Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zadela me je kruta resnica

Zadela me je kruta resnica

Spraskala bi si kožo iz sebe. Gabi se mi mož in gabim se sama sebi. Izvedela sem, da je pred mano imel več razmerij z moškimi. Nikoli mi ni namignil ali mi s kakšnim dejanjem dal vedeti, da so mu všeč moški. Ne vem zakaj se počutim sama sebi odurna, ker sem poročena z moškim, ki je sexal z moškimi. V resnici ni kaj dosti drugače kot če bi bil z ženskami, vendar občutek v meni je popolnoma drug. Ne znam pojasniti.

Ne vem kako bi bilo, če bi vedla resnico o njem, ko sva se spoznala. Zdaj me je sram, da sem poročena z moškim, ki je bil včasih gej. Ali je bil biseksualen? Ne vem kako to gre. Je bil prej gej in je zdaj hetero. Z njim v tem trenutku nisem zmožna pogovora, rabim pa odgovore, da bom mogoče lažje razumela. V šoku je tudi mož, zato, ker sem izvedela za njegovo zgodovino, katero je pokopal in nanjo noče misliti. Baje od kar je z mano ni nikoli več pomislil, da bi bil z moškim.

Imam novo znanko, s katero hodiva večkrat skupaj iz službe. Beseda da besedo in tako sva prišli do podatka, da je z mojim možem hodila na isto šolo. Začudila se je, da je z mano in tako sem izvedela stvari o možu, katere mi je on zamolčal.

On sedaj spi v dnevni na kavču. Ne prenesem ga v bližini. Morda mu delam krivico, samo tako čutim in ne morem preko sebe. Ne vem, če bom sploh lahko kdaj predelala to resnico o njem. Ne vem kam in kako naju bo vodila pot, rečem si samo, hvala bogu, da nimava otrok.

Mislim, da pretiravas. Ok, tvoj moz je pac biseksualec, kaj potem..verjetno je imel razmerja z moskimu, preden sta bila vidva skupaj? Z drugimi besedami, te ni prevaral?

isto, kot ce bi bil z drugimi zenskami..preteklost je preteklost, mladost pa tudi dela svoje.

 

Hahaha pravljica za lahko noč 🤣😁🥴

Ni nujno pravljica za lahko noč. To realno obstaja. Vem iz prve roke, heh.

Poročeni oz. družinski moški NISO geji, če gredo seksat z moškimi! Spolno so usmerjeni na ženske, erotično pa (tudi) na moške! Se pravi, svojo spolno vlogo dojemajo v razmerju do ženske in je ne morejo drugače! Taki moški NIKOLI ne bodo mogli biti v partnerski ali romantični zvezi z moškim, NIKOLI! Ker NISO geji! Lahko pa imajo erotično nagnjenje do moškega telesa, kar pomeni, da jih erotično vzburja pogled na in/ali dotik z moškim telesom (ja, vključno s polnim fukom v rit!). A tu se zadeva zaključi! Od tu dalje ni “razvoja najinega odnosa”! Odnos razvijajo “dalje” z žensko / ženo in nikoli z moškim!

Ko si boste prišle na čisto s tem, boste prenehale biti take trapaste tercialke, kot je avtorica!

in tak ti prinese vse mogoce bolezni, vkljucno z aidsem… avtorica bejz se testirat takoooooj…

to v prvo vrsti bi mu jaz zameerrila do groba to zdravstveno ogrozanje, ce bi ze ostalo s casom lahko prebolela. pozabila nikoli… od takega se locim istoooo sekundo. Tip ki ke imel kadatkoli kaj z moskim je no go zame in ce bi to zamolcal je zame to izdaja brez primere, ki se ne oprosti

Odgovor na objavo uporabnika
Frustrirankam v poduk, 24.01.2024 ob 00:06

Ni nujno pravljica za lahko noč. To realno obstaja. Vem iz prve roke, heh.

Poročeni oz. družinski moški NISO geji, če gredo seksat z moškimi! Spolno so usmerjeni na ženske, erotično pa (tudi) na moške! Se pravi, svojo spolno vlogo dojemajo v razmerju do ženske in je ne morejo drugače! Taki moški NIKOLI ne bodo mogli biti v partnerski ali romantični zvezi z moškim, NIKOLI! Ker NISO geji! Lahko pa imajo erotično nagnjenje do moškega telesa, kar pomeni, da jih erotično vzburja pogled na in/ali dotik z moškim telesom (ja, vključno s polnim fukom v rit!). A tu se zadeva zaključi! Od tu dalje ni “razvoja najinega odnosa”! Odnos razvijajo “dalje” z žensko / ženo in nikoli z moškim!

