Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zadnje čase …

Zadnje čase …

.. pa ste/smo čist znoreli … Sam poglejte kake teme so … zabasane do konca … :))) … V zadnjih dveh dneh celo dve temi čez stotko … :)))

Pridni pridni … sam bo mogu kmalu Primož nabavit kak zmogljivejši strežnik, če bomo tako na veliko lapali … ;))))))) :))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

uživamo, dajemo si duška in to je to, bravo naši, zmaga je naša!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA KAJ NI PRAV A

SEJ BI TUD ZDELE 100 OBRNIL SA ODPIRA 100 LET HEHEHEHE

/

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … to to to … :)))) … Rada zmagujem … ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sej vem … Ku gre tam čez 70 odpira tko počasi, da se mi ne da več čakat … Bi mogla čičat pa čakat celo večnost … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA PA KOFE SKUHAT UMES HEHHEHEHE :)))

/

Jah … no … Kofe it dol naročit v bife … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

AH POL PA NIC SEM MISLU TJA PRIDET TI POKAZAT V ZIVO,PA NE BOM HEHEHE

/

Ja ja ja jajajajajjjajaaa … dej dej … pridi … Ti skuham kafe … pa čeprav nimam mašince pri roki … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA EVO TO JE PA TO,NI KONCA NI KRAJA HEHEHEHEHE;))

/

:)))))))))))))))))))))))))))))) A iščeš slikco???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA MAL SEM NA ISKANJU MAL PA TUKI :)))))

/

Priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiden … :))) :-****

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

SE TI ZDI A

/

hhehehhe

bgv….si že pozabila…kaj pomeni noreti ……………..ne morem verjeti…….zdaj pa moj nick pride prav……obljube..obljube….ali bolje:

OBEČANJE LUDOM VEROVANJE!!!!!!!!!!!!!!!!

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Srce … cmooooooooooooooooooooooka … :-*** :))))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close