Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zafušana frizura drugič…AROGANCA DA TE KAP!

Zafušana frizura drugič…AROGANCA DA TE KAP!

jah lej.. rada sem bila malo odštekana pa še zmeri ne preveč. žal sem vedno potegnila kratko (ko sem šla iz črne na blond sem vedla da sem lahko zelena in ni bilo to potem tako očitno kot se bere)… vse ostalo pa.. no comment

zdj me je minilo.. imam tudi precej lepš lase in eno barvo. 🙂

Jaz sama narišem skico frizure, pokažem frizerki in se potem se še pogovoriva. Odkar sem začela s tem, je zmeraj super. 🙂

Sicer ne vem za ta beauty world, lahko pa rečem, da v simplu v velenju ni nič boljše. Tam ko so tebe popravljali, so mene zaj*. Konkretno. Dvakrat. Sicer na dveh različnih lokacijah. Ta simple je kot kak fast food. Prideš, poveš, greš. To je striženje za “usput”. Frizer si enostavno ne more vzeti časa zate, če stranke ves čas hodijo v frizeraj-predvsem moški, ki se med nakupom odločijo za striženje. Sploh kakšne sobote in nedelje, to je živa katastrofa. Samo, da se jih čimveč postriže in pokasira. Moški so ponavadi tako z vsem zadovoljni, niti se njihov las ne more tako uničiti, kot dolg, ženski las.

Od takrat dalje sem se zaklela, da ne hodim več v ta sranja od salonov. Našla frizerja, pri katerem se moraš obvezno naročiti, ki si vzame čas zate, te posluša, naredi točno to, kar rečeš, ti svetuje.. sem bila tudi malce šokirana, ker niti cena ni bila tako visoka, kot sem pričakovala.

Sem še kar v fazi popravljanja las, saj z enkratnim obiskom in striženjem enostavno ni bilo mogoče popraviti tistega, kar so mi naredile v simplu. Pa tud njihov odnos, zaposlenih do učenk, vajenk al karkoli so že bile tiste mlade punce, ki so se tam učile, je bil katastrofalen, ponižujoč. Nič niso naredile prav. Če se v takem fast frizeraju lahko dobro naučiš, sem jst bicikl.

to so samo tvoje muhe in nesramnost..Povedala bi takoj da nisi zadovoljna z frizuro in pika. Ne pa da sedaj devas na internet in blatis bogo frizerko,ki si z trdim delom in pokvarjenim starnkam kot si ti služi vsakodnevni kruh.Sram naj te bo.Upam da tudi tebe kdo da na net in te blati,pokvarjenka.

Več kot učitno je več takih salonov.

npr. SILVA v Kranju.

Sodelavka je prišla prejšnji mesec od njihovega salona (mlada punca, ki je imela čudovite dolge svetle lase). Želela je imeti svetlo rjavo barvo.Prišla je pa mešanica med rjavo,roza(ta je sploh kričala iz njenih las),rdečo, sivo skratka ni da ni barve. Ko jo sodelavec vpraša o nova barva. Je punca dobesedno planila v jok. Tako razočarane je nisem videla še nikoli. Tisti petek smo prav vsi iskali frizerja da bi ji popravil barvo. Na kar rečemo pa daj umij si lase mogoče boš kaj sprala pa boš videla kaj je. V ponedeljek jo počakam punca je prišla z kratkimi lasmi saj ji je mulc v salonu tako skuril lase, da ko si je prvič oprala lase je imela suhe uničene lase,ki so se ji vlekli kot žvečiln na katere noben frizer v celem Kranju ni upal barvat. Da ne govorim kako so se zgražali nad tem kako ji je uničil lase in to punci,ki je imela skoraj do riti lase. In za tako sranje je plačala 80eur. Še danes ji pravim, da je neumna ker ni šla nazaj z odvetnikom.

No tako sedaj ima glih 10cm dolge lase in to punca, ki naj bi se sep. poročila.

SRAMOTA ZA TAKE FRIZERJE, KI DELAJO KRIVICO DOBRIM.

Prav je da se pove kdo je dober in kdo je slab.
Salon Silva si je pa naredila čudovito reklamo!!!

Ti bolj malo misliš. Primerjati frizerstvo in avtomehaniko je isto, kot če bi primerjala matematiko in likovni pouk.

Takšne teme ko nekdo izredno subjektivno sračka po nekom mi gredo rahlo na k… Daj svojo sliko gor, prej in potem, pa da objektivno ocenimo. Tako kot to zgleda zdaj, ti samo antireklamo delaš za neko poslovno dejavnost nekoga. Tako kot tista, ki nenehno piše proti Leclercu tukaj.

