Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zadnje čase

Zadnje čase

To o seksu si dobro povedala. Čudno, da se mu da.

Zanj je vse zguba časa, sčasoma boš tudi ti….spokaj dokler je še čas, ne kompliciraj si življenja s takšnim tipom.

Teejaa – ravno tega kar si napisala sem se bala – vrjetno imaš prav – ampak še vedno upam, da se motiš.

********************************************* We all know that cats rule the world!

No saj ravno to sem ti napisala. Da ne zahtevaš da gre s tabo ven 3x na teden, ampak 3x na mesec. Če se mu pa niti to ne ljubi naredit zate potem pa se je za vprašat koliko mu v resnici pomeniš.

Zamisli si kako bo potem ko bosta imela otroke…a jih bosta sploh kaj ven na zrak peljala al bodo samo rač. igrice igrali. A si res želiš to???

Nevem več kaj si želim 🙁 🙁

Samo vem, da mi manjka nekaj 🙁

Kolko mu pomenim – pravi da dosti in da bi mu bilo hudo, če greva narazen.

********************************************* We all know that cats rule the world!

tole ne traja zadnje čase, ampak si pred časom že pisala o tem. takrat sem ti svetovala pavzo, in ti jo še vedno. razčisti v glavi, on pa tudi. distanca pokaže stvari, ki jih drugače človek ne vidi. oziroma noče videt.

najbrž gre za to, da si se vedno prilagajala, njemu je bilo to všeč, tebi pa takrat tudi zdaj pa ne več ( kar se žuranja tiče in ven hodit). ergo ….on je še vedno isti, tebe je pa malo minilo.
ne vem, kompromise je treba v vezah sklepat, glede vsega. kdaj pa kdaj gresta lahko ven, če se prav spomnim sta se na enem žuru spoznala, kar pomeni da tak zapečkar pa tudi ni, a ne?

kar se pa tega foruma tiče, je pa nekaj res. tudi meni se zdi da mi včasih že prav škodi, kaj vse tukaj berem. ampak po drugi strani si pa mislim: kaj je pa lažjega kot eno klobaso gor napisat, da bo vzbudila dost pozornosti in se bodo vsi ukvarjali z menoj in se zgražali , vsaj tukaj…. sploh tako, ko ostane identiteta skrita, in se čez pol ure vrneš z enim drugim nickom in še kaj “lepega” dodaš. 100 ljudi 100 čudi.

ne jemlji vsega tako osebno, sploh pa tukaj gor ne.

in maja….imele sva kratke stike, pa naj ti povem, da se v veliki večini strinjam s teboj oz. s tvojim načinom razmišljanja, in s tem, da se ne pustiš imeti za budalo, ter imaš po domače “jajca”, pa o tem da se zavzemaš za živali in si pripravljena tudi z glavo skozi zid, če se nekaj odločiš.

no…so tudi izjeme, da te ne hvalim preveč… : )

rešita pa lahko zadevo samo vidva, in to morata rešit čimprej, ker samo čakanje na nekaj in upanje na nekaj, navadno ne obrodi sadov. tako kot so ti že rekle – preden dejansko zaživita skupaj 24 ur na dan, 7 dni na teden.

Ja hvala Alenka. 🙂
Ja vem, da sva imeli kratke stike – saj z vsem se tui ne moremo strinjat ne. 🙂

Jaz se tudi večina s tabo strinjam – 🙂

Hja vem ja, da je tako kot je. Pa , če mu rečem, da me en čas nebo – pa reče, če ga zajebavam pa delam spet kaj iz inata??!! saj veš – moški obrnejo zadeve vedno tako,m da so oni bogi me pa nesramne.

Ja na Žuru, že pred 4 leti za pusta. takrat je pše šel tu pa tam ven. In takrat je bil pust – pust pa je naključno najin najljubši “praznik” in takrat sva se spoznala.

Ja vačsih je še šel – ampak nikoli kaj extra.
saj mu rečem, da zakaj pa je včasih hodo pa je reko, da takrat še mu je bilo kolko tolko ok, sedaj pa mu gre vsa ta mularija na živce! Da je zunaj postalo nevzdržno in da se lahko imava doma isto fino.?!

ma nevem kaj bom – bom vidla – morda pa je Zima malo kriva – ker mi na letni čas ni preveč pri srcu – vse je tako mrtvo…

Nevem, res ne…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Pa noče jamrat, ker to nerada počnem – samo malo mi pomaga, če drugi še mnenja napišete:)

********************************************* We all know that cats rule the world!

o maja_, kot bi brala svojo zgodbo izpred par let 🙂

z bivšim sva bila skupaj 7 let! odnos točno takšen, kot ga opisuješ. Meni je s časom dojadilo vedno njega čakat in sem šla ven sama ali s prijateljico.
Sicer je bil zlat. Marsikatera bi ubijala za takega dedca. Ni pil, ni kadil, ni bil babjek, zelo pozoren…. vendar dolgočasen za popiz… Tako netemperamenten da tudi ljubosumnja ni premogel 🙂

V glavnem ko sva se zadnje leto odločila, da se preseliva skupaj je po dobrem mesecu skupnega življenja počilo. Meni seveda! Vsak dan je bil isti, iz službe domov in to je bil za njega končan dan. Preutrujen celo za v kino. Pa ni imel težkega dela, verjemi! In sem se vprašala, če je to življenje, ki ga želim živeti in to človek, s katerim se želim postarati?

