Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaj…. dan !

Zaj…. dan !

Bla bla bla..dobro vam jih mi masiramo..da so mišice tak trde..vi pa bolj zabušavate..ekla..Bemti lenuhi!!

P.s. se vid da smo ženske večje delavke..hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A hočeš rečt, da ti vedno gor zlezeš in masiraš sem in tja? To je pa ja
fajn.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jest hočem rečt,da smo ženskice bolj pridne..eko..a ne vidiš. dober trenirane mišice …so rezultat dobre trenerke….Hmmm a ma vi moski ste mi slabi trenerji…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki,čaki, mene še ne poznaš. Ne moreš trdit kakšen trener sem.

Zdele sem slučajno videl na Srednjih en post od Samota.Poglej.
Prisežem, da nisem jaz. Sem se pa narežal 100 na uro.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hahahahah sem šla čitat juhu..pomoje me ne razumeš..hihi sej ni čudno..majko mila zaštrikala sem celo garnituro

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))

… in Nikitka skrije ritko z repkom , ker si muca že brusi krempeljce

hahahah Ja vidlaaaa..in takoj nate pomislila..hmmm pomoje si to ti! Hihihi,sej ne radiš prikrivat..hudir je če preveč daleč nese…:)))) je pa gut…)

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Nikitka..ja ja bomo videl..so rekli slepci!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. a ti pa že nisi tak :)))))

Nikitka bi S. predlagala , da gre med gasilce

za drugič..se pa le nam tukaj raje zaupaj! Nikar te bit preveč nerodno..bomo pomagali…….a prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ta je dobra, med gasilce.

Jest grem pa zdej domov. Mejte se še naprej lepo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

A me maš za takega, da šel to pisat ? Pa še z imenom ? Lohka bi si dal
recimo kakšen nick, a ne ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja Nikita..je hudič veš..če preveč daleč nese…..

hihihihihihihi juj mal je treba nagajat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja sej..najbolj je pobrisat! Pa sviz damu!
he lepo se imej doma..pa princesito fejst stisni..pa taveliko kraljično…polubčkej..od nog do glave…a prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Rade volje bi mu pomagale , a ne , muca …. juj , jest moram kej spit , ker sem se že spet polulala od smeha ….

Nikitka se REŽI

hahahah Aha! mam te ja …………..

rada cmok*******§§§§§§§****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hihihi..men pa solze lijejo…..jujjjj

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he , he , mater , pa je dan rešen :))))))

.. samo škoda , ko je naš Brusko potonil , on bi kako hudo na to temo znal povedat

Ej Nikitka..hudirja da je res sramežljiv..lej..kak jo je podurhal..Ampak men je pa tolk všeč..hihihihi k je tolk sramežljiv..pismo..ej moram pazit! Se bom še zalubla…pol bo pa hudič! hihihi
Hja Brusko je sigurn v elementu nogometa..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moja ljubljena najdražja šefica,, Nikita zlato moje, zajček te spremlja skoz in skoz….
( danes je zajček bil zeelo zaposlen )

lupčka Nikiti!

Bo ti zajček kupu novo toblerone ***

Tristo sračkotov in en zvezdni zahi, Marici berem tvoje poste in se cudim… In se enkrat spet berem, pa se se bolj cudim… Danes pises, kot da si mal ta pristnega močeradovca srknila.. Vem, da nas hoces spraviti v dobro voljo!!!!…

Problem je v tem, ker tako prepricljivo pises, kot da se vse ze res dogaja… Orka dus, hiter dokoncaj ta scenarij in poslji na TV.. Sem siguren, da ni urednika, ki ne bi take izvirne domace drame posnel… Dober, da poznam odnos med tabo in in tisto, ki bi jo tako strokovno zmerjala in tepla, pa se zato ne sekiram.. Mal pa me le skrbi, kaj si pa neuki nakjucni spremljevalci foruma o tebi po vsem tem mislijo…Hehehe, to pa kar sama presodi… Se dober, da imamo Tjavendan… uf, kako si se izpuhala!!!

Ne zameri, samo ce bi si vsi tako razdajali ljubezen, bi nam je kaj malo ostalo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nikitka, zasluzis najvisjo oceno iz iznajdljivosti… Iznajdljivost smo imeli nekoc v agresorski JNA za najvecjo vrlino!

Ves, moj Bin je nocoj spet v travi nasel ježa.. Ta se je samoobrambno zvil v žogo in rezultat je, da ima Bin, ki je se mlad in nima izkusenj, sedaj otekel smrcek in popikani taci.. Hehe, ce bi ga polul, bi jež mislil, da dezuje in bi … ha, kdo ve?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nikitka, zajcek ni kriv, ce ste primorke tako vroce, da se vse topi okrog vas…Drugic moras nabavit cokoloda iz Maroka, ker ima nizje talisce kot svicarska..

Pa zapomni si ze, da ce zajcka ni na forumu, je pac njegova prisotnost potrebna drugje..
Tko, da ves!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close