Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zadnji seks

zadnji seks

Kaj si pa počela 11 let. A si baterije uničevala?

29, ene par dni nazaj, ker je trenutno ta rdeča teta na obisku. Eni po nekaj mesecev, celo nekaj let niste? Mene samo na Polje lahko zaprejo po nekaj mesecih. Kot da je tako težko dobit enega za občasno, če nočete resne zveze. Brez tega se resne zveze pa spet ne dobi….tako da…kar v akcijo.

Nazadnje sem bila res zadovoljna z ljubimcem pred 4 leti, ki mi je snel rožnata očala in od njega dalje vidim kaki izmečki so tipi in sem raje sama ko da se s takimi dobivam…..sexala sem pred 3 meseci nazadnje, samo se s tistim nebom več vidla….

Točno tako. Ne vem kje se skrivajo in so tako sramežljive ;)))))

Enkrat na mesec nekje 42 let

Danes zjutraj. Naslednjič upam da danes zvečer. Dobrih 30. Moj je hoooooot

Kaj si pa počela 11 let. A si baterije uničevala?
[/quote]

ni mi jasno, kaj bi z baterijami, če obstaja elektrika … čudno, da me ne vprašaš za sveče :))))

29..vezan.. kakih 14 dni nazaj..moja štrajka neki..

si poredna ? jaz ti vse pustim da delaš z mojim trdin norostoječim kurcem. sem ti na voljo za igrice kjerkoli kadarkoli. uresniči svoje želje in hotenja jaz sem ti popolnoma na raspolago moj kontakt je [email protected]

Teden nazaj. Sem 60, v vezi in 5 let PO OPERACIJI prostate. Ni za obupat tudi po taki izkušnji!!!

Sem 40+ in nazadnje sem pred 30. Ful je bilo fajn in sem tudi analno. Ga pogrešam, ampak ne tolk da bi si nakopala na glavo tečnega tipa.

37 sem star. Zadnjič sem ga imel v ženi ene dve leti nazaj. Jezna je name in ji ni do tega. Jaz sem se pa navadil. Včasih razmišljam da bi mi bilo odveč če bi želela spet seksat z mano. Nimam ljubice. Sem se sprijaznil. Ima ona ljubimca? Za pir mu dam.

Sem poročen moški v 51 + letu športen tip zadnji sex pred enim letom in pol ona kuha mulo ji ni več do sexa z mano. Si ga sam pr seb tako je to.
Fajn bi pa blo da se katera javi pa zadevo speljeva tako kot je treba.

Dober teden nazaj.

Let imam 30+.

Bi rade volje večkrat. Pa predvsem kaj novega, da odpre ventile.

New Report

Close