Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček daje forumu slovo…

Zajček daje forumu slovo…

za neki časa…
pa ne zato , ker bi si želela , da me prosite za nazaj.
Toliko me pa že poznate…..nikoli ne rečem ničesar kar tako…..in ej nikoli se ne dam prositi..
samo meni je kar malo slabo ):

…in rekla sem …za neki časa….ko mi ne bo več slabo !

BYE!

aaa???
Kaj se dogja….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oglasi se hudiča no…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne seri…sem tako jezna, kadar to berem, res, vzemi se v roke in ne pusti se in pika!
Razen, če te mi tako utrujamo, če te mi spravljamo v slabo voljo, če ti mi jemljemo moči-energijo-srečo-veselje, potem nas pa res zapusti, samo se bojim, da od nas dobiš ravno obratno, zato res ne razumem, ne nočem razumeti, zakaj si delaš dodatne rane, zakaj…no ti že veš…Zajči, IMEJ SE RADA…samo to te prosim…cmoka draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je, bemtiš, to pa tudi mene žre in mi
jamlje moči. Zdaj, ko sem jaz potrebna moči
in tvoje energije, zajčke, SončeK, ko sem down
zaradi moje ljubezeni, boste pa vsi poniknili.
Pismo rosno, to ne gre več!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Poglej, zajček, kaj sem našla. Ta ta mali
sem jaz, ki te potrebuje, res te potrebujem.

Pliiiiiiiizzzzzz, don’t go, pliiiiiizzzzzzzzz, pliiiiiiizzzzzzzz!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In če greš ti, grem tudi jaz in pika!

Ne seri, ne seri!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne mi to delat ! Please !

Oki se slišiva kasneje……cmoka******************Mariči !

Pismo ko bi ti vedla kaj delaš nam vsem s tem ko takole pišeš,,,ko se na tel.ne javiš uhh Zajček ne tako prosim..prosim:)))):(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

NE!!!!!!!!!!!

NE!!!!!!!!!!!

sam probi, če si upaš

Ja, in še tole, zajček naš. Moram ti izpisati,
kar sem pravkar dobila jaz sama:

> Dva prijatelja sta hodila po puscavi.
>
> Nekega dne na njunem potovanju je med njima prislo
> do prepira in eden je
> drugemu primazal klofuto.
>
> Tisti, ki je klofuto dobil, je bil prizadet, vendar
> je brez besed
> napisal v mivko: DANES ME JE MOJ NAJBOLJSI PRIJATELJ
> UDARIL PO LICU.
>
> Nadaljevala sta s hojo, dokler nista nasla oaze.
> Odlocila sta se, da se
> okopata. Tisi, ki je dobil klofuto, se je zagozdil v
> milju in blatu in
> se zacel utapljati, vendar ga je prijatelj resil.
>
> Ko si je moz opomogel od skorajsne utopitve, je
> vgraviral v kamen:
>
> DANES MI JE MOJ NAJBOLJSI PRIJATELJ RESIL ZIVLJENJE. Prijatelj, ki ga
> je udaril in resil, ga je vprasal: “Ko sem te udaril,
> si to napisal v
> pesek, zdaj pa pises na kamen. Zakaj?”
>
> Odgovoril je: “Ko nas nekdo prizadane, bi morali to
> napisati v pesek, da
> lahko veter odpuscanja izbrise to bolecino. Vendar,
> ko kdo naredi kaj
> dobrega za nas, moramo to vgravirati v kamen, kjer
> veter tega nikoli ne
> more izbrisati.
>
>
>
> NAUCI SE ZAPISOVATI SVOJE BOLECINE V PESEK IN
> VREZOVATI POMOC DRUGIH V
> KAMEN.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček je noseča,tralalalla!
Sp

… te zajček in ne pozabi nekaj…. Veš kje smo in če ti lahko kako pomagamo….

Jani ve, da bo zajček prišel nazaj.. ko bo čas!!! Drži se punca!!!

Ja, tako bo, če greš ti, grem pa tudi jaz, pa naj sveti kdo drug in pika! Sedaj pa imej jajca in pojdi….Zajči…ne seri!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz pa ne razumem in nočem tega razumeti, ker ni kaj razumeti, razen, da se nekdo še dodatno muči…ne tega pa res ne bom razumela nikoli!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj če rečemo Primožu, pa naj zapre forum….

SončeK, težko je razumeti zajčkovo odločitev… tud meni ni lahko, ko berem… samo, nekaj časa nazaj sem se odločil, da ne bom nikogar več prepričeval naj ostane, pa naj se vrne …. kakor kdo hoče… in tukaj ni nihče obvezen preživljat ure na forumu, če sam čuti drugače…

sicer pa.. jest ostajam.. a to n’č ne šteje :)?

Pišuka….zajček…kaj zdej to…?

Nas ti malo hecaš? Upam….

Pol gremo pa vsi…..

Jani, to šteje, šteje, da si ti tu, da sem jaz tu, da smo mi tu…ampak kakor sem že najprej napisala, ja pojdi, če te tu matramo, če ti jemljemo energijo, če je res tako hudo, ker pa vem, da smo ji tu iskrica za lep dan, ne tega pa ne dovolim in ji ne pustim, da gre in pika!
Pa zakaj si nekdo dela dodatno sranje, tega pa res nikoli ne bom razumela…zagrabi roko, ki se ti ponuja in te želi božati-crkljati…, ne pa da jo spregledaš…da jo odbiješ stran od sebe…ne to ne dela tisti, ki se ima rad…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmm SončeK, ko boš poznala zajčka.. kot ga poznamo mi, ki smo tukaj … leto pa več… potem boš tud ti razumela 🙂 in do takrat, verjemi, da bi z zajčkom ok, potem pa se vrne 🙂

SončeK, modre besede, za katere ne vem, kaj naj sploh dodam… če je treba dodat… vendar čutim, da je naš zajček vedel zakaj se je odločil in zapustil forum za nekaj … dni…

Ti nas malo hecaš , in dobro veš da brez tebe ne moremo
Ljubčka na smrčka
Jutri se beremo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close