Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Začenja se svetovna kriza (recesija) 2019

Začenja se svetovna kriza (recesija) 2019

amerika izziva svetovno gospodarstvo s pritiski katerim rečejo sankcije

Tisti ki je to krizo zakuhal naj pa še drek za sabo poje.
K u r c jo gleda krizo če ne znajo delat z financami pol se naj gredo raje igrat v peskovnik.
To velja tudi za vsakega posameznika .
Če z denarjem ne znaš delat potem lahko pričakuješ tudi bankrot.
Je tako?-

Meni kriza nič ne more. Nepremičnine v Ljubljani gredo za med! Redno dvigam stanarino. Jaz svojega sončka ne bom vozil v cliotu, da se stiskava ko dva klošarja, novega audija karavana imamo. Na Hrvaškem zidam nekaj počitniškega. Sposobnim ni krize. Kriza je izziv in priložnost. Še bolj premožni bomo prišli iz nje.

Ma poslušam to že 10 let, se vedno sem živa, sita in oblečena. In vsi ostali, ki jih poznam tudi. Dokler bojo gradili trgovine eno ob drugi vedno znova in znova nam ni hudega očitno. Pa vse so polne.

Krize sproducirajo komunisti. Še vsaka je bila skrbno načrtovana v Murglah. Pred krizo nas lahko ubrani le gospod Janez Janša. Tudi zadnje ne bi občutili, če bi bil ponovno izvoljen pa so levi fašisti in globoka država poneverili rezultate.

Svet vodi višja sila, ki je pokvarjena… Popolnoma vse kar veste je laž. Elita na najvisjih instancah je povezana s tem peklom in ga dobra pozna… Včasih so pisali princ teme…, nezavedno so imeli prav..

Ker je jutri ravno dan mrtvih pač par besed, ki so stoodstotna resnica.

Sem videla recesijo danes na lastne oči. Ljudje zapravljali kot, da je sodni dan in ne 2 dni zaprto. Glede na to, da je večina nepismenih ali polpismenih, me ne čudi, da si naredijo zalogo za rezino sira. Faaaak, a je bilo treba res toliko zapravit za 2 dni? Pa kolk vi požrete v 2 dneh?

In v soboto, po praznikih, bo spet desant na štacune, kot da so bile en mesec zaprte.

Tisti vezani direkt naneško avtomobilsko industrijo smo že pol leta v padanju, oziroma ne padamo več, smo že stabilizirani.

Zdaj (konec 2022) se šele začenja svetovna recesija.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 10.10.2022 ob 09:48

Zdaj (konec 2022) se šele začenja svetovna recesija.

vemo

New Report

Close