Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajcek…

zajcek…

Ja, drži peščice zame !
He, a ti je dober ta peciv ???

Pismo, muca, ma sem res problem, tud kave ne bi zdejle….
Sploh nič, kaj pa vem….
sej bom lačna potem okoli 13. ure.
bom jedla svaljke pa golaž, pa veeliik zelene solate, z mojega vrta.

KUll mega….pa ne sma men..vsem!!!
Jest bolj uživam ko pečem..pa pol opazujem kak se bašejo..hihihi

Tko kot pa z gobarjemnjem..uuu sem se spomnila..tako rada gobarim..a gob niti ne obožujem tako kot tisto hojo po gozdu..in globoko dihanje…

he pa še to povem..moj gospodar kot seveda spet ne mara gobarjenja..pravi da bi največjega jurčka zahodill..aja pa še klopov se boji..hihi revček!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mogoče ga bom jaz danes tudi spekla. Veš, je dobro včasih, ga prerezat na pol, pa namazat z kako dobro marmelado.

Sama grem tudi rada nabirat gobe, lisičke. Pol pa rada jem lisičke z jajci, al pa juho z lisičkam in krompirjem.
Klopov se ne bojim, samo nočem peseka s seboj jemat, ker me je potem skoz strah za njega ! Pa nisem sproščena potem u hosti…On pa sili naj gre še kuža , pol pa raje ne grem.

Je pa lepo v gozdu, ja !

huuuuu Tud jest mam velik solate….hmmm bi jo kar šenkala mal..sej že druga tako lepo dela..boh ve a je kje kdo,ki bi dobro lepo solatko-domačo papal!!!Mu jo rade volje šenkam….
jest bom pa danes kosilo kar zunaj v večini nredila..mal kotletkov pečenih..pa krompirčka pa solatko( r redkvico in rukolo) in seveda juhica,,dons bo kar šanpinjnova z krompirčkom…taka kremna..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uu krasno…viš nova ideja-dobrodošla…
Hja letos sm se odločila da bom izkoristila karseda vse..in seveda tudi nekaj stvari vlagala,za ozimnico.ne mislim pretiravat ampak vsega po malem..
Zdej čakam jagode….tiste baronove..pa bom med drugim tudi malo marmeladke skuhala…
P.s. jaz namreč zelo rada vlagam..a me je moj dragi zmeraj..kaj boš sej ni vredno..sej se še boljše kupi..ampak sem se odločila…je čisto drugače za roke vzet!tako!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca jaz bi tudi to, kotletke pa krompirček raje danes…
čaki a čem spremenit režim kuhne….

no kavelci in korenine, kdo bi solatko pr mucki papal danes?

Matr so pri nas eni leni..grem kar sama delat..dost mam tega jamranja in poležavanja..zajči lepo soboto..pa tako kot bi Jani rekel..veliiikkkkooooo sončka..heheh
Cmoka in papa!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mam idejo dons prid ti k meni na južno…hehejutr pa jest k tebi na golaž..haha pa bo!!!kaj praviš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej, jaz imam tudi domačo kuhano marmelado iz jagod.
Se splača!! Tudi pr nas se veliko vlaga ! Še vedno se splača…( govorim o sadju in zelenjavi )

To ti je najbolj pametna ideja !
Jaz sem ZA !!!!

pa, pa !
************

Viš zajček da sem dobro.. k me tolk časa ni blo n’č na forum :))))

JTLC!!!!

ja že.. zdej delajo že vse vlečnce :))))))

Jani pozdravlja muco :)))

ha.. no če muco zanima.. pižama… ma sej se niti ne upam vprašat.. kaj je med kožo… in pižamo hehehehehe

Jani je zdejle glih mal.. tko v .. elementu :))))))

ja ja ja :)))))) no kje je zdej ta .. kufe :)))))))

uf, ti povem na uho:))))))))))))))))

ZTLC!

e marija, da si malo starija, sve bi ti dao, svojom bi te zvao :)))))

Zajček.. kaj pa N4O :)))))))))))))

JTLC in ti želi full lep konec tedna! Dijo! :)))))

Tudi to bo ! :)))))

Dijo!

zajček je žalosten , ker greš…

jajajaajajajjajaj, ej, jeje, jej, jej, grabljica sem bila,
grabljca, bale so spravljene, no, zdaj sem pa u
faco ko en frišen pomidor, bela cesta!
A ti, Darko, praviš, da si malo starija, sve bi ti
dao i svojom bi te zvao!
Fante, ni kliči nesreče, ta sama pride, heh, heh!
In pazi se, posilstvo je ……skoraj neizbežno, kar
vpraši moje prijatelje, kar vpraši!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, saj, saj, vonj po posušenem senu dobiš
zdaj samo še v steklenički kao….. ane, kao…..
Crna mačka, Posušeno seno, Solzice ipd, ha, ha, ha.

Jaz pa seveda obožujem dišavo po cvetočem maku, ki me, ko zaprem oči, spomni na nepregledno njivo jare pšenice in na obrobju sam rdeč cvetoči mak … čigar cvetne latice so tako nežne in miglajoče že v sami sapici, kaj šele vetru, ki upogne ubogo makovo stebelce do tal, a rdeči cvet se ne da. In zamislim si polje cvetočega maka in njegovega vonja, zamislim si sebe, boso, v sami rdeči sračjki, rdeči kot makov cvet, kako tečem skozi to cvetoče polje in ob tem začutim v sebi vonjave cvetočega maka….. in …….. tudi posušenega sena, o seveda, tudi posušenega sena.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. vonj po ljubezni!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja, vedno bolj mi ta vonj prihaja v nosek :)))

Jest mam pa korenje gor po pižamci, pa zelje,
pa še uno korenje z zelenjem, ha, ha, ha, pol pa
mam po pižamci še une konzervice Wiskas al
kuga že je tisto, pol pa mam še (ej, povejte hiter,
kaj jedo koštunci?), aja, no travco, ane…………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close