Šele sedajle sem odkrila to temo. Imam pa tudi sama kritike na ta salon. Tudi mene je frizerka konkretno zafušala, da ne govorim , kako je mojega 5 letnika. Mene je potem rešila iz zagate kolegica, ki se uči za frizerko. Popravila mi je frizuro, mojemu ta malemu pa tudi z mašinco, ker je bil konkretno stopničasto ostrižen. Mene od takrat tam ne vidijo nikoli več. Tam za moje pojme niso frizerji ampak fušarji.

Mene pa zanima kako da v Sloveniji sploh ni mogoče več najti nobenega frizerskega salona, kjer bi uporabljali barvo za lase Wella, ki slovi kot profesionalna vrhunska znamka. Do sedaj sem bila sama z njo izjemno zadovoljna, žal pa po odhodu moje frizerke v penzijon, ne najdem več niti enega frizerja, ki bi me postrigel res tako kot me je ona, prav tako pa kličem naokoli in sprašujem kje še sploh uporabljajo barvo Wella. Od tega sem dobila že nekajkrat odgovor, da te barve ne uporabaljajo več, ker naj bi bila PREDRAGA!!!! In kako to, da frizerske storitve katere računajo od min.55€ do 100€ ali bi celo zaračunavali še več, ne pomislijo da so predragi in to za nekaj malega striženja in barvanja narastka.Po mojih izkušnjah je večina frizerjev da ne rečem totalno nesposobnih, neprofesionalnih in v veliko primerih naredijo ogromno škode. Poskusila sem v nekem frizerskem salonu, kjer me je frizerka prepričala, da bo barva uredu, kot je bila Wella. To naj bi bila barva Kemon. da ne rečem, da sem v ogledalu opazila, da mi je iz ne vem koliko tub stiskala ostanke barv in ko je opazila, da sem jo gledala presenečeno, mi je rekla, da mora zmešati čimveč barv, da ne bi bil na koncu rdečkat oddtenek na mojih laseh. Ven sem prišla da ne rečem..oranžno, rumena, rjava, pramena obupna izjemno grdo, o neki blond ravi ni bilo niti najmanj govora, pa še tisto se mi je barva izprala, brez leska..skrtaka grdo.Sama ne vem kam naj se obrnem, vedno znova sem kje zastrižena, komaj mi malo lasje zrastejo, da se malo popravi prejšnja škoda in glej ob naslednjem striženju je spet kak fuš na drugi strani. lasje mi sploh enostavno ne morejo več normalno zrasti in trenutno imam zarezano na obeh straneh glave, ponekod mi manjka tudi kak šop las, mislim katastrofa! Kako to, da se najde cela vrsta frizerskih salonov Wella na Hrvaškem, v Bosni, v Srbiji, v Avstriji in Italiji, le v SLO očitno ne obstajajo več, kot se tudi ne more kupiti te barve za lase in je rezervirano le izrecno za frizeraje. Sem se že pozanimala pri generalnem zastopniku in uvozniku za Slo., kjer se še pogovarjat niso želeli in mi drugega ni preostalo, kot da sem naročila barvo direkt iz Nemčije, kjer pa je cena dobrih 5€ za eno tubo! In to je za slovenske frizeraje predrago??? Ali se jim samo ne ljubi delati kot bi morali in gledajo le za svoj žep in zaslužek in to brez morale, vesti ob tem, da so ljudje na koncu razočarani, hkrati pa so še nesramni in arogantni. Ali sploh obstaja kakšna kontrola, inšpekcija, ki bi tudi nadzirali delo frizerjev, saj mislim, da kot zaračunavajo, bi morali lase oblikovati brez najmanjšega spodrsljaja! Če pa kdo ve, ali še kje obstaja kak frizerski salon, ki uporablja Wello bi bila hvaležna za info.! Lep dan

Najbolj smešno se mi pa zdi, da je avtorica te teme napisala, da imajo zaposleno frizerko, ki je delala kot natakarica. Ja bogu hvala da je delala in si služila denar, če ni dobila službe.
Po tem stavku sem videla, da ste ena egoistična, sebična in…. rajši ne bom naštevala ker nimam lepih besed.
lp

Očitno, da so v Slo.sami “profesionalci”, ki so usposobljeni za milijon stvari istočasno, vsaj glede tega komentarja tako sklepam. Zato pa smo, kjer smo! Po mojem mnenju se neka delavka, ki se je izobraževala na področju gostinstva vsekakor ne more primerjati z frizerstvom, ki je povsem svoje področje in sem prepričana, da tudi frizerstvo zahteva kar veliko delovne kilometrine, prav tako pa znanja s področja kemije, kot je mešanje barv za lase itd., spremljanje frizerskih standardov in novosti! Zato mislim, da ta vaš komentar vsekakor ni upravičen. pa nimam nič proti temu, če človek dela, samo naj dela na področju za katerega se je izobraževal in kjer delo obvlada, ne pa da se le zamahne z roko v smislu “važno, da se dela”! Očitno se dela res, samo kaj..ŠKODO IN SLABO IME!

New Report

Close