Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek začetek kurilne sezone-a je res nujno?

začetek kurilne sezone-a je res nujno?

Kdo pravi, da imajo daljinsko ogrevanje? Kdo pravi, da so v Lj in jih greje Toplarna? Tudi marsikateri starejši blok v Lj ima še peč v kleti, niso vsi povezani na Toplarno. Torej je čisto možno, da je peč v bloku, glede senzorjev pa nimam pojma. Se mi pa zdi majhen strošek proti opremi in stanovanju in obnovi. Za življenje.

Če si tako ziher in pripravljen tvegati za tistih nekaj €, pa daj. Stvar pa le ni tako preprosta, kot si ti misliš. Ampak ok, vsak ve zase.
[/quote]
Seveda je zihr in čisto logično, če nima kurišča v prostoru ali hiši tega ne potrebuje pa če se vsi na glavo postavite.


Tok butaste ljudi pa težko srečaš, avtorica NIMA KURILNICE ker ima daljinsko ogrevanje, torej k njej ne bo dimnikarja v kontrolo ker nima kaj kontrolirat, a sploh ločite daljinsko ogrevanje od individualnega, ki ga ima hiša ali pa res stara stanovanja brez daljinskega ogrevanja z etažnim ogrevanjem, očitno se vam sanja ne kaj sploh pomeni daljinsko ogrevanje.
Toplarna Lj. je v Mostah ogreva pa tudi stanovanja več kot km oddaljena od nje, daj mi razloži kako bo monoksid iz peči v toplarni prispel v neko stanovanje oddaljeno km stran?
[/quote]
Baje pride po radiatorjih, pravijo eni! :))))
In je senzorje fajn imet za vsak slučaj!!
(v smislu “ziher je ziher, je rekla nuna in nataknila olagumo na svečo”)


Tok butaste ljudi pa težko srečaš, avtorica NIMA KURILNICE ker ima daljinsko ogrevanje, torej k njej ne bo dimnikarja v kontrolo ker nima kaj kontrolirat, a sploh ločite daljinsko ogrevanje od individualnega, ki ga ima hiša ali pa res stara stanovanja brez daljinskega ogrevanja z etažnim ogrevanjem, očitno se vam sanja ne kaj sploh pomeni daljinsko ogrevanje.
Toplarna Lj. je v Mostah ogreva pa tudi stanovanja več kot km oddaljena od nje, daj mi razloži kako bo monoksid iz peči v toplarni prispel v neko stanovanje oddaljeno km stran?
[/quote]

a znaš prebrat vse?
jaz sem napisala
ČE IMATA V STANOVANJU PEČ

za razliko od tebe jaz ne znam brati misli ljudi preko interneta in vedet, ali imajo etažno ogrevanje, ali daljinsko
jaz sem imela v stanovanju iz leta 2005 etažno ogrevanje in lastno peč na plin.


Kdo pa kuri to peč, stanovalci, daj ne bluzi, predvsem pa senzor se postavi v prostor kjer je peč in eventuelno še v predprostor pri vhodu v kurilnico, vse ostalo je brez veze sploh pa postavljati senzor ker sosed v sosednji hiši kuri in sumljivo smrdi, kaj se še vse ne boste spomnili.


Kdo pa kuri to peč, stanovalci, daj ne bluzi, predvsem pa senzor se postavi v prostor kjer je peč in eventuelno še v predprostor pri vhodu v kurilnico, vse ostalo je brez veze sploh pa postavljati senzor ker sosed v sosednji hiši kuri in sumljivo smrdi, kaj se še vse ne boste spomnili.
[/quote]

To ti misliš. Vedno piše, da je zaspal za vedno in samo ti spiš v kurilnici ali predprostoru. Senzor se vgradi v spalnico, saj ponoči ne moreš v temi opaziti monoksida…

To ti misliš. Vedno piše, da je zaspal za vedno in samo ti spiš v kurilnici ali predprostoru. Senzor se vgradi v spalnico, saj ponoči ne moreš v temi opaziti monoksida…
[/quote]
Ko začne senzor v spalnici piskat je že prepozno ker je treba priti ven iz spalnice in prostori pred spalnico so že nasičeni s plinom in ti moraš priti preko teh prostorov ven, smiselno je v kurilnici in predprostoru, senzor piska nekateri kar glasno in se ga sliši, če tistega v kurilnici ne potem tistega v predprostoru sigurno slišiš in plin gre iz kurilnice v predprostor, potem v bivalne prostore in spalnico, ko tebi zapiska v spalnici je stanovanje že polno plina.

To ti misliš. Vedno piše, da je zaspal za vedno in samo ti spiš v kurilnici ali predprostoru. Senzor se vgradi v spalnico, saj ponoči ne moreš v temi opaziti monoksida…
[/quote]
Senzor v spalnici mora obvezno imeti vgrajeno lučko, ki ti kaže smer izhoda v primeru nevarnosti.


Senzor v spalnici mora obvezno imeti vgrajeno lučko, ki ti kaže smer izhoda v primeru nevarnosti.
[/quote]
Senzor v spalnici mora obvezno imeti vgrajeno lučko, ki ti kaže smer izhoda v primeru nevarnosti…..
…posebej, če se mož tvoje trenutne izbranke vrne predčasno domov!


priporočam senzor za alkohol in tablete………………….

Kaj pa če v toplarni kaj zafurajo in se ogljikov monoksid preko radiatorjev razprši v stanovanje?
Ko te “pobere”, ti tudi deset senzorjev več ne pomaga…
[/quote]
Porkamadona, pa kako vraga tako zarukano lahko sploh živi, ki take ven spravlja.

New Report

Close