Ko si boste prišle na čisto s tem, boste prenehale biti take trapaste tercialke, kot je avtorica!

Ja, temu se reče, da so še “v closet”.

Ne bluzi o erotičnem nagnjenju do moškega telesa, ki dokazuje, da nisi gej…..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno xxx, 24.01.2024 ob 04:49

Ja, temu se reče, da so še “v closet”.

Ne bluzi o erotičnem nagnjenju do moškega telesa, ki dokazuje, da nisi gej…..

Za biseksualce še nisi slišal?

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno465, 24.01.2024 ob 00:59

in tak ti prinese vse mogoce bolezni, vkljucno z aidsem… avtorica bejz se testirat takoooooj…

to v prvo vrsti bi mu jaz zameerrila do groba to zdravstveno ogrozanje, ce bi ze ostalo s casom lahko prebolela. pozabila nikoli… od takega se locim istoooo sekundo. Tip ki ke imel kadatkoli kaj z moskim je no go zame in ce bi to zamolcal je zame to izdaja brez primere, ki se ne oprosti

O lej jo. Midva se pa poznava.

Sem te že po prvem stavku prepoznal.

Kot sem ti že napisal me pri tebi moti predvsem tvoja antiženska mentaliteta. Verjetno niti sama ne veš kako mizogenistični so tvoji pogledi na svet. (To ne trdim zaradi tvojega odgovora zgoraj, ampak zaradi vsega kar si že pisalo.)

Ti razmišljaš kot moški in ne kot ženska. Zelo mogoče je tudi, da si le moški, ki se tukaj pretvarja, da je ženska.

Če nestrpne moške, zmerjajo z “moškimi šovinističnimi svinjami” imaš ti mentaliteto takega moškega. Če si res ženska, potem si moški šovinist v ženskem telesu.

Bogu hvala tebe ne poznam, gkede na zapis in halucinacije, ki jih izrazas priporočam strokovno pomoč.

Avtorica

Pisi mi na [email protected].

Tukaj na forumu ljudje ki niso tega doziveli in ne dozivljajo ne razumejo.

Lahko ti samo recem story of my life.

 

Ne bluzi ti!

Kar ti bluziš, je bifejsko znanje! Ne vidi drugega kot šank in flašo, ve pa o vsem svetu vse povedat!

 

Za vse ostale manj idiotske pa še enkrat: gej je gej, moški, ki seksa tudi z moškimi, je pa nekaj drugega! Enako, kot je gej gej, moški, ki ga rajcajo najlonke, je pa moški, ki ga rajcajo najlonke! NI NUJNO, da se te stvari pokrivajo!

Prejšnji post za

Anonimno xxx24.01.2024 ob 04:49

Ja, temu se reče, da so še “v closet”.

Ne bluzi o erotičnem nagnjenju do moškega telesa, ki dokazuje, da nisi gej…..

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno465, 24.01.2024 ob 05:38

Bogu hvala tebe ne poznam, gkede na zapis in halucinacije, ki jih izrazas priporočam strokovno pomoč.

Ej a si vedela, da je moškim všeč videti dve ženske pri seksu skupaj?

Torej 99% moških ne bi motilo, če bi izvedelo, da je njihova žena seksala z žensko preden sta se spoznala.

Torej ste ženske bolj homofobične?

Odgovor na objavo uporabnika
Polonca694, 24.01.2024 ob 05:40

Avtorica

Pisi mi na [email protected].

Tukaj na forumu ljudje ki niso tega doziveli in ne dozivljajo ne razumejo.

Lahko ti samo recem story of my life.

 

Enako vprašanje. Si vedela, da je moškim všeč videti dve ženske pri seksu skupaj?

Torej 99% moških ne bi motilo, če bi izvedelo, da je njihova žena seksala z žensko preden sta se spoznala.

Torej ste ženske bolj homofobične?

Ne ce mas druzino dec se ti pa gon okol.

verjemi, tvoj moz je gej. S tabo se je porocil, da bo imel otroke, ko jih bo dobil se bosta locila in bo imel moskega.

Poznam primer, sicer poznam zensko, ampak je tako naredila. Vedno je vedela, da so ji vsec zenske, ampak je to custvo potlacila zaradi klica narave, biti mati. Tako to je.

