Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček….. :))

Zajček….. :))

Najlepši in najtoplejši pozdrav in lepo jutro, pa sploh lep dan, samo za mojega najboljšega advokata zajčka….

Jani, ki je zelo vesel… da je spoznal zajčka

p.s.

vsem skupaj, dragi Tjavendanovci, prelepo jutro in res en lep dan. Če bom danes malo manj tukaj gor… čas je tisti, ki me preganja, zato še enkrat, lepo jutro in…. lep dan!

Jani

Jani !

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) !!!!

zajček, ki je tudi vesel, da je spoznal Janija !

Zajček, ampak, res :):))))))) bi bilo škoda zamuditi srečanje kluba osamljenih src :))))))))))

Jani zdej spet mora… delat :)))

Zdaj vsaj osamljeni nismo več :)))))))))
oki, se beremo potem, grem jaz tudi malo delat, če se bo dalo :))))))

Sej tud jest ziher ke napišem a ne? K je tema tolk očitna pa se mešat kr tko……al pa pečat s tem zajem ni ravno fino.
No ja kakorkoli že…DOBRO JUTRO vse skupaj.En lep deževen dan vam želim…Naj vam teden dobro zalaufa…

P.s. Muca razmišlja če ne bi tisto prerivanje okol zajčka definitivno “zakopala”Tisto nevoščljivost,ljubosumnost in puljenje del…nekaterih sexi članov moške populacije tjavendana..
Zajči kaj misliŠ???Sej itak brezveze..sej smo itak v haremu tuki!!??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahaha, ampak, je bla dobra tista o osamljenih srcih :)))))

Jani je vesel, da ni več v klubu osamljenih src :)))))

Muca… ja madona sej je tole ja .. naš forum, glih zakaj ne bi smela kej napisat :)))

Lep dan tud teb, muca 🙂

Jani.. k je zeloooooooo vesel :)))

Muca, v našem haremu tuki, smo definitivno vsi od vseh, pa vsak od vsakega !! Več ko nas je bolje je :))))
Z zajcem pečat se je že fino, vpraši šefico !

Ja , tako je !

Šefica spoštuje in obožuje svojega zajca ….. pa Brusita tudi !

A ostali, a, smo pa le senca od dima od dreka, a?
Bemti, šefica, a veš kaj! Že res, da so ti eni bolj
všeč in eni manj, ampak – za šefico smo te pa mi
postavli, da veš. In če nauš imela vse glih rada,
te bomo “odstavli”. Zdaj pa hitr napiš, kolk ti kdo
pomen, kar hitr, zdej, takoj, tukile, kr koj!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

To Mariči nek se čuje!!!!
da ne bomo izglasovali interpelacijo Nikitka paz se!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….. ki jih ne bom tule posebej omenjala , vključno z tamalima dvema !

Nikitka vas ma rada !
Kar itak že veste , ampak vsak ima svojo barvo , tko !
Mariči – kraljevsko modro
Brusek -roza
Zajec – tud roza, sam z njim nečem imet nobenih “roza” seans , roza torej – ampak samo figurativno :)))
Jani – oranžno
tamale dve – zeleno , ne gre drugač , sta še prefrišni :))) ma ni mišljeno slabo , nasprotno , zeloooo pohvalno
Štump – črno, kot njegovi posli z zavarovalnico
Špelca – hja , ona mi vzbuja ene take vibracije med modro in rumeno
mambica – jasno zelena , ni dvoma
muca – he , he , no , tole je pa težko , ker ona je pa štrajfnasta :))))
čebelica – ja , tudi ta je na črtice , kako pa drugače in to oranžno-črne
ježek – hmmmm , on je pa trd oreh , ga ne bom strla takole javno , pred vsemi 😉

A sem še koga pozabila ????

Nikitka je zdaj uplašena , ker Mariči je , hmmm…… huda zverinica

Štrajfnasta hmm mal razloži prosim…a nisem čista niansa…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nikita.. jest vem da je tvoja barva.. rdeča :)) Voditelj.. ja sej zato si pa šefica :))

Jani ma rad oranžno 🙂

Čisa v mislih in dejanjih, ampak kot muca si pa
najbrž, ja, sej je res težko razložit. Dejva tkole:
si kot bi bila karirasta, pa nisi karirasta, a veš,
aha, zdej mi je pa pršlo, si kot tisti v zaporu a veš, ko imajo štrajfne na dol! A veš, a zdej veš, a ti je pršlo, kva je štrajfnasta!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahah aha je pršlo..še zatulila sem zraven..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmm, tole je blo pa mal čudno , ker mi modra ni proradila .
Ma , saj vam je jasno , a ne ?!

Nikitka pa ne ve , kake barve je sama

.. ha ha ha .. oki .. se strinjam .. zelena je uredu .. ampak frišna .. no .. o tem bi se dalo še debatirat :))))) .. pravtako o tamalih :)))) no vidiš, tuki bi mi tiste petke s tvojih mega dobrih škorenčkov prišle prav :))

B. ima na forumu že kar nekaj staža :)))) samo časa bol mal 🙂

ups .. tale zelena je pa res killerska :)))))))

Tole o barvah se bova še pogovorila , :::)???
Ali nisi opazila mojih belih pramenov , hočem reči izrastkov :::))???

V resnici sem mauričen !!

in sem v vseh barvah kot si opisala druge !!!
p.s.
(ljubezniv, razumevajoč , neučakan, prostaški, PLAŠEN , zelenc -gled. posilstva ……) ja DVOJČEK “two face’s”

hvala
.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

… he , he taka muca si ko tista od Whiskasa …… za pobožat , he , he ….. a ne , dečki ?!

Nikitka je tud mačja šefica , mimogrede

He , maco , opazila , opazila …. če imaš dober spomin , se boš spomnil na moje izjave o moških s sivčki ob strani :))))
Ja , saj si mavričen , tako kot ti niha razpoloženje , a ne , ti mavrični mačkon – kot tisti Bojan iz risanke , he , he .

Nikitka ima pa vseglih bolj oko za dečke v črnem , če pa sedijo v terencih , pol pa sploh :)))

A ti piham na dušo črno , kaj ?!

A je muca bla mal agatna????

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

… he , he , se mi dopade , ko nabašem na kakšno , ki je manjša od mene :))))

Torej , kot prvo – zeleno imam zeloooo rada ( mimogrede , a si opazila , da imam tud zelene oči :)))
Kot drugo – mišljeno je bilo , da sta zeleni po članstvu v klubu , pa tudi po letih – če se primerjata s šefico :((((

Nikitka ve , da petke koristijo – a veš , da si je visoke petke izmislila ženska , ki so jo vedno poljubljali na čelo ?
Pri Janiju pa mi vseglih ni pomagalo ;))

Lili se strinja z zeleno, saj jo ima zelo rada.

Zdaj pa se poslavljam. Grem počasi domov. Lačna.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close