Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zadnji dan…

Zadnji dan…

Ko pride polnoč,ko gorijo le še zvezde….Takrat te poljubim..in želim ti mnogo sreče…..

No tko ljubi moji,,,danes se izteka še zadnji,tisti zadnji dan v letu 02….Kaj naj rečem,težko leto,….pravijo da leto 3 bo boljše,tako in tako..Jest verjamem..heheh
No muco je v teh dneh ludo basal cajt.,danes smo pri meni vedrili skoraj do 3 zjutraj..Zdej pa spet hajdi v službo…Potem pa priprava na večerjo in…….da..nazdravimo novemu letu!
Praznujte lepo,se bom javila kolko se bom lahko..saj kot pravim ogromno dela me še čaka….zdej pa z dobro voljov dobro jutro..in hajd v službo..
Moja ljuba kavica me bistri,da pridem malo k sebi…
Lubije za vse moje moje…*****************************držte se mi..in bodite takšni kot ste še naprej…..Čao***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mili muck, tudi ti se imej lepo. Postori, kar
je pač ptreba postoriti, sile si ne delaj. Je že
res, da je vse potem tako zelo lepo, tako zelo
čudovito, a …… ko pride polnoč, ko gorijo le še
sveče, …………….

…. tretjo minuto po polnoči bodo moje misli
namenjene tudi vam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

mucica ekola pacmakam
te letos zadnjič
a prletim
ziher ku sneta skira, kr je res=res

malo čez polnoč
– maričine tri minute – pa nazdravljam!!!!!!!

bojo Butale preplavile pozitivne vibracije – yeees

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssss,
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssss,
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssss,
kešna cmakca dam že zdej, da mi kateri ne
uide!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

in to tud znam če čem ne de:)))))))))))))))))))))

pacmakam pacmakam moja, moja, šumaherca (zdej pa maš ko dirkaš ku formula ena)

shoemaker;-)

New Report

Close