Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zahvala vam, moji prijatelji……

Zahvala vam, moji prijatelji……

Dragi moji prijatelji, prijateljice !

Včasih je dobro in tudi prav, povedati kaj misliš in hkrati tudi čutiš. No in tokrat menim, da ste si zaslužili vso pohvalo za včerajšnji lep dan, ki sem ga lahko preživela z vami na netu. Prav vsak od vas, ima zaslugo za mojo dobro voljo in veselje , ter smeh. Ponavljam, prav vsak od vas !
Bili ste super ! ! !
Aha. Dani se, pa naj vam zaželim še lepo in prijetno četrtkovo jutro, nastalo po mokrih sanjah…predvidevam…heheh……
In moje mnenje o gmajni ” Tjavendan ” en sam tukaj ne predstavlja nič, vsi skupaj pa smo veliko !!

zajček, ki gre ta hip na jutranji obhod !

Zajček moj mili, dobro jutro.
Hvala.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček, naj nas tvoji jutranji pozdravi… ki so res skoraj nočni, še dolgo spremljajo.

Lepo dobro jutro zajček tebi in vsem ostalim, seveda tudi Marički, ki je danes nekam zgodnja :)))))

Jani

nova
Uredništvo priporoča

Hopsa, lepo presenečenje Mariči !
Vidiš tudi taka presenečenja me osrečujejo!

zajček

Heheh, nočni, Jani. Ti ga pa pihneš. Ampak veš, si pa lepo napisal tale tvoj prvi stavek……

zajček

Aha, ko se Jani potrudi, lahko napiše tudi lepo 🙂

Ampak trudiš se pa tako ali tako ves svoj čas, a ??
Pravijo sicer, da se brez muje, še čevelj ne obuje.
Samo jaz ne vem zakaj je vedno potrebno v vsako stvar vložiti toliko truda. A ne bi moglo iti na malce lažji način, včasih no, ni nujno, da vedno.
Ma kaj jaz vem, saj tako ali tako nič ne vem…..hehehe

he, he, zajček. A ti bo danes spet prišlo?

Lili želi vsem dobro jutro in veliko sončka ter slastno kavico

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ponižno upam in……..
pričakujem, ja !!!

zajček

Zajčiiiiiiiiiii 🙂 .. dobro , lepo, sončno, mokro (ups:) .. in kar je še ostalih superlativov ….. jutro 🙂 … tebi in vsem ostalim 🙂

B.

Barbi, cmoka !
Tudi tebi lepo in he, he, malo bolj vlažno jutro. Menda bo vroč dan ??

lp, zajček

Če pogledam tole našo veselo druščino, ti povem, da se splača potruditi… vsak dan sproti 🙂

Naj vam bo ta dan…. full vesel in zelo lep!

Jani ma lep dan :))

Res je, in prav je, da se vsi zavedamo tega, koliko v bistvu pomenimo drug drugemu, na tak ali drugačen način. Ne najde se ravno lahko , taka prijetna in usklajena druščina , zato moramo paziti drug na drugega.. To povem le v toliko, da ne gre mimo nas, da se malce zavemo tega, se zamislimo, teh misli razveselimo, in nato s polno paro plujemo naprej, pod isto zastavo, na istem krovu..

Lili en dober kofe in lep dan tud tebi!

Jani

Naj bo tudi tvoje jutro prav tako dobro, lepo, sončno, mokro… heheheheh 🙂 ma ja.. ravno tako, kot ga ti želiš nam, Barbara!

Jani ma še…. :))))

Hvala Jani! Kofetek je že bil! Mmmm, dober kot še nikoli :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jutro zajči in vsi ostali borci!

Ja danes se obeta zelo lep dan.Izkoristit ga je potrebno do konca in naprej…
Skratka nismo od muh,kajne zajček.Uh mene pa tale testatura jeza,mi pozira črke grrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, a vidiš da te berem.. k si me včeri neki fegerala.. da ne berem :)))

Jani je skoz nekje za tabo 😉

vroč bo ja .. sploh če bojo spet cel dan sanje tuki aktualne .. tamokre 😉

se bo treba it mal hladit :))))))

B.

Za to se je pa bilo vredno potruditi! Za dober kofe.. pa človek že kej lepega napiše a ne 🙂

Jani

kaj maš še Jani ?

a maš kej takega kar bi blo tudi zame zanimivo ???

B.

Ja, samo da bi se do noči malo ohladilo :))
Če ne zna biti tudi noč mokra in vroča, hehe…

ja sej … a ni to to .. kar bi si vsi želel :)))))))

hehehehehe :)))))

B.

Ja, muca, včeraj si tasturo zalivala s solzami smeha, danes pa hoče ona mal jest. Dej ji futer, da bo mir….
Današnji dan je treba izkoristit ja, sprehod po potki, pol pa na hitro v grmovje :)) gledat če je kaj telohov :))

ooo, je, ja…..
malo crkljanja, malo divjanja, muzika, nočka, mokre sanje. Kaj lepšega naj si še želim?

zajček bi šel zdajle na hot potep okoli morske obale……

New Report

Close