Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zafurani medsebojni odnosi

Zafurani medsebojni odnosi

BTDT je tak moški, samo je imel to smolo, da je naletel na ženske,m ki so bolj tvojega tipa. 😀
Imaš kakšen nasvet, kako si naj spet povrne zaupanje v ženske, tudi ljubit ne more 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ga vedno gloda črv dvoma. 🙂 Bom mu jaz posodil svoj detektor, ki presoja ženska srca, da bo ločil seme od plevela. 😀
[/quote]Kaj ko bi ti nehal blodit o sposobnostih in težavah drugih in raje odrasel?😁Za par dni si kar poniknil in šel med migrante brez indentifikacije, je bilo nadvse hudo.😁😁😁

Ja velik realnega je napisal …mogoce se pa mora še sam vprašati kaj sploh hoče. Desetkio, povprečno ali podpovprečno… Odloči se naj za katero se splača potruditi. Pa dati kaj od sebe, ne samo k sebi…. Priporočam ti avtor, da si izbereš normalno. Hehe Ta ne bo mela na kile šminke na frisu, pa vseeno velike zahteve glede tvojega odnosa do nje. Beri odnosa, ne šminke itd…

Hja, kakorkoli obrneš se določena dejanja v večini dogajajo pri enem spolu, druga pri drugem. Ne gre za stereotipiziranje po spolu, prej za statistiko.
Harmonično ujemanje… hehe, to je možno le in samo takrat, ko v odnos oba vložita zelo veliko. To je torej čas zaljubljenosti. Rožnata očala pa to… ;P
[/quote]

Statistika nič ne pomaga, če je tvoja partnerka drugačna od večine. Razen za forumska modrovanja, to pa ja.

Ne bo držalo, nisi le naletel na žensko, ki bi te 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljubila, torej s srcem in dušo, kot pravimo. Zgolj negativne partnerske izkušnje pa potem krojijo pogled na celoten spol.
[/quote]

…morda pa se ljudje spreminjajo. Kaj misliš?
Ampak določenim dejanjem in načinom izvedbe pa je možno prilepiti eden ali drugi spol.

BTDT je tak moški, samo je imel to smolo, da je naletel na ženske,m ki so bolj tvojega tipa. 😀
Imaš kakšen nasvet, kako si naj spet povrne zaupanje v ženske, tudi ljubit ne more 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ga vedno gloda črv dvoma. 🙂 Bom mu jaz posodil svoj detektor, ki presoja ženska srca, da bo ločil seme od plevela. 😀
[/quote]

Hahahaha!
Malček si falil. Spremenil sem odnos do sveta. Vidim, da so ljudje zelo različni. Opustil sem pretirana pričakovanja. Sploh pa občutke, da sem upravičen do tega ali onega. Mislim, da je edino do česar sem še 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} upravičen to, da živim tako kot se mi zdi prav.

Statistika nič ne pomaga, če je tvoja partnerka drugačna od večine. Razen za forumska modrovanja, to pa ja.
[/quote]

Statistika zelo pomaga predvsem pri tem, da se lahko ogneš težavam.

fact. velja za 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dedcev.

Hahahaha!
Malček si falil. Spremenil sem odnos do sveta. Vidim, da so ljudje zelo različni. Opustil sem pretirana pričakovanja. Sploh pa občutke, da sem upravičen do tega ali onega. Mislim, da je edino do česar sem še 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} upravičen to, da živim tako kot se mi zdi prav.
[/quote]

Da, da, vdaja, resignacija, nobenega upanja in strasti več ne gojiš,da bi našel ljubezen svojega življenja! :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

fact. velja za 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dedcev.
[/quote]

Hmm? A ni to samoumevno?

Biologija je naštimana na način, da moški poskrbi zase, seks pa išče pri ženski.
Ženska ma na drugi strani ponudbe za seks čez glavo, ne zna pa skrbet zase.

Interesi obeh so različni že pradavnine. Džabe govoriš da si moški bolj zeli žensko kot obratno. Oba sta na istem, samo različne stvari hočta drug od druzga.

Džab mahaš s tičem ženski, če jih ma 100 komadov v sporočilih.
Mahi ji s čim k ji noben ne maha. Se bo prej prodala za kavs.

Samo tega večina dedcev še vedno ne razume. babam ponujajo svojega ticha in so užaljeni, ker niso impresionirane.

ampak avtor, ti se mi zdiš ful vsekan, ker na svetu je toliko ljudi, upam, da ne proti ženskam kot ti, ker katera pa bo s tabo??? Najbolje, da postaneš peder, če še nisi. NISMO ŽENSKE VSEGA KRIVE!!!!! In tudi nismo vse načičkane in umetne.

Da, da, vdaja, resignacija, nobenega upanja in strasti več ne gojiš,da bi našel ljubezen svojega življenja! :))
[/quote]

Živim kot se mi zdi prav in kakor si želim. Vdaja? Hm… Sam bi temu težko rekel predaja, prej svoboda. 😉

Hmm? A ni to samoumevno?

Biologija je naštimana na način, da moški poskrbi zase, seks pa išče pri ženski.
Ženska ma na drugi strani ponudbe za seks čez glavo, ne zna pa skrbet zase.

Interesi obeh so različni že pradavnine. Džabe govoriš da si moški bolj zeli žensko kot obratno. Oba sta na istem, samo različne stvari hočta drug od druzga.

Džab mahaš s tičem ženski, če jih ma 100 komadov v sporočilih.
Mahi ji s čim k ji noben ne maha. Se bo prej prodala za kavs.
[/quote]

Dobro, logično in s posvečanjem pozornosti okoli sebe, to lahko potrdiš.

Kaj neki govoriš? Me prav zanima kakšen si ti? ŽENSKE NISMO TAKE IN TUDI NISMO VSEGA KRIVE!!!

Tj. zapis enga malega pleskota, ki ima prazne zepe in nizko samopodoba. Pa cel dan dripla igrce.

Živim kot se mi zdi prav in kakor si želim. Vdaja? Hm… Sam bi temu težko rekel predaja, prej svoboda. 😉
[/quote]

Se mi zdi, da si ti bolj tip, ki bi bil najbolj svoboden in izpolnjen znotraj družinskega življenja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Očitno imaš premajhnega. 🙂

Očitno imaš premajhnega. 🙂
[/quote]

daj socialc, kaj se kurchis. Tvoja baba garant ni nič posebna. Katero normalno pa zanimajo neki solatarji brez izobrazbe, keša, socialne inteligence?

Kaj neki govoriš? Me prav zanima kakšen si ti? ŽENSKE NISMO TAKE IN TUDI NISMO VSEGA KRIVE!!!
[/quote]

Ženske krivine/obline znajo bit zelo zapeljive. 😉

Se mi zdi, da si ti bolj tip, ki bi bil najbolj svoboden in izpolnjen znotraj družinskega življenja.
[/quote]

Prav gotovo. Vse ima svoje prednosti in slabosti.

New Report

Close