Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaj…. dan !

Zaj…. dan !

A se tudi vam tako zdi ?

Nikita misli , da je krivo vreme in nima pametne ideje , pravzaprav bi se kar kregala , ali pa jokala

oki, gremo se kregat :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Dejte, no punce, kregat pa res ne.
Evo, sonček je mal’ pokukal, pa bo takoj boljše.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Meni bi pa tko odleglo , če bi lahko koga fajn nadrla !

Nikitka je borbeno razpoložena

oki, nadri me, ker bom ugasnila lučko, hehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

O.K. Pol sem pa mirno spravi name, sej jest se tko ne znam kregat.

Ajde, navali, udari.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ojoj, še en tak. Moj je isti. Se sploh ne da kregat z njim. Potem pa sama izpadem tak butelj. Bemti! Zakaj?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Tko ti bom povedal.Skozi življenje sem probal že vse sorte.
Sem se tudi kregal, pa sva se potem počla na smert, si zmetala v faco
vse živo, potem je bil pa @!#$. Zdej v drugo sem to taktiko opustil, samo tud ona ni tko jezljiva in se da kar pomenit na lep način.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Samo, da je v drugo bolje. Ampak mene pa prav jezi, da se ne da včasih fajn skregat. Sprava bi bila potem še slajša, hehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ČE bi bla sprava.Ni vedno nujno.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

oki, se strinjam. Če…

če bi bula imela če,
bi bila čebula, hihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A sva midva ta zadnja tukajle gor?

Nikitka se je očitno odločila za drugo varijanto.

Grem pa še jaz.

Ajd!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kje je zdej Nikitka, da naju napiz……

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Evo mene nazaj.
A misliš, da lahko na tem forumu pišemo brez okrajšav grde besede? Me blazno mika. Tudi jaz sem jezna. Bi tako preklinjala…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hejla..hejlo…..
Kaj se boste kregal..brezveze…Jest bi se pa samo lubčkala..cmok cmok cmoooooookkk..cmok cmok cmok…

mam enga velikega pstuha doma,ki sam čaka da bi se kregal..pa se mu nasmejem in rečem jok brate odpade..nisi na pravem naslovu! Odjahaj z mene in odkljusaj naprej…
kaj se to pravi..Vreme je lepo…komaj čakam..da bo dežek..Potem pa dežnikec..in cop cop..okol jezerčka..wauuu…da mi je še srečat kakega mmmmmm..koj sprobam tisto..poljubi me v dežju…na mokre ustnice…..jao jao…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tako, sita sem vsega, kot mravlinčje juhe,
zdaj pa sem se odločila popiz…………….ti!
In zdaj pozor:
kaj misliš ti, da si, a, da se bomo kar kregal,
ko boš ti to rekla, a, da bomo kar piz……….li,
ko se bo tebi piz……….. Prav! Zdej te nadiram,
pazi: aj u rojstni kraj, zdej, takoj, te je glih za
eno prov, da boš lahko šla, mravljinec priščipnjeni, ko me tako jezi ta tvoja 0-kilaža, jaz pa moram vse to, kar visi na meni, skozi s sabo vlačit, pa me jezi to, da si ti tako lepa, jaz pa kot ….. ma kaj, piz…… kaj ti čem govorit, ko sama veš, kakšna sem. In me jezi, ker so me nadrli, zdaj se bom pa jaz
kar nad tabo znesla…….. pa če se ti da, vrni s potenco, da bomo videli, kako se lahko fejst babe med sabo skregajo, lase pulijo, z nohti praskajo, z jeziki režejo.

Ajde, vrni zdaj, pismo rosno, da ne bom čisto iz glajzov skočila, dejmo zdej, važička, kje si zdej! Napiz……. če se upaš, daj no!

Sem pravkar stolkla eno veliko skala, lahko zdaj zdrobim še tebe, če hočeš, daj, pokaži pesti, ti mrcina mala!

Heh, heh, heh, a je bilo dobro! Hitro s komentarji na dan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Wauuuuu..kot kaka kriminalka..ufa..jest kr bežim preč…one..tepla se pa ne bom!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nikitaaaaa!!!1 A ne da si hotla napisat..ZALJUBLJENI DAN!! hehehe aha..jes jes jes…cmoka cmoka cmoka cmokaaaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, tole je pa bilo adrenalinsko, hehehe…
Sem že skoraj verjela…

A si že napisala Rojstvo?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Muco spet meče, bemti… pa tako zaj… dan je bil :)))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kwa pa meče ja..meče…a še tebe vržem…hihihi..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja , kadar vidim , da nisem v premoči , se odločim za taktiko zahrbtnosti – pa te ugriznem v rit , tko !

he , he , Nikitka, he , he , he … a sem te … njam !

dej, hihihi…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

btw, Ronan je… spet!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ham ham….sej vem enga kušlca direkt na rito si ji prlepla..TKO!
jao fajtanje na vidiku…jao ljudi..ajde da vidite…ljube se u G*****..gegegegeg

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close