Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZABAVA IN IGRICE NA DEKLIŠČINI

ZABAVA IN IGRICE NA DEKLIŠČINI

Jaz recimo verjamem, ampak kadar so vpleteni Slovenci, je smisel za humor ponavadi precej na nizki ravni 🙂

Nasvet je pač, da je treba dekliščino prilagoditi nevesti in da je brez poznavanja dotične punce težko reči, kaj je zanjo zabava in kaj ne. Če noče striperja, tudi dvomim, da ji bodo vseč seksualno obravani štosi na nizkem nivoju.

Komentirala sem tisto, kar sem zgoraj prebrala in se mi zdi butasto. Ja, verjamem v prebavljivo komedijo, recimo Black Adder mi zelo sedi in podobne zadeve. Da bi kaj takega spravil kdo skupaj na navadni dekliščini, se mi zdi malo verjetno, ker bi zahtevalo izredno sofisticiranega človeka in veliko dela. Tole, kar berem zgoraj, je na ravni pubertetniških igric in nima zveze z dobro komedijo.

Če pa bi kdo znal tako dobro izvesti, kapo dol. Resda nikoli še nisem videla kakšno resnično dobro (no, niti prebavljive ne, roko na srce) zadevo na takih feštah, zato pa sem do tega zelo skeptična. Konzervativna? Hehehe, se vidi, da me ne poznaš. Ker se ne režim vsaki bebavi domislici, še ni rečeno, da sem konzervativna.

Jaz recimo verjamem, ampak kadar so vpleteni Slovenci, je smisel za humor ponavadi precej na nizki ravni 🙂

Nasvet je pač, da je treba dekliščino prilagoditi nevesti in da je brez poznavanja dotične punce težko reči, kaj je zanjo zabava in kaj ne. Če noče striperja, tudi dvomim, da ji bodo vseč seksualno obravani štosi na nizkem nivoju.[/quote]

Moja prijateljica je ful dobro organizirala večer. Po poklicu je pravnica in je bil cel večer organiziran v smeri obtožnice in sodbe. Ful je bilo dobro in da je večer popoln je potrebno imeti pravo osebo za to… Zgoraj je nekaj idej, ki se jih potem oblikuje po svojih željah….

Komentirala sem tisto, kar sem zgoraj prebrala in se mi zdi butasto. Ja, verjamem v prebavljivo komedijo, recimo Black Adder mi zelo sedi in podobne zadeve. Da bi kaj takega spravil kdo skupaj na navadni dekliščini, se mi zdi malo verjetno, ker bi zahtevalo izredno sofisticiranega človeka in veliko dela. Tole, kar berem zgoraj, je na ravni pubertetniških igric in nima zveze z dobro komedijo.
[/quote]

Hehehehe, potem pa se ti bolj redko nasmejiš…:)))))

Če se tega kdo spomni na moji dekliščini ga lastnoročno ven vržen. Grozno mi je iti na kakšne zabave, ker vem da bodo te fore. Vsem smešno, jaz pa bi najraje odšla. Si jo vprašala, če si ona to želi? Če si, vredu. Kaj če pa ne?

Punce, hvala, vem, da bojo moje znanke za svojo prijateljico izbrale to, kar pride v poštev. Vem, ker so jo vprašale, do katere meje se smejo spustiti! Zato hvala vsem, ki ste z dobro voljo in brez zaničevanja ali podcenjevanja tovrstnih zabav dale kakšno besedo.

Če bi vedela, da bo toliko ognja v strehi zaradi nekaj nasvetov, kako popestriti dekliški večer, bi ne odpirala teme, kajti dekleta bi se sama vseeno znašla. Le dlje časa bi morda trajalo.

Tako pa nekaj zanimivosti bo, ker pa je dekle zelo uglajeno in sramežljivo, grdobij zagotovo ne bo … in dildotovo tudi ne, kajti v seks trgovinah je res možno dobiti tudi kaj več, kot dildota … morda kakšno romantično-erotično spalno srajčko ali kaj podobnega!

Punce, še enkrat iskrena hvala.

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Nisva imela dekliščine oz. fantovščine, ker nama je bil namen zgrešen

Ježeš na, saj namen fantovščine ali dekliščine ni, da jo imaš ti. Namen teh dogodkov je, da prijatelji oz. prijateljice pripravijo bodočemu ženinu in nevesti dogodek na svojo roko in svoje stroške! To je ves point – odločitve npr. o tem, ali fantovščina bo ali ne sploh nima ženin, – prijatelji, če so pravi, jo zorganizirajo, on pa pač “mora” prit. Tako se to naredi. Z dekliščino podobno.

Pozdravljeni,

mogoče pa pride v poštev malo drugačna dekliščina, najprej druženje v sprostitvenem salonu nato pa nadaljevanje dekliščine po lokalih v mestu.

Če ste iz Maribora ali okolice lahko probate nekaj novega v mestu; Salon sprostitve Bastian kjer si lahko punce uredite nohte in uživate ob sprostitveni masaži rok in nog, zraven pa še dobite kakšen aperitiv 😉
Imajo pa zelo ugodne cene…

Poglejte na http://www.bastian.si

Lep pozdravljeni

Mene zanima, če so pravila dekliščine takšna, da so na dekliščini samo punce, zbrana ženska družba bodoče neveste? ker sem sem slišala oz.sta mi par, ki se bosta poročila povedala, da bi se ob pol noči naj družba iz dekliščine in družba iz fantovščine združli?

hvala, lp

i love dekliščine so fucking much! my fave

Super ideje! Za nagajive dodatke pa priporočam http://www.smesnadarila.si/ 😉

Ponavadi se dekleta napjejo zato iščejo fante za poljub .
Vendar če punce zagledajo fante se jim skrijejo da nebi kaj bile kaznovane .
Igre so lahko mirne v plesu ali krogu .

Ponavadi se gredo lepe igre tako da se udeležijo lahko samo dekleta .
Tudi prodajo šopek ukoli hiš da bi kaj zaslužile .

Jaz sem prica in mladoporocenki pripravljam dekliscino. Odlocila sem se za bolj adrenali ski nacin. Me gremo na rafting in soteskanje. Prepricana sem da ji bo to vsec. Na tocki prespimo, malo bo prodajala alkohol in zbirala tel. Ali podpise, bomo videli, je odvisno od situacije. Vseeno kaksna je dekliscina, je pa dejstvo da mora biti vsec nevesti in nobenemu drugemu.

New Report

Close