Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajček čaka šefico…………

zajček čaka šefico…………

Ja hvala zajček. Meni to ne gre kar tako od prstov. Bom še mal rabil, da se navadim na cmoke.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pol bom pa rajši bolj z občutkom, da ne bo potem pri tebi sile.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Saj vsakega novega udomačimo ! Nič se bat !

heheh prau ja…mišonček..a ne greš nič na morje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dragi mili ljubi mišon, ti si en mladi trapon,
le kaj si lahko kdo misli kot to, da se imamo
radi, da se štekamo, da se ……… in nič slabega
ne počnemo. Če kdo napačno misli, je to njegova
tiha skrita želja in potreba in ker sam tako misli,
misli, da vsi tako mislijo ……… eh, jej, jej, kaj
sem natresla, a? Mi tuki gor veš se mamo vsi
zlo zlo radi, pa cmokamo vse vsevprek, pa noben
zarad tega ne zboli, vsi počas kar ozdravijo, tud
kadar so bolni!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutri zjutraj. Danes še podelam, potem pa hop na morje.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hvala za pojasnilo Marija. Veš v tem času, ko vsi samo še drvijo
eden mimo drugega se človeku čudno zdi, da je lahko še kje tak raj na zemlji kot ga imate tukaj. Sem opazil da se ne kregate in da se imate res lepo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Bravo!Tako se govori…ti si pa res en fejst oči…škoda…

Veliko uživanja..sem pravkar izvedela,da en sam pogled na morje…. pa.pozabiš na vse..uhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja tuki je včasih tud vse slinasto..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nocoj potrebujem prostovoljca, ki bi mi pripovedoval pravljice za lahko noč !

No, tko ! Zdaj pa preklopi, na bolj divji radio, ker imam občutek, da tole ni zate dobro. Kaj če bi poslušala tretji radio program – arije in suite, haha…

Hmm kakšne zahteve pa maš..jel treba muško il žensko..dej bod mal bolj konkreten zajček..aja pa kakšne pravljice to misliš???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Naj bo fant, ja pravljice za mojo dušo!

Da jim bom nasedla:)))

Hja zdej bo šele pestro!Tamala foksice navija,jao meni!!
Se bom kar nekam skrila!Sumljivo se oblači,pa tak sonček je bil…
Aja Zajči a žiher neki povem..a misliš da se na arije in suite..ne da jokat..uhhh tudi tudi..rada poslušam tud to…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kje si mišon?
dej še kej lepega povej no???!!!!!!
Jaz te tako rada poslušam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, sranje. Čaki, pol pa najboljš, da poslušaš radio ognjišče :))))))

Jest pa znam toooooooooooooooooolk pravljic za lahko noč :))))))

Jani je končno pošlihtal vse štrike.. in tole spet dela :))))

cmoka vsem puncam na tej strani lajfa, mišonu pa lep pozdrav (ni da bi mu cmoke pošiljal :)))))

Ohoho..lej ga Kaštruna..pozdravljen…a je zalaufal??’
matr je kr dolčcas tuki!!
Hja zajček lej kaj si hitr dobila prostovoljca…a čem še jest probat??

Oki!!Sej bom itak zvisela ampak naj probam….

Iščem prostovoljca,ki bi se šu lubčkat na dež z mano!!!Tko!!Je ravno začelo padat!
Kot ostali že dobro veste je to moja ena velika želja..lubčkat se na dežju…pa mokre ustnice pa to!!No da vidim..kolk ste korajžni??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… mišon kdo si bo kej mislu, če ne boš pošiljal cmokov :))))))) Ma sej se človek vsega navadi, da pa se ne bi cmokanja :)))))

Jani se rad cmoka… čeprvo je pa mal previden, ja :))))

Pa bi ti hotel te pravljice pripovedovati meni takole, zvečer ?

Hja, saj tuki moramo biti vsi previdni s tem :))))))))))))))))

kwa hoč zajček..sej ti je povedu da bi..zdej pa nehi..k čakam se jest na prostovoljca..čakam…..čakam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ha,ha, oki………

Mal mi raj pomagej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close