Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajcek…

zajcek…

Ej, muca, jest tudi tko rada vlaaaaaagaaaaammmmm,
res no, ne se hecat, res rada vlagam. Mam vložene
sirovke, pol tisto z vrta ane, kumare, paprike itd. in pol
še bučke. A veš kok so te fine vložene, bela cesta, da
si prste poližeš, resssssss no. Ampak samo vlaganje,
to viš, pol pa nardim eno specialno zimsko solato,
samo iz belega maslenega latnega stročjega fižola,
paprik in paradižnikov. In pol zravno vsega tega ena fina domača klobasca, ma mora, ej mora, res mora, da se ti zarolaaaaaaa!

Ej, a bomo jutri kej tulili, a, bomo mel PC-je vklopljene, pa TV prižgan, pa glasilke naštelane na tisto najvišjo noto, pol pa bomo tulili ko volkovi! Komi čakam, ej, res, komi čakam. Nisem hotla danes pit kislega mleka, pinjenega, ker se bojim, da bi mi od tuljenja popustile ostale mišice, tko veste, tko se troštam jutršnje tekme, de me že dons nekam zvija po trebuhu, res nooooooo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

yessssssssssssssssssssss:)))))

Janija zanima Marija, kako kaj baliranje in grablje :))))

Ja to že ja.. sam Marija.. koštrunci ne jemo pižam… jih pa…. hehehehehe… oja slačimo.. če so odveč :)))

Mater Jani, sej sem napisala, mam faco
ko sveži paradižnik. Baliranje je “uspelo”,
pa je uspelo tudi “pobaliranje”, pa še kej
zravno! Pomalical smo, klope mi bo, če
bo bog dal, gospodar nocoj pobiral, eeee najprej iskal, ja, pol pa pobiral, moram pa priznat, da je sosed dejal, da so imeli klopi zbor že pri enem baliranju danes, da so tam himno peli! Ja, zadeva je zelo zanimiva, posebno še, ko sem mišičnjaku, ki je baliral dejala, da so bale nekako take, kot jaz, da me zdej resno zanima, kdo je mene “baliral” in če niso glih po men vzel mero za bale!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, Jani, še to, grablje so pa dvakrat
nardile “tup tup” in tako imam preskbljen
make-up za naslednji teden!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehehehe Marija.. jest ti želim obilo užitkov ob obiranju, ki ti ga bo namenil gospodar še nocoj, da pa bi po tebi delali mero za bale… Marija.. a mate pr vas v šebrejlah tolk tenke bale? Pr nas so premera.. takole, meter pa pol :)))))))))

Jani ne verjame, da so mero vzeli po naši Marički hehehehhe

pa jeblo kej… preklete grable :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Marija JTLC :))))))))

no ja.. če v nosek.. pol še kej bo a ne :)))))

Jani ma danes… to namesto… parfuma hehehehehe

Zajček… sje nisi več žalosten kaj :))))))

Jani pride pa gre.. tko kot jesenska megla :))))))))))))

Ma k…… pa grablje, Jani, sej je bil pir
kriv, ker ga je blo malček preveč v tisti
vročini, pol sem pa dvojne grablje vidla,
pol sm pa na “ta prave” stopila!

Jani, jest ti tud LC!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, ne, nisem več žalostna. Zato, ker vem, da vedno greš in spet prideš :)))))))

Bo, bo :))))))))))9

O, bemti, kaj berem :))))))))))))

naj živijo pižame:))))))))

Uf, komaj čakam tekmo. Samo me dela tako živčno, da ne vem če je zdravo, da jo grem gledat. Sicer pa, mi je mišon obljubil, da jo gledava skupaj, zdaj ga pa ni ):
Torej bom gledala sama, al kako.
Ej, tale od resnika vilija mi je všeč komad, na fuzbal me pust…..

Rezultat tekme slovenija spain bo po mojem 1:1…
da bi tako le bilo :))))))))))

Ma, ni ga.
Bomo pili jutri, koštruni :))

Muca, zdaj je že večer, predsednikov ste se znebil, zdej pa lepo in lahko nočko ti želi zajček ****

Jest imam še eno pižamco, ko so mdvedki rozasti gor narisani :)))

lepo nočko Mariči!

Nočko, Jani !

ps: zdaj vem, kje je spalnica:))))))))))

He, he, mi je noro smešno, kako prav je imel Brusko, ko je rekel, da vsako temo sfuzlamo in obrnemo v drugo smer :)))))))))))))))))
Sam meni je to fino in se mi dopade.
Tkole. Zdaj grem pa lepo ven na vrt sedet.

Hja, zajček ima tudi rad pivo. Sam je pa tko, da na grablje ni problem stopit, tudi če ga ne spiješ niti kaplje, še posebej, če jih postaviš tam, kjer ni treba, pa potem stopiš nanje .
Se mi je že zgodilo, ker sem jih pustila pred vhodnimi vrati, ko sem norela noter na telefon…..pol pa je bilo bum……

Hvala bogu, da nisi več žalostna… uh :)))) Lepo nočko!!!

Jani pa zdej gre..lovit sanje 🙂

Aha.. nej živijo…v omarah :)))))))))))))))))))))

Nočko zajček! Bom pustil vrata priprta, da ne boš iskala…. :)))

ja.. jutr zutri.. pred tekmo Argentine :))))))))

Aha.. vedno v tisto smer.. ki nam najbolj paše :))))) Zajček, naj ti bo na vrtu.. toplo in spij.. kakšen pir še za mene :))))

Jani pa gre zdej … pogledat, če je spalnic še tam kot je bla.. včeri 🙂

New Report

Close