Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Začetek priprav za učitelje

Začetek priprav za učitelje

Jaz sem imela takšne učiteljice ,ki so rade nosila mini krila,da ko so se prepognile so si jo lahko prezračile .
Pač saj vemo ene so imele rade,da jim se v zbornici lule ližejo.
Druge se radi naokoli fukajo.
Tretje pa jočejo,da imajo premalo plačo.

Mogoče res, če ne bo šel svet prej v maloro. In operiral te bo robot, v štacuni ti bodo stregli samo avtomati, na roke ti ga bo vrgla elektronska Micka (ali Francelj), še pokopal te bo virtualni fajmošter. Ful bo kul!

Jaz imam pa izkušnjo, da so mame takšne v naši šoli. Ko na roditeljcu povzamejo besedo učiteljice (pripravljene, s ključnimi informacijami), sedijo okamenelih obrazov, kot, da ne znajo štet do pet. Ko pa spregovori moški učitelj (nepovezano, nepripravljeno, zato maši luknje z duhovičenjem) se gospice začnejo presedat, nasmihat, koketirat, kot bi se izrazila ti, “iz pizd jim teče”, sam polizat jih pa vseeno noben noče.

Se strinjam. Meni je že pošteno dolgčas. Ne vem več, kaj počet. Še en teden zdržim, pol pa .. ma sranje, pol bo pa treba spet od 8h do 12h v šoli bit. Mah, bom nekako že zgurala dan za dnem, itak bojo hitr jesenske.

Moja šola je zanič porihtana, kar se tiče tehnologije. Keivo je izključno nesposobno vodstvo in ne pomanjkanje denarja.
Blagor učiteljici na morju! Jaz bi tudi, pa ne morem. Z učiteljsko plačo se pavšala ne moreš iti, mora imeti dobro finančno zaledje.
[/quote]

Imam 2 sosedi,ki sta učiteljici po poklicu. Nič jima ne manjka. Sta kar lepo celi mesec na dopustu.
Ko sem se malo pohecala z njima ,kako jima gre hudo ,pa sta bila užaljeni.
Ena ločenka, druga v vezi in se rada okoli fuka.
[/quote]

Samo en mesec na dopustu!? Jaz sem mesec in pol. Fukat okoli se je pa fajn. Probaj.. aja, ni nikogar, ki bi te hotu? Ja, shujšaj, ane.

Začnem v ponedeljek, torej jutri, imamo popravce; jutri pisne, nato torek ustno ……… dopust za mano in ja, jst sem se odpočila ……….

jaz tudi…popolnoma srečna učiteljica, vesela, da sem se odločila za ta poklic…100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posvečena otrokom doma med počitnicami in potem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posvečena drugim otrokom skozi šolsko leto…nimaš lepšega!

Pri nas začnemo naslednji ponedeljek, torej 28. avgusta in smo bili doma od 3. julija.

Ja, ljuba duša ti ki se primerjaš z zdravniki. Ne more se ena navadna učiteljica primerjati z zdravnikom. Halo, kaj vam pa je? Zdravnikovo delo je veliko bolj zahtevno in odgovorno. Tudi sam študij je veliko težji in veliko dlje traja. Torej ni primerjave. Zdravniki delajo vse vikende, praznike, nočne…, ,ne pa vi, ki ste doma že ob 12 uri, ali pa najkasneje ob 14 uri. Zato je tudi edino pravilno, da imajo zdravniki večje plače. Čeprav imajo glede na zahtevnost dela še vseeno premajhne.

Se strinjam z napisanim.

Imam 2 sosedi,ki sta učiteljici po poklicu. Nič jima ne manjka. Sta kar lepo celi mesec na dopustu.
Ko sem se malo pohecala z njima ,kako jima gre hudo ,pa sta bila užaljeni.
Ena ločenka, druga v vezi in se rada okoli fuka.
[/quote]

Samo en mesec na dopustu!? Jaz sem mesec in pol. Fukat okoli se je pa fajn. Probaj.. aja, ni nikogar, ki bi te hotu? Ja, shujšaj, ane.
[/quote]

Brez skrbi,mene že moj fajn obdela,ti pa kar se dalje dajaj naokoli dol.
Očitno je že kaj na tem,da tako cviliš.
Pazi,da ravnatelju,ali dekanu ne boš preveč pofafala.

Kaj pa tako učitelji jamrate? Imate tako hudo službo,da vam teče dol iz ta zadnje plati,ali kaj??!!
Res ste ubogi pod narekovaji.
Zdravniki pa imajo težko delo,so pa tudi dovolj plačani zato.
Saj ti dvoji poklici najbolj jamrajo.

Samo en mesec na dopustu!? Jaz sem mesec in pol. Fukat okoli se je pa fajn. Probaj.. aja, ni nikogar, ki bi te hotu? Ja, shujšaj, ane.
[/quote]

Brez skrbi,mene že moj fajn obdela,ti pa kar se dalje dajaj naokoli dol.
Očitno je že kaj na tem,da tako cviliš.
Pazi,da ravnatelju,ali dekanu ne boš preveč pofafala.
[/quote]

Vedno, ko preberem kaj takega izpod prstov vulgarne primitivne debelajse, me neizmerno zanima, kako v živo izgleda tak kos ocvirkov. In kako tisti, ki te ocvirke “fajn obdela”. Najbrž sta, kot tisti iz Jerry Springer showa:-)
Ah, slovenski rednecki..

