKENIRAM POTEM BOSTE PA VIDELE, KAJ JE PRAVI T;Č……..ČE STE ŽE TAK NORE NA TO……

LP

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja,a naj napišem,da si res videla mojega tiča,al kaj?
;-)))))
Sp

Pa kaj se dereš!?saj tudi potiho znamo brat.
Pa a še zdaj nisi skužil lepljenja slik!

To je vse,oštja!
Sp

Ubogi kanarin, še po smrti mu ne daš miru in njegovo slikco pošiljaš naokoli…..grdavž.

Ne tisti kanarin je pa še kakooooo živ ;-))))
Sp

pazi pa, da ti ga sokol ne raztrga…. saj veš, morda ga boš pa še kdaj rabil….:-)))

rabil,rabil…pa še kako rabil!
Ej moja draga prijateljica,kako se imamo mi včasih fajn.
Sp

ker se včasih kdo prav otepa imeti fajn, veš….:-(

No, ja, glavno, da smo zdravi…….drugo pa bo že (če bo)…..

Kar probaj, če si upaš…pa misliš, da ti bodo verjeli…no saj bi bilo res ja…res sem ga videla…tvojega tiča….ampak…kaj ko tistega tiča, ki sem ga jaz videla ni več…je prišel strašni sokol in ga popapal…kar izzivaj,kar daj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj je res tole ena velika, debela packarija,ja,ja,ampak paše pa,kaj,ko čutiš da te ima nekdo v ustih,kajjjjjj…ti svetohlinček…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmm…A ZDAJ BOŠ PA ŠE TI VODICO NA SVOJ MLIČEK NAPELJEVALA…. HMMMM..ZAKAJ PA JE TEBI VŠEČ, KO ČUTIŠ, DA TE IMA NEKDO V USTIH…..sem mislil da si bolj moralna in tako…..

ti kar uživaj, če imaš za kaj…….hihihihiihihihh

LP

PS. TI BOM NA MEILČEK NAPISAL KAJ BOLJ KONKRETNEGA, saj veva, kajk je to prijetno delo…

leta letijo - iščem stevardeso.....

No vidiš, lepo, da se razumeva, kar piši na mejlček, kar daj, odpišem nazaj kot vedno, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči je res videla mojega tiča!In jaz ne lažem!In Sonči tudi ne!
;-))))))))
Sp

hehe, pa ti je kaj zagorel lulek ;))???

Prosim, daj že mir temu svojmu pokojnemu kanarinu, naj v miru počiva…kjer že je in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close