Čez par dni je pokal kufre! In to po 7-ih letih! Bila sem največji zločinec! Za njegovo in mojo familijo, za vse, ki so naju pozanali,… A boli me, danes sem srečna!!!

Razmisli v kaj se spuščaš. Spremenil se ne bo, verjemi!

lp,

ewy

lp, ewy

Tako netemperamenten da tudi ljubosumnja ni premogel 🙂 – joj moj isto 🙂
Niti ljubosumen ni – no ne da je ljubosumje lepa lastnost ampak vseeno 🙂 🙂 smešno naključje.

Moj isto ok kasi ja, pije občasno – ko kakšnega Refoška privoščiva… ni babjek…

Ja zelo zanimivo, očitno je res tak tip.

Daj njihova služba je bolj azbava kot služba – razen tu pa tam, ko nastane malo gužve 🙂 takrat pa je cel iz sebe.

ja saj bom premislila. Amapk je odločitev težka, ni drugih žensk – varanja, ni prihičnega nasilja ne fizičnega – samo ta dolgčas in je toliko težje…
Je razlog ampak zdi se mi, da je malo hmmm slab?!!????

Pa se prepričam vsake toliko, da sem lahko srečna, da ima takega poštenega, in da princa na belem konju tako ni, da noben odnos ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa da lahko prej dobim kakega takega, ki me bo potem varal in vztrajam?!

********************************************* We all know that cats rule the world!

samo še to ; ne reči da te en čas ne bo, ampak enostavno pojdi za en čas. saj ni treba grozit, in delat cele drame iz tega, pač poveš tako kot je da rabiš čas, oziroma da se ti zdi, da ga oba rabita.

saj veš, eno je teorija drugo je praksa.

meni tale tvoj deluje precej apatično do vsega. bi rekla da rabi en mali “pretresek” da se zbudi : )
pa zima gor al dol.

Ej vidva sta si čist preveč različna, d abi lahko bila skupaj srečna.
Ali pa veliiiiko prilagajanja na obeh straneh, kar pa postane počasi zelo mučno in odveč.

moj moto: za dobrimi pridejo še boljši!!!

Danes po slabih dveh letih sem srečno poročena mamica!

Vse je odvisno od tebe kakšen razlog je dovolj dober. Zame je bil to, da nisem srečna.

A si se zaljubila v mojega bivšega? 🙂

lp,

ewy

lp, ewy

Veš, pri teh letih zabijat čas tako, da igraš igrice, je pa malo mim. Se mi zdi, da še ni prerastel otroka v sebi.

Sam res, točno to sem hotla jaz napisat.

Vsem hvala za nasvete… vsi so dobri.
tebi Alenka tudi 🙂 vedno troviš kaj naj rečem druga 🙂

Cveka – igrce so za vse – pomembna je količina igranja in zanimanja še za druge stavri. Tudi jaz jih rada igram – ampak ne skoz.

Ewy – nevem mislim, da ne – če si Eva – vem, da ni imel nobene Eve – je pa mogoče res isti karakter.
Čestitam, da si si tako lepo uredila vse skupaj.

Bibi – nisva si toliko različna veš, sva si kar podobna v veliko stavreh – ampak on nima interesa za kaj drugega – kot je nekdo napisal – je apatičen.

Upam, da se bo kaj spremenilo.

Bom upoštevala Alenko tokrat pa res – rabi en pretres.
Naslednji teden bom doma…cel teden, itak se imam za učit. Potem bom pa začela bolj ven hodit, itak začneva z bratom z fitnesom pa še kaj druga se bo našlo.

********************************************* We all know that cats rule the world!

maja, jaz te tudi vcasih berem, si nekje omenila, da rada kaksno skadita skupaj, kolikokrat se to dogaja npr. na teden, to zna biti tudi vzrok apatije. Razen tega, iz dolgocasja se pri zenskah rado zgodi, da znamo v glavi napredati vse mogoce, pa nas malo custva odnesejo in smo tam… potem pa iscemo prepire zaradi stvari, ki so v bistvu cisto OK. Nekaj si poisci za delat, saj ni vazno, da sta s fantom stalno skupaj.
Drugace imam pa zate se en nasvet, ce smem – si ze zelo mlada in sem opazila, da imas rada svoj prav in si vanj sveto prepricana – pa se najveckrat izkaze, ko si starejsi, da tisti prav ni bil prav in da so nase teorije iz mladosti v praksi velikokrat drugacne.
Ne tuhtaj prevec, za moje pojme kompliciras tam, kjer ni potrebno.

To kar si napisala nima nobene veze – to je bilo prve 3 mesece občasno na kaki čagici – sedaj ne več.
Ja imam svoj prav in verjamem v nejga – kar ne pomeni, da morajo tudi drugi . vsak ima svoj prav, ki ne pomeni, da je resničen.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Čisto na kratko: po nekem času, ko vse štima, lahko dobiš občutek, da nekaj manjka in manjka ti verjetno malo adrenalina, da je kaj novega, da ni vsak dan eno in isto in vse znano.

Ampak, pazi, ni kriv on, nisi kriva ti, potruditi se morata pa oba, pa ne tako da ti to njemu zdaj poveš in mu očitaš, da naj bo bolj zanimiv ipd, pa da naj se kaj spomni ipd., ker to je pa res začetek propada.

To storiš prefinjeno na tak način, da ona sploh ne dojema kaj se dogaja, samo bolj pestro je vse skupaj in njemu je všeč, tebi pa tudi-razen če ne:).

maja_ spokaj in pojdi (to bi bil tvoj nasvet drugim).

New Report

Close