Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zadovoljna z vrtcem – koliko nas je takšnih

zadovoljna z vrtcem – koliko nas je takšnih

Oj!
Imam dva šolarja in enega vrtičkarja. Ves čas brez problemov in zadovoljni v vrtcu, v kompletu.
Absolutno preveč staršev dela iz muhe slona in greni življenje vzgojiteljem in učiteljem. Sama “postopam” po vrtcih že 9 let, pa nismo imeli niti enega konflikta.
Lp, Mateja

Tudi moja dva korenjaka sta zelo zadovoljna z vtrcem Otona Zupančiča enota Mehurčki. Hvala vzgojitejicam in njihovim pomočnicam, ker se zares predajajo otrokom..
lp

Tudi moja dva sta zelo zadovoljna z vrtcem, v Žalcu. Mala noče zamuditi nobenega dneva, bi šla še čez vikend tja.
Tudi starša sva zadovoljna, vzgojiteljice prijazne, otroci se veliko igrajo, pojejo, se potepajo, crkljajo otroke. Hrana odlična, če bi lahko, bi tudi jaz tam jedla, zdrava in raznolika. prostorska stiska in veliko otrok v skupini nikogar ne moti.

Zelos em zadovoljna z vrtcem: delom vzgojiteljic, organizacijo dela, z vedno svežimi idejami in njihovo dostopnostjo in to jim tudi večkrat med letom osebno povem!

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Še ena zelo zadovoljna z vrtcem. Čeprav me bo bolela glava, ko bom dobila prvo položnico, mi ni žal niti tolarja.

Zelo zadovoljni-Ledina.

Zelo! Vrtec: Črnuče-Gmajna

LP

Zelo zadovoljna – Vrtec Jarše, enota Rožle.

Že 4 leta zelo, zelo zadovoljna, vključno z dvema puncama. Družimo se pa le tisti starši, ki smo zadovoljni in ki smo kakšen konflikt sposobni rešiti na licu mesta. In potem smo še bolj zadovoljni in lahko le hvalimo.

Malo, pozno, pa kljub temu:

2 x zelo zadovoljna!!

Vrtec Škofja Loka, enota Najdihojca (obakrat)

Mi smo vsi zelo, zelo zadovoljni z našim malim,podeželjskim vrtcem in seveda z vzgojiteljicami, katere delajo z srcem in dušo z otrokom.

🙂 nadvse zadovoljna. Dolg nos mularije in izjava “ja zakaj si pa že prišla?” pove veliko …

LP

Ko nas je doletel vpis v vrtec, sem se zavedala, da so vrtci drugačni, boljši, kot so bili v mojih časih, pa že meni ni bilo čisto nič hudega. Kljub pričakovanju, da moramo dobiti več, kot v mojih časih, pa nas naš vrtec od trenutka, ko smo se zgolj pozanimali za vpis, pa vse doslej samo pozitivno preseneča. Zelo zadovoljni: pika in starša.

mami

😉 tudi mi smo ZELO zadovoljni;)) Od 1.9. kar obiskuje vrtec se ni zgodilo niti en dan, da ne bi rada šla in tudi ko jo pridem iskat je vesela in dobre volje. Navdušeno razlaga kaj vse so delali in kaj jih še čaka;))

lp,
T.

Zadovoljni! Vrtec Ostržek v Črnučah.

Zadovoljna z vrtce. Vrtec Kekec- Maribor

Sicer ne spadam več v rang mam z otroci v vrtcih, naj pa povem le to, da sem bila zelo zadovoljna, sine je rad hodil v vrtec, jokal pa je, ko je moral iz vrtca domov. :))) Mi smo imeli ravno kontra problem, kot večina staršev: not brez problema, odhod domov pa krokodilje solze in poplava. :))))))))

Zadovoljni.

zelo zadovoljni- viški vrtci- enota jamova….Damjana in Ivana sta krasen tim.

mami od…saj ni pomembno…
važno da otrok uživa, ko pa pride sobota zjutraj, pa grabi za kljuko vhodnih vrat in joka— rad bi šel v vrtec, revček( ha, ha)- to mi veliko pove…
lp, …
tudi ravnateljici vse pohvale- zelo fleksibilna in z velikim posluhom.

Zelo zadovoljna. Vrtec Ledina.

New Report

Close