Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Začelo se je. Prva mesta v karanteno

Začelo se je. Prva mesta v karanteno

jaksen? Hvala.

Bežno sem na TV ujela izjavi dveh naših odgovornih oseb iz zdravstva na to tematiko. Moram reči, da sta mi obe delovali sitno, skoraj arogantno. Njuni izjavi me nista prepričali, da se lahko zanesemo, da je naše zdravstvo pripravljeno.

Univerza v Hong Kongu je dala izjavo, da je že 44000 okuženih, partija še vedno sanja o par 1000, dočim WHO že daje popravke v izjavo. Naši pa itak 1000 let za svetom.

hvala,ja saj meni tudi jasno.

Kitajska zapira mesta in namenja 9 bilionov dolarjev za boj proti virusom. Kako bo vse to v prihajajočih mesecih vplivalo na gospodarstvo?

FULL LOCKDOWN 19 MAJOR CITIES:

Wuhan (11 Million) – 2020-01-23

Huanggang (7.5 Million) – 2020-01-24

Jingzhou (5.7 Million) – 2020-01-24

Xiaogan (4.8 Million) – 2020-01-24

Ezhou (4.1 Million) – 2020-01-24

Yichang (4.1 Million) – 2020-01-24

Jingmen (3 Million) – 2020-01-24

Huangshi (2.5 Million) – 2020-01-24

Xianning (2.8 Million) – 2020-01-24

Xiantao (1.6 Million) – 2020-01-24

Daye (1 Million) – 2020-01-24

Qianjiang (1 Million) – 2020-01-24

Yangxin (1 Million) – 2020-01-24

Enshi (0.9 Million) – 2020-01-24

Chibi (0.5 Million) – 2020-01-24

Zhijiang (0.5 Million) – 2020-01-24

Dangyang (0.5 Million) – 2020-01-24

Tianmen (1.7 Million) – 2020-01-25

Lichuan (1 Million) – 2020-01-25

Povej še nam?
[/quote]Ja mene tudi zanima.

Prihaja februar.

A naša vlada je že naročila nov model virusa ?
Denarja za penzije ni, pa bo nekako treba rešiti proračunski primanjkljaj.
Zato pa je dobro, da naša vlada trenutno ni funkcionalna.


Naše zdravstvo je en sam virus. 🙂

res… https://futurism.com/neoscope/china-quarantined-35-million-people-pandemic ">Vaš link

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/ ">Vaš link

ki jim čez par mesecev poteče rok uporabe.

Te bolezni se širijo s sejanjem strahu, ne pa preko virusov, kdor še ni dojel.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kitajski turisti bodo v prihodnje najbrž čutili bolj hladen sprejem.

Te bolezni se širijo s sejanjem strahu, ne pa preko virusov, kdor še ni dojel.
[/quote]
Tebe naj kar bog pozdravi, mi računamo na to, da nas bo medicina. Srečno!


Tebe naj kar bog pozdravi, mi računamo na to, da nas bo medicina. Srečno!
[/quote]

V redu. Take imajo radi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Te bolezni se širijo s sejanjem strahu, ne pa preko virusov, kdor še ni dojel.
[/quote]

Tebe je strah. Tisti👁️🛌, ki pišejo pancarji in itd so največji strahopetci. Ker pa vam gre to na živce pri sebi drugim ucitate strah.

Koga je strah?!dejstva so dejstva,in samo čudež lahko to ustavi

Tebe je strah. Tisti👁️🛌, ki pišejo pancarji in itd so največji strahopetci. Ker pa vam gre to na živce pri sebi drugim ucitate strah.
[/quote]

Ok. Čeprav ne vem, kaj si mislil s pancarji. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tebe je strah. Tisti👁️🛌, ki pišejo pancarji in itd so največji strahopetci. Ker pa vam gre to na živce pri sebi drugim ucitate strah.
[/quote]

Mimogrede tudi ti drugim očitaš strah. Meni v tem primeru. Hehe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nihče pa ne govori o ozdravljenih. Jih je sploh kaj? Kakšne so posledice? NIč od nič.

[img]https://pbs.twimg.com/media/EPXWGU4XUAEXiIg?format=png&name=small[/img]

Veliko so jih že poslali domov. So se pozdravili. Nekateri sploh nimajo simptomov ti so najbolj nevarni, ker so prenašalci.


Tole je pa grozno prebrat. Očitno je pomanjkanje kisika tako veliko, da povzroči okvaro notranjih organov in tudi možganov 🙁 Peklenski virus.
Možno, da je res bil sproduciran kot biološko orožje.
Kaže da lahko tudi izjemno dolgo sam preživi na kakšni površini.
Okužili so se namreč tudi ljudje, ki niso bili nikoli na okuženem območju in tudi v stik z nobenim okuženim niso prišli.


Tole je pa grozno prebrat. Očitno je pomanjkanje kisika tako veliko, da povzroči okvaro notranjih organov in tudi možganov 🙁 Peklenski virus.
Možno, da je res bil sproduciran kot biološko orožje.
Kaže da lahko tudi izjemno dolgo sam preživi na kakšni površini.
Okužili so se namreč tudi ljudje, ki niso bili nikoli na okuženem območju in tudi v stik z nobenim okuženim niso prišli.
[/quote]kako so se potem sploh okužili,si prebrala kaj si napisala?

kako so se potem sploh okužili,si prebrala kaj si napisala?
[/quote]
Nisi razumela. Govorim da je virus očitno izjemno rezistenten. Še enkrat preberi kaj pišem, ker je jasno napisano.
Virus očitno dolgo preživi sam. Morda je preživel na paketu hrane iz trgovine, ki ga je pakiral za distribucijo oboleli, morda na pisemski kuverti, na ročaju v vlaku, na naslonjalu sedeža letala …itd itd?


Nisi razumela. Govorim da je virus očitno izjemno rezistenten. Še enkrat preberi kaj pišem, ker je jasno napisano.
Virus očitno dolgo preživi sam. Morda je preživel na paketu hrane iz trgovine, ki ga je pakiral za distribucijo oboleli, morda na pisemski kuverti, na ročaju v vlaku, na naslonjalu sedeža letala …itd itd?
[/quote]potem se ga telo težko ubranit,ali skoraj nemogoče ga zajezit,če ne ves khe ,kdaj,kako.

New Report

Close