Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Začelo se je po evropi nacisti novačijo ljudi

Začelo se je po evropi nacisti novačijo ljudi

Aha, gara….

Zato Avstrijci izvajajo kontrole, ane.

Kar sanjaj ;-))

vključi možgane, govorim tudi o notranjem stanju v državi, ki se ga mora nadzirati, varovati, ampak s tabo nima smisla o tem diskutirat.

Tega ti avtor ne bo povedal, ker ne ve, zaenkrat moramo še delovat potiho. Je pa res, da pridobivamo ljudi oz. nove člane in simpatizerje, da se bomo lahko prešteli. Za enkrat nas je aktivnih okoli 5500 kar ni malo pa vendar vsak vojak šteje.

Odkrito povem, sem žalosten in obupan, če pomislim na posledico: islamizacija zahodne Evrope, tiste Evrope v kateri imamo korenine vsaj od 300 let pnš . Čez nekaj desetletij pa (ne stoletij) bodo muslimani večina v evropskih državah. Na španskem radiju sem slišal, da bo leta 2050 v Nemčiji več muslimanov kot Nemcev. Že sedaj je tam samo Turkov več kot 5 milijonov. Zakaj vse to? Čisto preprosto: v deželah, od koder prihajajo je stanje vedno slabše in kljub temu jih je vedno več. Med tem, ko je nataliteta po vsej Evropi zelo nizka, je pri njih neprimerno višja.[/quote]

In naše budale jim pa še dajejo stanovanja socialne transferje … u tri pm naj grejo… muslite v avtobuse pa kopat za tretji tir od gore do mraka ! Če ne more pa enosmerna karta do kočevskega roga pa fertik!

Če so rusi lahko naredl vršič, lahko tud musliti tretji tir![/quote]

Še marsikaj bodo moral narediti muslimanarji v in za Slovenijo, samo da pride naših 5min. Spet bodo svinjske glave jedl !

V nemškem Koblenzu so se srečali voditelji skrajno desnih strank. Predsednica francoske Nacionalne fronte Marine Le Pen je zbranim dejala, da so priča koncu enega sveta in rojstvu novega.

“Leto 2016 je bilo leto, ko se je prebudil anglosaksonski svet. Prepričana sem, da se bodo leta 2017 prebudili prebivalci celinske Evrope,” je dejala navdušeni množici. “Vprašanje ni več, če, temveč kdaj,” je dodala Marine Le Pen.

Proti tem migrantom je veliko ljudi, ne samo tu, tudi drugje po Evropi. Moji prijatelji, tujci, niso prav nič navdušeni nad njimi. Vi tu sploh ne vidite, kakšna zgaga so. Stopite samo do sosednje Italije, pa vam bo jasno.
In zato, ker ljudi posiljujejo z njimi, me sploh ne čudi, da se ljudje pridružijo tistim, ki jim obljubljajo da jih bodo izgnali. Pa potem enim ni važno ali so to nacisti ali kdo drug. Tako ali tako pa vsakega takoj označijo z nacistom ali rasistom, tako da itak ni šanse, da bi lahko bil kaj drugega.
In zato se bodo ljudje priključili nacistom, politiki bodo začeli lesti v desno, tudi levi jih bodo posnemali, ker vsi vidijo, da so tudi ljudje vedno bolj podpirajo desnico, ki jim daje vsaj nekaj upanja za, da se bodo znebili migrantov.

Aja, pa še to. Ko govorite o novačenju. Mene ni noben novačil, me tudi ne rabi. Zadnjič sem bila v Milanu, katastrofa. Tam je več črnuhov in Pakistancev, Afganistancev, kot pa Italijanov. Ne moreš spit kave, da jih ne pride vsaj 20, 30, ki ti ponujajo isto stvar. Pa bedak vidi, da si prejšnjega nagnal, eto hop, že sili vate! Ma, čisto povsod so se razlezli, popolnoma so zasrali Milano. Pa ponoči na cesti ni varno, razen če se pelješ v kakšno restavracijo, klub. Res, vi sploh ne veste, kako to izgleda. Vidite v Lj tistih par, pa vam rata slabo, ampak oni so res katastrofa za Evropo.
Res me je strah, da se razlezejo še pri nas. Je dovolj hudo, da so okužene sosednje država.
Dajte no, se bomo tudi pri nas ob 20h začeli zapirati v domove, ker na ulicah ne bo varno?

Prva skrb EU in najbolj tudi naša, bi bila da Hrvaška izgradi visoki zid in diht zapre svoje mej z BiH.