Lahko se slepis nekaj let ampak na koncu zmaga srce. To srce pa tvojemu mozu bije za ljubezen z moskim.

Odgovor na objavo uporabnika
Polonca694, 24.01.2024 ob 06:41

Ne ce mas druzino dec se ti pa gon okol.

Pozabiš pa omenit, da si družino izsilila TI, ker si se pač hotela važičkat z nafukom pred frendicami na vasi in si šla zato s pizdo lovit moške, da bi se splodila! Moškim DOL VISI za te vaše babje fantazije o “družini”!

Polonca694, 24.01.2024 ob 06:41

Varanje je v vsakem primeru slabo. Ne vidim pa problema, če je nekdo biseksualec in je zvest osebi s katero je v zvezi.

Torej če bi zvedela, da je tvoj moški bil seksualen z moškim preden sta se vidva spoznala potem ne bi imela problema?

 

Odgovor na objavo uporabnika
dvojna morala, 24.01.2024 ob 06:54
Polonca694, 24.01.2024 ob 06:41

Varanje je v vsakem primeru slabo. Ne vidim pa problema, če je nekdo biseksualec in je zvest osebi s katero je v zvezi.

Torej če bi zvedela, da je tvoj moški bil seksualen z moškim preden sta se vidva spoznala potem ne bi imela problema?

 

za Polonco , nekam čudno je moje vprašanje objavilo

Odgovor na objavo uporabnika
Nakoncuboizbralmoskega, 24.01.2024 ob 06:46

verjemi, tvoj moz je gej. S tabo se je porocil, da bo imel otroke, ko jih bo dobil se bosta locila in bo imel moskega.

Poznam primer, sicer poznam zensko, ampak je tako naredila. Vedno je vedela, da so ji vsec zenske, ampak je to custvo potlacila zaradi klica narave, biti mati. Tako to je.

Lahko se slepis nekaj let ampak na koncu zmaga srce. To srce pa tvojemu mozu bije za ljubezen z moskim.

Nekateri nikoli niste slišali za bisekse? Je to mogoče?

Ne nisem vedela.

Verjem. Znal je prekleto dobro lagat.

Zvedela sem kasneje in zvedela da je to trajalo v vsem casu najine veze.

To so ljudje dvojne morale.

Tudi zelo nedobrodosli v gey skupnosti.

Navzven delujejo zelo fejst ljudje.

Znajo manipulirati, lagati in prikrivati.

So mojstri v prevracanju krivde na drugega.

Verjemi vem.

Odgovor na objavo uporabnika
Polonca694, 24.01.2024 ob 07:07

Ne nisem vedela.

Verjem. Znal je prekleto dobro lagat.

Zvedela sem kasneje in zvedela da je to trajalo v vsem casu najine veze.

To so ljudje dvojne morale.

Tudi zelo nedobrodosli v gey skupnosti.

Navzven delujejo zelo fejst ljudje.

Znajo manipulirati, lagati in prikrivati.

So mojstri v prevracanju krivde na drugega.

Verjemi vem.

Še enkrat: NOČEŠ SI PA PRIZNATI, da si o družini fantazirala SAMO TI, ker sicer ne bi vedela, zakaj bi na svetu sploh živela!

NE KRIVI DRUGIH, ČE TI NA SVETU NE VEŠ DRUGEGA POČET, KOT SE SPLODIT IN VISET ZA ŠTEDILNIKOM!!!

Polonca694

kdo to? Prešustniki? Biseksualci?

Biseksualci so normalni ljudje kot vsi drugi.

Sicer sem te vprašal, če ne bi imela problema, če bi izvedela, da je biseksualec, ampak te ni nikoli prevaral in je bil z moškim preden sta se spoznala. Ker je pač zvest tip.

Bi potem še imela problem s tem?

Poudarjam.

Ce bi vedela prej se ne bi spustila v tako razmerje.

    On definitivno se bo z moskim, tisti, ki pravite, da je biseksualen mi povejte. Bo on to biseksualnost zatiral do konca svojih dni? Ne ne bo,on bo z moskimi se imel spolne odnose. Tako to je, to je cloveska narava. V primeru, da bo to svojo plat zatiral pa bo zeelo nesrecen, kar pomeni, da bo zakon nesrecen, na koncu bo locitev v vsakem primeru.

    Moj nasvet, razidita se sedaj, ko se se ne sovrazita.

    New Report

    Close