Najdi forum

Splash Forum Politični čvek “Zagradec bo gorel!”

“Zagradec bo gorel!”

A ni tako rekel poglavar drušine g. Strojan Mirko?
Kako to, da mediji in Hanžek te grožnje (Zagradec bo gorel) niti malo ne problematizirajo? Prav tako ne problematizirajo izjave omenjenega vodjo družine, ki je rekel “o, mi imamo veliko orožja, a je tako dobro zakopano, da ga nihče, niti policija, ne bo našla”. Zakaj noven novinar ne vpraša tega poglavarja, če je to prav, da imajo toliko orožja in da se recimo vozijo z neregistriranimi vozili?

Ne vem, mene pa to zanima…

LP.

Potem pa kar pot pod noge pa v Postojno. Če pa lahko še malo počakaš (potrpljenje je božja mast!) pa na Trubarjevo.
Saj tržnica, ki ni daleč, izgleda kot ena velika njiva, kajne Zoki???

Oprosti. Očitno ti po odgovor ne bo potrebno tako daleč, menda samo do Iga – če na cestah ne bo zapor, seveda.

No evo, javno so povedali da imajo orožje, če bi to slovenc izjavil bi takoj poslali specialce na doma, če si Rom, pa ni panike, res si lahko v naši državi varen…..??

DVOJNA MERILA ! ! ! ! ! ! !
“Bravo” naša politika, policija in ostale ustanove. Sedaj se je pa pokazalo, da so zatajile na celi fronti. Ampak kaj moremo, takšne imamo in takšne moramo imeti radi, kljub temu, da nas kaznujejo in nam pobirajo davke, pa še to ni dovolj, še romi nam kradejo. Torej je jasno. Vsi so ugotovili, da je treba vzeti tam kjer je in dati tja kjer “ni”. Ampak tam kjer ni se mi zdi, da so sami pogoltneži, ki jim ni nikoli dovolj.

Bravo Ižanci!

Kot leta 1848 ste se tudi sedaj uprli zoper samovoljo gosposke.

Bravo, moji sorodniki!

Janez Kranjski

New Report

Close