Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zadnjih 14 dni 99% več obolelih polno cepljenih

Zadnjih 14 dni 99% več obolelih polno cepljenih

Informacije iz prve roke.

Fake cepljenje. Pojdi pogledat kako je s klošarji na Ambroževem trgu, še kaj “dilajo” s cepljenjem. Pa tudi kar nekaj  kovidnih potrdil je naštancanih na črno. Sam vrag ali bog si ga vedi koliko je v resnici cepljenih, pa ne samo pri nas. Tudi v tujini se to dogaja.

lažnivec, zaradi takih kot si ti se polnijo bolnice!

Edino prekuževanje nas bo rešilo. Testiranje pa pripomoglo k hitrejšim ukrepanjem. V DSO ni bilo fejk cepljenja, sobe pa so se sprostile. Cepljenje je farsa. Virus bo obdelal vse, v različnih oblikah. Cepljenje pa marsikoga avtoimuno. Bog vas blagoslovi.

V moji okolici poznam par, ki se je pred kratkim cepil, zdaj pa sta oba zbolela. Sorodnik se je prejšnji ponedeljek cepil s tretjo dozo, zdaj leži na Golniku in ima velike težave s pljuči. In zdaj boste rekli, da lažem. Mazete si oči, ker nočete verjeti resnici. Žalostno, da ste večina že podlegli zavajanju.

Sem pozabil napisat, da je bil par nedolgo nazaj cepljen s tretjo dozo.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica je, 17.11.2021 ob 22:01

Sem pozabil napisat, da je bil par nedolgo nazaj cepljen s tretjo dozo.

    Zelo kruta resnica. Ljudje nikar po nove doze, zavlačujte kolikor lahko. Čim manj stikov, razkužujte se, maske, spremljajte se.

Ovcam več nič ne pomaga. Bodo kar lepo hodili na nove in nove odmerke. Še malo pa bodo nastavili  ritno luknjo.

Zbolevajo sami cepljeni, tudi cepljene učiteljice in virus raznašajo na otroke. Tok o zaščiti. Imajo plan ja, da vsi na polno zbolimo zaradi teh cepiv.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica je, 17.11.2021 ob 22:00

V moji okolici poznam par, ki se je pred kratkim cepil, zdaj pa sta oba zbolela. Sorodnik se je prejšnji ponedeljek cepil s tretjo dozo, zdaj leži na Golniku in ima velike težave s pljuči. In zdaj boste rekli, da lažem. Mazete si oči, ker nočete verjeti resnici. Žalostno, da ste večina že podlegli zavajanju.

Tole bo kar res. Zdrava in necepljena, testiram se trikrat na teden. Kdo meni garantira, da če se cepim ostanem zdrava kot doslej. Možno je da bom po cepljenju ravno zato zbolela, ker se moje telo ne bo sposobno boriti po naravni poti.

Ali bi izbruhnila kakšna druga bolezen. Ne, nisem poskusni zajec. Nihče mi ne garantira da po cepljenju ostanem zdrava in imam prazen karton kot doslej.

Veste kaj bi pol rekli? Huh lahko bi bilo huje, če se ne bi cepila.

 

Anticepilcem vsaka fake novica prav pride.    Raje glejte Dnevnik, Porocila, Odmeve…..

Odgovor na objavo uporabnika
Tristan480, 18.11.2021 ob 07:28

Anticepilcem vsaka fake novica prav pride.    Raje glejte Dnevnik, Porocila, Odmeve…..

To so tvoje zadnje drobtine upanja…. Nismo več daleč….

New Report

Close