Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žabica moja!

Žabica moja!

Obupno te pogrešam tu!Prosim,da se prikažeš,ker vem,da si blizu.In da veš,rad te imam!
Sp

tudi jaz te pogrešam.
Pojavi se, noooooo!!!!

Žverči?
a midva isto žabo kličeva?
veš prihaja njihov cajt in vse polno jih bo po cestah,vsaj tukaj okrog nas….ampak zdaj je pa ni te moje male žabe,ki jo tako neskončno rad imam.
Dobro,dobro,tudi jaz znam na luno poletet,pa še kam dalje…
Sp

Pa, izgleda, naju ne šmirgla….smrk.

Ja in še nekaj:Kje je pa Razo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????
razo!!!!!!!!!!!!!Vsaj ti se priklati od kod.
Sp

Kaj pa, če sta v istem ribniku, lumpa??? :-))
Od zdaj naprej bosta pa zame – paglavca!!! :-))))

Točno žverči!Paglavca,ki naju jebe*a v glavo!Oba,brez izjeme.In s paglavci smo včasih zlo grdo delali(ko smo bili mali)!
Fejst se mej prijateljica.
Ti pravkar pošiljam mail
Sp

da bo Nikitki nisi name kar pozabil. 🙂
Ja, paglavca grda, ko se nič ne javita….. hu, kaj sem pa jaz včasih s paglavci delala, pa sploh ni za v javnost, he, he, he…..

A si jih mučila,he,he,he….že uživam ob tem 😉
Sp

Ja, ja saj sem že tukaj :))))))))))))))))))

;))))

he, he, he….. pa so trpeli……hihihihi, če bi imeli nogice, takrat bi še bolj….:-))

Ej, hvala za mačkona….lep, a kosmat! :-)))))))

rega rega kvak….:-))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zrcalce, zrcalce na steni povej, le katera je žabica od Sprevrženca???
Se bojim, da ima on več žabic… in kaj sedaj………bomo pa šteli eci…peci..pec…in zadnja žaba njegova ostane pa je;))!!!

Kako pa kaj ljubica komentira take pregrešne izjave…da zelo pogrešaš žabico…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj to je to!Ona je….khm…..ljubica.Psssssssssssssssssssssssssst.
nisem nič rekel.
Sp

Saj se mi je zdelo ja…da ti kličeš ljubico…pa ti je uspelo…jo priklicati…ampak tale tvoja ljubica pa te ima dobro nastimanega…da kar klizne in te pusti samega…ubogi revcek…… Cmoka in uživajta…dober si, da lahko vse popedenas!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Torej suma summarum: svetli dan dneva se bliža koncu.Javilo se je nekaj žab in žabic,ampak nobena prava.Mi je žal.Jo kličem še naprej,pa saj ve kakšen je moj mail in telefon.
Ostali pa: še ga bomo srali,pa če nam riti ob tem odpadejo!
Long live @!#$ and roll!
Sp

Aha cenzor: bom pa po domače povedal fak& roll.
Bo šlo zdaj?

Ej…kaj te pa danes nosi…lunce še ni…aja…ljubica ti nagaja…jo boš moral pa pošteno v roke vzeti…da se ti upa potepati celi dan….tudi ljubice niso več to kar so bile vcasih…kaj Sprevržko??? Cmoka…pa uživaj…ja…ljubica se bo pa že vrnila…do takrat pa te lahko zabavam tudi jaz…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Glej jo glej,kako se ponuja!
Jaz imam mojo ljubico,edino in njo ljubim in imam rad.Tako,da take poceni ponujanja odpadejo.
Si pa lepa,veš!?Kljub vsemu.
Sp

Ej…ne ti meni…da se ponujam…sam si nekaj dni nazaj naredil sklep…ko ni zene…ko ni ljubice…sem pa jaz za toliko casa “capo di banda”…si pozabil???

Če pa nočeš pa nič…že letim drugam…kjer me imajo radi…smrk…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No ja sorči!
Ker ljubice še ni,boš pa res ti prav prišla..ah,hecam se!
Sp

Sprevržko…veš kaj…….. brez veze…da se sprenevedava…saj oba veva…da sem druga mušketirka in zato ne morem biti še kaj dodatnega. Lepo pa je biti musketirka, ob mojih dveh musketirjih…kje staaaaaaaa…???Še ninata kaj??? Me prav zanima…kdaj bomo mi kot trije musketirji vsaj en taprav kafe skupaj pili??? Cmoka obema in rada vaju imam!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ta pravi mušketirji so se večkrat s sabljami tepli…pa ne med sabo.
Dobro jutro Sonček in heat on,please,ker me še malo zebe tukaj.
Sp

Mi pa imamo včasih besedne dvoboje in ti so meni še bolj zanimivi…
Poglej u ladlc…da te ogreje in zadane…če te že to sonce zunaj ne more…

cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro obema…
Ja, se zna v kratkem zgoditi ta naš kofetek – seveda, če bo Sprevržko utegnil, ker je spet na čisto drugem koncu doma….
Vama obmena javim datum, prav?!

Cmoka.

New Report

Close