Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček….. :))

Zajček….. :))

heheheheh, nikoli te na’um pozab’u !!!
cmoka !!
.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

viš..sej gre…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kam sem se prpopala sory lumpi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A bi bil rad štrajfnast…???
Hm m če dobro premislim……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki sem pa blond a je kak vic al kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jp, dec mi :):)))

knedl, knedl

Ma neeeeeeeeeeeee, muca, ti razložimo na naslednjem srečanju, prav? :))))

Jani zapušča klub in gre.. žurat 😉

Joj orenk za zažurej no!!Ja te bom držala za besedo..ti kdaj pa planiramo naslednjič..a bo prekmalu če prašam..???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. ha ha ha .. Nikitka, zato se pa jaz pri kitajcih vedno počutim tako domače :))) v njihovi družbi sem celo brez petk … velika :)))))

drugače pa sem tisto zeleno … štekala … leta pa … a ni to nekam dolgočasna tema :))))) … vedno nas daje neka nostalgija za tistimi .. starimi dobrimi časi :))))) .. za katere sploh nevemo točno .. kaj in kdaj so bili :))) B. je prepričana .. da jo najbolše stvari v življenju še čakajo :)))))

B.

….. ma za Janija pa še pručka nebi pomagala :)))))))

Draga šefica, naj ti ne pride na misel kakšna pručka :))))

Jani se je zaobljubil, da bo tudi pokleknil, če bo potrebno 🙂

Jani ma tud rad zeleno… o letih ne bi, ker še ni 24 ur, ko so me vragi postaral za celo leto… glede pručke…. kot sem že rekel… bi tud pokleknil, samo, da vam ne bi bilo potrebno nositi pručke za sabo…

Jani, koji voli zeleno i malo :)))))))))))))

Nikitka je mavričnih barv.

Le odpri še enkrat tvoj post, pa boš videla da si res.

Pa sej se mavrično tudi obnašaš.
Če človek ni pazljiv, je hitro iz roza tepihov v črnih oblakih :))))))

EEeeeeeej Barbi, taki stavki so mi najbolj všeč, če napišeš, da veš, da te najlepše še čaka. Jaz se glih tako počutim.

Brus, ki ne bi zavrtel življenja nazaj niti za minuto. (no, mogoče bi samo soboto še enkrat.)

Jani, drugič ji nalč pritisni enga………..na čelo. :))))))))

Tud jest bi… še eno tako sobotooooooooooo :))))))))

…. he , he , to se pa dobro sliši :)))))

Nikitka pamti , pamti , pamti

Ja , sej , če se ne bo vseeno sklonil , bo priletelo v luft 😉

Nikitka se je počutila kot palčica

Po širokem morju
plava ribica,
ki nad vse čarobne luskice ima.
Vse jo občuduje vsem zastaja dih
ko čarobna riba plava mimo njih..
Mavrična ribica,
kmalu spozna,da sreča je če komu kaj da.
Sem biser morja plavam sem in tja
kdor me pozna me rad ima…

ja ja mavrična je…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A namiguješ , da se mi še ni odkrilo , da me prava sreča čaka samo , če čimvečim
dam ???

Nikitka je za razdajanje – vendar lagano

Ma jok….ej je velik kitic…pol pride še marsikaj..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He , he , mačka , lepotec me je full razveselil. Pa sem ti hotla vrnit vsaj tako hard , ampak tvoje drevo ima prešvoh vejice :((( in moj lepotec je padel dol !

Nikitka ima rada mal , hmm , kako bi rekli , mal MOČNEJŠE dečke , he , he …

:)))))))))9

:))))) ni kej .. tud tebe je doletelo :))) čez noč postaranje za eno leto 🙂

v bodoče pa o pručkah ne bom več razmišljala, oki :))

B.

Joj Mariči, prou si jim povedala. Če bojo tkole govoril, bova drugič midve same šle na žlikrofe

Pandica, ki še zmerom upa, da bo nekoč Maričkine žlikrofe probala…

Mislim da bo to kar vredu – modro je morje in tega obožujem. Tja hodim na polnjenje baterij, kadar koli se mi spraznijo. In rumeno, sončno,…. Od nekdaj sem si želela imeti rumeno, oranžno, toplo, zeleno,…dnevno sobo. Ko bom velika bom jo bom imela. Do takrat pa imam takšne prijatelje. Lepo.

New Report

Close