Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žabica moja!

Žabica moja!

Povej,ker mi že gate razpihuje od pričakovanja 🙂
Sp

Prav, 12.4……Sobota je.
Če boš uspel, bom zelo vesela.

@!#$!En dan prej bom tam pri zobarci.Prespat pa nimam namena…al,pa?
Sp

a boš že zjutraj tam ali šele popoldne???

od dopoldneva do večera

Morda pa bom skombinirala, pa pridem že v petek zvečer, kaj praviš?!

Hmmmmmmmmm?sam problem je v tem,da imam jaz publiko zraven..in to zelo sitno publiko:-(
Sp

Tudi jaz…. kaj pa zdaj?! Bomo pa vsi skupaj šli na kofetek…:-)))

Točno!Al pa naj se pasejo po BTC-ju tist cajt.Meni je odvratno kot kuža stati pred trgovinami in čakati,čakati,čakati,čakati,čakati…in na koncu po pol ure noter,nič kupiti :-((
Sp

vsekakor pa se slišiva pred tem, prav, prijatelj??

Cmoka na lička.

Kafe bo in pika…kar javi mu datum…mora priti, drugace posljeva ponj frcoflan!!!!!! Časa pa bo imel dovolj…da si rezervira polet…cmoka obema

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmmmm…to pa je odločnost…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa tebe bomo tudi veseli…boš uslišal naše vabilo in prišel???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmm……..zanimivo mamljiva ponudba………..premišlujemmmmmmmmmmmmmmmmm…in:
hihiih….prvo bova mal bledek obhodila, pa da me preveriš, pa okusiš pa….no to ti bom pa maeil napisal in potem………….pok

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dragi moj…Bledek je že bil…si pozabil…mokra voda, sonce…to vabilce pa je za več ljudi…pa saj to sam prav dobro veš….če pa si pozabil pa piši na mejl pa se bereva kot vedno;))! Joj lump-lumpast, nekega dne….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close