Vse skupaj vidno pelje v islamizacijo Evrope.

Pojavi pa še drugo vprašanje, če si to želimo? In ali je za vedno Evropa od Evropejcev?
Takšnega standarda s to nataliteto v Evropi ne bo možno vzdrževati.

In če so Italijani “kapitulirali”, kaj bomo potem mi loleki boleki? To bo pri nas za 3-4 leta in to ne glede, če hočemo ali nočemo.
Rešitev je, da pride pri nas na oblast takšna vlada, ki bo podprla politiko Orbana in Poljske in zapiranje mej.
Ta rešitev bo prinesla s seboj padanje standarda in vprašanje je, če nam bo to odgovarjalo.

Evropa ne sme postati muslimanski kontingent. Velika Britanija, Nemčija, Francija, to so paradni konji Evrope, dalje Švedska, Nizozemska, Danska, Belgija, Španija, polovica bivše juge,….v teh državah so edine stranke, ki bi se lahko rešile islama desne, ne samo desne, skrajno desne. Te države so že tako okužene, da bi bil potreben že karikirano kirurški poseg, tablete – mehko zdravljenje več ne pomaga.

Zakaj je to v interesu Slovenije. Ker muslimanom standard ni važen, važno jim je ubogati alaha in ne uporabljati kontracepcije in zato imajo nataliteto 8,1, evropejci pa 1,3.. Muslimanom ni važno, če imajo dovolj kvalitetne hrane, oblačil in ostalega, živijo od otroških dodatkov in ostalih socialnih transferjev, govorim o veliki večini muslimanov v Evropi.

Če se na zahodu ne bo nič zgodilo, bodo muslimani zavladali, gospodarstvo bo propadlo in tu je prva zelo pomembna stvar za Slovenijo. Slovenija je kot majhen trg odvisna od poslovanja s tujino, Slovenija ni samozadostna, Slovenija ima več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poslovanja vezanega na tujino. Komu bomo prodajali in od koga bomo kupovali ko zahodna Evropa pade?

Nikomur, šli bomo za njimi, po poti revščine. Poslovanje z ZDA bo predrago, poslovanje z Kanado, od napredka se lahko poslovimo, padli bomo na nivo Kitajcev, 12 ur dela za to, da si bomo lahko privoščili zelenjavni riž, ker za meso ne bo.

Zdaj pa prosim katerega od zagovornikov islama v Evropi, da s številkami ovrže moje trditve.

In kaj še opažam. Slovenci se ne zavedajo, da bomo čez par desetletij v islamu in šariji in posiljevanju otrok, ker jih ima veliko neke svoje razloge, računice,….naj se vsak, ki je pikico za islamizacijo Evrope vpraša, kako je mogoče, da je za priseljevanje muslimanov v Evropo. Če ne ve, lahko še kaj napišem.

Nekje zgoraj piše, da so Španci izračunali, da bodo Nemci 2050 postali večinsko muslimanska država, kar pomeni tudi uvedbo neločenosti cerkve in države, šario in podobne srednjeveške fore. To sem jaz izračunala že pred letom in pol.

Zagovornike muslimanov pozivam, da napišejo na podlagi česa naj bi se muslimani v Evropi integrirali in imeli manj otrok kot so jih imeli do sedaj in delali in ne živeli od socialnih transferjev. Kaj bi naj odslej muslimani počeli drugače po njihovem, da bi se od zdaj naprej za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spremenili in nehali s svojo visoko nataliteto?

Ko te nekdo novači za karkoli čudnega, pač rečeš “ne, hvala”. A je tako težko?

Uf, spet drkate na nasilje…
Himmler, vidim, da ste v novačenju zelo uspešni – še en mesec nazaj vas je bilo 5000, zdaj vas je že 5500… A to vpisujete tudi cele družine z dojenčki vred? Pa vse potiho in potuhnjeno… Le zakaj, če ste kao ful suvereni v svojih zahtevah, načelih in vrednotah?