Tipu je dolgcajt in je hotu razgret ozračje. Učitelji padate na vsake fore.☺ Saj ni res, pa je. Srečno Kekec, prej Bedanec!

Ja,to pa res ni pravično,da imajo učitelji “samo” 8 tednov dopusta! Tako garajo od ponedeljka do petka,da ujamejo vsaj 5 ur na dan,potem pa nič do prvih počitnic….Zgarani in ubobožani,da še pavšala ne zmorejo po navedbah učiteljice,čudno res čudno, mi imamo v kampu na pavšalu vsaj 4 učiteljice,ki uboge še kar dopustujejo do sredine prihodnjega tedna. Tudi mi se izobražujemo,ampak največ in najpogosteje na račun svojih prostih sobot, pač v zdravstvu nismo vsi zdravniki! Delamo pa od januarja do decembra 24 ur dnevno od nedelje do nedelje,vključno s prazniki.Pa v šolo smo tudi kar nekaj hodili!!!

Provokator!
Saj si lahko učitelj in imaš njihov urnik.Ker si nesposoben, pač nisi.Jebi ga!

Moja šola je zanič porihtana, kar se tiče tehnologije. Keivo je izključno nesposobno vodstvo in ne pomanjkanje denarja.
Blagor učiteljici na morju! Jaz bi tudi, pa ne morem. Z učiteljsko plačo se pavšala ne moreš iti, mora imeti dobro finančno zaledje.
[/quote]

Imam 2 sosedi,ki sta učiteljici po poklicu. Nič jima ne manjka. Sta kar lepo celi mesec na dopustu.
Ko sem se malo pohecala z njima ,kako jima gre hudo ,pa sta bila užaljeni.
Ena ločenka, druga v vezi in se rada okoli fuka.
[/quote]

A ti se pa ne moreš al kaj?

Brez skrbi,mene že moj fajn obdela,ti pa kar se dalje dajaj naokoli dol.
Očitno je že kaj na tem,da tako cviliš.
Pazi,da ravnatelju,ali dekanu ne boš preveč pofafala.
[/quote]

Vedno, ko preberem kaj takega izpod prstov vulgarne primitivne debelajse, me neizmerno zanima, kako v živo izgleda tak kos ocvirkov. In kako tisti, ki te ocvirke “fajn obdela”. Najbrž sta, kot tisti iz Jerry Springer showa:-)
Ah, slovenski rednecki..
[/quote]

Jaz sem taka pizda potrebna ah,ah,ah.
Obdelaj me.

Drugače sem pa sama debela in imam rada seks,.
Najboljše od zadaj.

Brez skrbi,mene že moj fajn obdela,ti pa kar se dalje dajaj naokoli dol.
Očitno je že kaj na tem,da tako cviliš.
Pazi,da ravnatelju,ali dekanu ne boš preveč pofafala.
[/quote]

Vedno, ko preberem kaj takega izpod prstov vulgarne primitivne debelajse, me neizmerno zanima, kako v živo izgleda tak kos ocvirkov. In kako tisti, ki te ocvirke “fajn obdela”. Najbrž sta, kot tisti iz Jerry Springer showa:-)
Ah, slovenski rednecki..
[/quote]

Rajši sem debeli ocvirk kot pa neumna učiteljska pizda kot si ti!!!
Takšni so učitelji v resnici!!!
Njim se jebe za učence!!! Samo,da dobijo kurbe kot je ocvirk plače!!!
Potem ti pa taki bedaki jočejo,kakšno malo plačo imajo!!!

Torej taki ste učitelji,profesorji ,da žalite svoje dijake in dijakinje z debeluhi in še kaj kot ocvirk?
Res lepo.

Samo jamrajo učitelji, nikoli dovolj plačani….

Bogi revčki, namakate se v morju in še kje drugje, skoraj 2 meseca, dobite plačo…..kaj pa tisti podjetniki, ki moramo najprej zaslužiti 3000 EUR, da nam po plačilu vseh prispevkov, DDV, dohodnine tej požrešni državi, na koncu ostane manj kot učiteljem, ki dobijo plačo za namakanje med počitnicami????

Še malo bolj boste jamrali, pa bom začel s konkretnimi imeni in priimki posameznikov (posameznic), ki jim je zvestoba španska vas. In verjamem, da jih bo kar nekaj zamenjalo službe in iskalo dobre odvetnike!!

Se že ukvarjaš s čim neuporabnim, da ti kljub vsemu lažnivemu prikazovanju potnih stroškov, kupovanju čipsa za otroke na originalni račun (za v stroške), denarju na roko ipd. ostane tako malo. Zberi potrebne učiteljice (in učitelje) in organiziraj storitve prijetnega nočnega druženja, boš zaslužil 30.000, ne 3.000. Eni ste pa res nesposobni.

hahahaha, tale je pa huda!

New Report

Close