Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaj… dan II.

Zaj… dan II.

Zdaj se bom pa jaz malo sprostila. Naj mi oprosti generalni direktor:

jebemti, kako sem jezna. Še vedno je avto na servisu. Ravnokar sem izvedela, da sem EDINA V NAŠI VESOLJNI SLOVENIJI, ki rabi pof…. kabelček za klimo, ki mi ga je tista tatinska piz… precvikala. Zaradi tega kur… sem zdaj že skoraj 3 tedne brez avta, ob 100 jurjev bom (kljub polnemu kasku) zaradi displeja, ki ga je ukradel tisti piz.on, pa še brez avtoradia sem ostala.

Piz… materna! Če ga dobijo, ga zbutam do nezavesti.

Tisti kabelček naj bi prišel direkt iz Francije in je danes osmi dan (če ne že več, pa jaz ne vem za to). Če bi prej vedla, bi ga šla sama iskat.

okej, se že boljše počutim.

exqueezme za tole, ampak drugače ne gre.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

jaja … sej štekamo :))))

dej še mal no .. je tok fino brat, ko se pizdi še kdo drug in ne sam jest :)))))

Kar daj si duška Lili, še meni odleže :))))))))) Res!

Sočno Lili, sočno!

No , kok si luškana , ko se jeziš :)))

Ja , kasko si lahko nekam vtakneš , če ti vlomijo v avto !
No , nam so ukradli tisto rolo , veš , ki pokriva prtljažni del v karavanu . In ti lahko povem , da smo tudi edini v SLO , ki nam tole manjka , pa so naročili , pa je prišel čist X barve , zdaj pa nočejo poslat nazaj , ker kao da tega ne menjajo , ker ne gre v prodajo kot rezervni del – samo po naročilu. Jebeš ti tako naročilo , ko naročijo narobe , pol pa hočejo , da jim to reč plačaš – cca 50.000 sit ! Jasno , da smo morali dat akontacijo , brez tega niso hotli naročit !

Traja pa že od llanskega poletja – toliko v vednost !

Nikitka bi hitro uredila stvar z mitro , če se ne bi bala , da jo dobijo

Lili…. ti kar dej.. še enkrat… Hehehehe, kolk je pa tole dober brat.. čaki, grem še enkrat :)))))

Jani gre pomagat butat tistega piz***** če bo potrebno :))))

Lili, do sobote do oo:oo hočem ribo nazaj, ne glede na tvoje težave z avtomobilom. Na končni postaji tvojega busa, te čakam !

Lili, moje stranke bi rekle:

“Jebo sliku svoju, al se razpizdi ova mala!”

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To je pa de best post, kar sem jih bral, bravo :))))))))))))))))))))))

Zajček grozi jezni Lili? Hudooooooooooooo!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Brusko, če pride direkt od srca, potem je ta naj tabulš. Ma sem se velik boljš počutla, veš.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A, Lili, još si dobre volje, mada nisi najbolje :)))))))))))))))

Ja, kaj češ. Tudi dan ni najlepši, pa še glavobol imam.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Pismo, mene je včeraj pisker bolel. Ko me je nehal, sem bila najsrečnejši človek v gmajni, tako olajšanje je bilo.
Bo boljše, boš videla….

New Report

Close