Za avtorja oz. avtorico serijskega sejanja strahu pa samo:
[attachment=0]ka-ching-via-fiddaman-blogspot-com.png[/attachment]

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pri nas, majhen vaški kraj: ena albanska družina, 4 ali 5 otrok, na igrišču se ne družijo z nikomer, ko bi se, jih mati potegne stran, v kraju so že 10 let, ženska ne govori slovensko. Vsi vemo, da se ne bojo integrirali, še ti ne, kaj šele ljudje iz BV, ki tudi delali ne bojo. Te ljudi je treba enostavno poslat nazaj, razen ljudi z vojnih območij, pa bo mir. Če bi bila politična volja, ne bi v Evropo zavandral niti eden ilegalec, ker pa hočejo uničit nas, domačine, jih imamo pa na milijone. To, da desnica vstaja, je samo logičen odziv na katastrofalno migracijsko politiko, na to, da je ljudi strah iti ven v mraku, ponoči, da se dogaja nadlegovanje žensk, otrok, tudi moških. Ali bomo obstali mi ali oni, to je zdaj vprašanje. Glede na to, kako osovraženi so že, pa dvomim, da se bojo sploh lahko kje zaposlili, tudi tisti, ki bi se radi.


Kolikor vidim, v Ljubljani ni nekega strahu pred šetanjem ponoči – ne med turisti ne med domačini, pa je tu največja koncentracija migrantov.
Za marginalizacijo in getoizacijo migrantov pa vemo, kam pripeljeta. Vsaj tu bi se lahko česa naučili iz napak drugih, ne pa, da privoščljivo navržeš, kako se zaradi osovraženosti ne bodo mogli zaposliti, čeprav bi se radi. Še bolj ironično je, da je (bil) eden izmed pogostejših očitkov ravno to, da nihče od njih noče delati, pa kako se nikoli ne bodo integrirali – le kako bi pa se, če jim že vnaprej odrekaš to možnost?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

LJUDJE BOŽJI, Nemčija postaja muslimanska, Britanci so tudi, DA NE GOVORIMO O ŠVEDSKI. To je KATASTROFALNO za avtohtono prebivalstvo!!! To je groza! Mislim, da je Merklova z vso mafijo, IZDALA EVROPO, tudi lastni nemški narod. POGLEJTE KAKO JE GNUSNO DALA UMAKNITI NEMŠKO ZASTAVO, sram naj jo bo IZDAJALKO PRODANO! Marš pred sodišče z to babo, ki je IZDALA EVROPSKE LJUDI. https://www.youtube.com/watch?v=Fi0dffrSmPI

zanimivo je spremljati razvoj dogodkov v Italiji, kjer počasi prihaja na plan resnica o nevladnih organizacijah in njihovem pristopu k tihotapljenju ljudi, leta 2015 so jih celo tihotapili s tihim pristankom države čez našo ozemlje; namesto da bi jih zvozili nazaj v Libijo, ki je tako ali tako ( nekje 2/3 države) pod protektoratom EU ( Italije in Libije)

Julij C

” nevladne organizacije” so maf združbe, financirane od Ži. Sorosa. Sicer pa je Jezus jasno povedal vse o SINAGOGI satana, ki je že od pamtiveka izdala in sovražila krščanske temelje. https://www.gotquestions.org/synagogue-of-Satan.html

žid Soroš je dal že MILIJARDE za ” organizacije” in medije, da uniči evropski mir. http://www.mrc.org/commentary/soros-spends-over-48-million-funding-media-organizations

http://www.mrc.org/commentary/soros-spends-over-48-million-funding-media-organizations


se strinjam, tako ali tako bi bilo vsem nevladnim organizacijam odvzeti davkoplačevalski denar, ali recimo famoznemu uradu za kaj že, za enake možnosti, proračun cca 9 mio evrov na leto, ukinit urad za človekove pravice itd..same jame brez dna za cuzanje denarja

ZARADI POHLEPA PO KEŠU PADAJO MEJE, SUVERENOST, VARNOST, to človeštvo je na poti razpada!!! Vse zaradi pohlepa po UMAZANEM KEŠU! Bruha mi se.


kaj Milano, že Trst jih je prepoln. Že ob naši meji postopajo v gručah (menda so tam švercpoti). Potem pa pri nas enega samega Afganistanca nismo sposobni izgnati, ki mu je bila že nevemkolikokrat zavrnjena vloga. Joj budale. Takoj vse spucat dokler ne bo isto sranje kot že dobro uro ven iz našega gl mesta. Italija je kapitulirala. In še jih vozijo z ladjami. Ma zadnjič sem šla ob obali v Trstu do Miramara..več je bilo migrantov kot evropejcev. Not good. ZADNJI ZADNJI ZADNJI klic za SLO.


VELEIZDAJA NARODA, ki jo je izvolil. Potrpežljivost se ne izplača vedno. Mar bi jo prvi mesec odstranili iz stolčka in bi si še zagotovili mir in varnost z nekim normalnim človekom, ki ve kaj je prioriteta naroda. Zdaj pa imajo kar imajo zaradi te pretirane potrpežljivosti.

New Report

Close